Mājinieki atklāj “Tukuma kausu 2009”

Šodien, 18. jūnijā pilsētas svētku ietvaros notika pirmā “Tukuma kausa 2009" spēle starp FK “Tukums 2000/TSS" un SK “Krasnogorsk" (Krievija). No pašas pirmās minūtes spēle izvērtās ļoti spraiga un neviena no komandām nevēlējās piekāpties. Pēc veiksmīgas Tukuma futbolistu saspēles pie pretinieku vārtiem rezultātu atklāja Elmārs Piņķis. Spēles pēdējās minūtēs Krasnogorskas jaunie futbolisti izlīdzināja rezultātu 1:1.

Tukuma komandā spēlē – Adrians Misa, Dāvis Vējiņš, Nils Ziemelis, Ronalds Rastorgujevs, Kristaps Vilmanis, Krists Krūmiņš, Elmārs Piņķis, Rūdolfs Fogelis, Rinalds Kalnciems, Kristers Misa, Atis Kovaļovs, Artis Miškins, Māris Sprūdžs, Kristaps Gailis, Sandis Bērziņš, Dāvis Krūmiņš, Gunārs Āboliņš, Markuss Zīvarts, Jēkabs Bisnieks.
Rīt, 19. jūnijā pl. 9.50 būs oficiālā spēļu atklāšana, bet pl. 11.00 FK “Tukums 2000/TSS" komanda spēlēs ar SK “Pluņģe" (Lietuva). Laipni gaidīti visi atbalstītāji!