Inese Valtenberga

Kandavas novadā lietus talciniekus nenobiedēja /FOTO/

Lielās talkas dienas rīts pienāca drēgns un nemīlīgs, ar lietu un dzestru vēju, tādēļ pirmajā brīdī prognozēt talkā iecerēto darbu norisi bija grūti gan Kandavas novada Lielās talkas koordinatorei Sandrai Bērziņa, gan arī pašiem talciniekiem pilsētā un novada pagastos.

Lielās talkas dienas rīts  pienāca drēgns un  nemīlīgs, ar lietu un dzestru vēju, tādēļ pirmajā brīdī prognozēt talkā iecerēto darbu norisi bija grūti gan Kandavas  novada Lielās talkas  koordinatorei Sandrai Bērziņa, gan arī pašiem talciniekiem pilsētā un novada pagastos.

Kā izrādījās,  talcinieki bija apņēmības pilni gaidīt  līdz laiks uzlabosies un tā arī notika. Mēs pabijām Valdeķu ciematiņā, Zemītē, Grenčos, Vānē, «Dzīvespriekā», Cērē un Kandavas stacijā un pilsētā,  bet talkoja arī Matkulē un Zantē, kur cilvēki savās lauku viensētās grāba  pērnās lapas,  lasīja gružus ceļmalās, tīrīja ielas, parkus atpūtas vietas, izzāģēja  vecos koku, attīrīja ūdenskrātuves – visu, kur vien darbīga roka bija vajadzīga. Pastrādāja, kopīgi pusdienoja un secināja – ar pašu  apņēmību un  darbu apkārtne daiļāka un pievilcīgāka kļuvusi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *