Jaunieši viesojas SAC ‘Rauda’ – sakopj puķu dobes un kapsētu

Siltajās augusta dienās sociālās aprūpes centrā „Rauda” viesojās Kristīgo jauniešu nometnes IMPACT dalībnieki. Brīnišķīgais koncerts aizkustināja un uzmundrināja aprūpes centra iemītniekus un darbiniekus.

Tāpat Jauniešu čaklās rokas drosmīgi ķērās pie darbiem . Tika Sakoptas aprūpes centra puķu dobes, kā arī sakārtoti „Raudas” kapi. Esam ļoti pateicīgi sirsnīgajiem, atsaucīgajiem un  un strādīgajiem Kristīgās nometnes jauniešiem !

Komentāri

 1. Vuenkarsi super jauniesi..kapini ir jasakopj..jo ari mes kadreiz visi tur gulesim..latviesiem ir augsta kapu kultura.un ta janodid nakamajam paaudzem

  1. Vai tiešām tas būtu jādara jauniešiem? Ir taču apsaimniekotāji. Bet, protams, prieks par labi padarītu darbiņu.

   1. Tas butu jadara jauniesiem..lai apzinas ka tuvinieku kapi ir jakopj.jo neviens to nedaris vina vietaa

    1. Vai tad latviešu jaunieši nekopj savu tuvinieku kapus? Bet tā kapu teritorija ir jākopj pašvaldībai. Un viss.

    2. Lai domes deputāti uzmūrē skaistu akmens mūri ap pašvaldības kapsētām vismaz 1m augstumā un 60cm platumā ar rokām, 1km garumā un bezmaksas. Bez betona maisītāja, bez normālas ķerras, bez darba cimdiem (jo jēlumiņi un nekrozīte uz rokām ir īsts darba gandarījums), bez respirātora (lai elpo sārmus, cements ir ļoti bāzisks, ka var izraisīt smagus ķīmiskus apdegumus), bez ūdens sūkņa (lai smeļ paši ūdeni), bez algas (nehrjen lauku budžiem algas, jo simtslatniekiem tās nemaksāja), bez dušas un bez ēdināšanas (laimīgi cilvēki šim darbam neder). Sūtīt svešus bērnus brīvprātīgā darbā ir viegli, bet pašiem vergot gan negribās!!!

     1. Ja katrs sakoptu savu tuvinieku kapus tad pasvaldibai tur nebutu ko darit..bet diemzel ir cilveki kuri to nedara .kauns par tadiem piederigajiem it ipasi ja tie ir pazistami…padomju laikos skolas gaja sakopt parkus bralu kapus..berniem patika nenotika stundas visi priecigi lielaja talka graba lapas..kad darbs bija padarits sanema konfektes ar skolotajiem rikoha pikniku aalejas un atputas..neaizmirstamas bija talkas.berniem bija skola jasakopj klase jaravee botaniskie izmeginajuma laucini jakramee malka tie tika radinati gan pie darba gan atbildibas..bet tagad bernutiesibas aizlidz darbaudzinasanu..tas ir slikti…kapi.ta ir pagatnes saikne ar nakotni ka muzigais turpinajums…ta ir ciena un milestiba pret tuviniekuem kaut gan tur dus tikai miesa..kadreiz tak vini biha mums blakam..cilveks isti nomirst tikai rad kad vinu aizmurst..nedrijst auzmirst to kas juns dzivee bija nozimigs un varbut puetrukst vel sodien.aizejiet ciemos uzliekat pukiti sveciti un domas parunajieties..vini jus gaida.

      1. Ir kapu kopīgā teritorija, kuru uztur pašvaldība. Un šo teritoriju kopj pašvaldība.

       1. Skolniecin vai jusu tuvinieku kapus kopj pasvaldiba..protams kopt vai nekopt kapus ir katra darisana ..bet tas ir ari atieksmu un vertibu atspogulojums pret aizgajejiem.

        1. Es kopju savu tuvinieku kapus. Bet kapu kopējā teritorija. Un to ir jākopj pašvaldībai.

 2. Pasvaldiva.varetu izplaut kapu valnisus.nodrosinat ar udeni ierikojot aku.vai karjeras blakam.atkritumu izvesanu un protams sakopt gadsimtiem vecus kapus kuriem nav piederigo…

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *