Slampes florbolistiem šovakar izšķiroša cīņa

Šajā nedēļas nogalē Slampes florbolisti devās uz Grobiņu, lai aizvadītu play-off spēles pret vietējo «Leģions/Grobiņas SC». Pēc pirmajām divām spēlēm, rezultāts sērijā bija 1:1. (uzvara līdz trim uzvarām) Pirmā spēle norisinājās 12. martā.

Spēles sākumā Slampes komanda saņēma divu minūšu noraidījumu, par to, ka komandai nebija vienādu getru. Mājinieki šo vairākumu izmantoja. Neilgi pēc tam gan Anrijs Daile izlīdzināja rezultātu. Viesi turpināja spiest slampeniekus un līdz perioda beigām guva vēl divus vārtus. Perioda izskaņā Kristapam Pešikam izdevās vienus vārtus atgūt, bet priekš pirmā perioda tas bija viss. Periods noslēdzās ar rezultātu 3:2. Otro periodu labāk iesāka Slampes komanda, gūstot divus vārtus un izvirzoties vadībā, bet mājinieki nebija gatavi padoties un perioda izskaņā rezultātu izlīdzināja. Vārtus Slampes komandā guva Andrejs Dāvis Kmetjuks un Kristaps Pešiks. Periods noslēdzās ar rezultātu 4:4. Trešajā periodā Slampes komanda guva daudz noraidījumus, lai arī mājinieki tos realizēt nespēja, tomēr haoss laukumā bija un tas spēlēja Grobiņas komandas labā. Grobiņas komanda guva divus vārtus un spēle bija noslēgusies ar rezultātu 6:4, Grobiņas florbolistiem svinot uzvaru. Otrā spēle norisinājās jau nākamajā dienā. Šoreiz atkal pirmie vārtus guva mājinieki, bet ilgi nebija jāgaida un Slampe atguva līdzsvaru, vēlāk pat panākot divu vārtu pārsvaru, gūstot trīs neatbildētus vārtus. Slampes komandā ar diviem vārtiem izcēlās Andrejs Dāvis Kmetjuks, bet vienus guva Gustavs Māliņš. Periods noslēdzās ar rezultātu 1:3. Otrajā periodā atkal pirmos vārtus guva mājinieki, bet Slampe turpināja spēlēt savu spēli, gūstot divus vārtus pretī. Mājiniekiem izdevās vienus vārtus atgūt, bet periodam punktu pielika Slampe, nostiprinot trīs vārtu pārsvaru. Vārtus Slampes komandā guva Andrejs Dāvis Kmetjuks, Mairis Jēgers un Kristaps Pešiks. Periods noslēdzās ar rezultātu 3:6. Trešajā periodā vienīgos vārtus guva Slampes komanda un tos guva Anrijs Daile. Spēle noslēdzās ar rezultātu 3:7, Slampes komandai svinot uzvaru. Rezultātu sērijā ir 2:2, kas nozīmē ka komanda, kas uzvarēs nākamo spēli, dosies uz pusfinālu. Sezonas svarīgākā spēle notiks jau šodien, 20.00 Irlavas sporta namā.