Jaunmoku apkārtnē aicina putnu balsis

18. aprīlī 10.00 Jaunmoku pils muzejs aicina visus interesentus uz Putnu dienām. Lai gan pavasaris ir nedaudz aizkavējies un visi meži un tīrumi vēl sniega pilni, tomēr putnu balsis arvien pārliecinošāk norāda, ka tas nav vairs aiz tāliem kalniem.

18. aprīlī 10.00 Jaunmoku pils muzejs aicina visus interesentus uz Putnu dienām.

Lai gan pavasaris ir nedaudz aizkavējies un visi meži un tīrumi vēl sniega pilni, tomēr putnu balsis arvien pārliecinošāk norāda, ka tas nav vairs aiz tāliem kalniem. Tikko kā parādās saules stari, tā pagalmi un mežu malas piepildās ar nepacietīgām zvirbuļu, zīlīšu un citu mazāk pazīstamu putnu balsīm. Ar kādām? To vērts uzzināt!

Nāciet un kopā ar putnu vīriem – Kārli Milleru un Gaidi Grandānu dodieties putnu vērotāju ekskursijās parkā un apkārtnes tīrumos, iepazīstiet putnu dzīvi filmās un viktorīnā, un, protams, izgatavojiet mājokli spārnotājiem draugiem.

Lielākas grupas lūgums pieteikt līdz 16. aprīlim pa tālr. 63107125 vai 26123881. Atgādinām, ka nepieciešams vilkt ērtu, laika apstākļiem atbilstošu apģērbu un apavus, ja iespējams – ņemt līdzi binokli!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *