Attēlam ir ilustratīva nozīme

Beidzot algas diena?

Kad īsi pirms pašvaldību vēlēšanām neregulāri sāka iznākt biļetens «Tukuma Balss», pavisam apzināti izvēlējāmies aktīvi nereaģēt uz neproduktīvo ķengāšanos mūsu laikraksta virzienā, tāpat kā uz izvērstajiem varoņeposiem, kur galvenajā lomā, protams, paši deputātu kandidāti un viņu atbalstītāji (radi, draugi, sponsori). Pirmkārt, pieturējāmies pie principa, ka arī slikta reklāma ir reklāma, otrkārt, pārāk augstu vērtējam savu auditoriju, tas ir jūs, cienījamie lasītāji, lai lieki skaidrotu, kas ir melns un kas – balts. Situācija gan ir nedaudz pamainījusies un, šķiet, ka inteliģenta malā pastāvēšana šoreiz nederēs…

Reklāmprojektiņš izrādījās visai veiksmīgs un kārtējo reizi pierādījās tas, ka reizēm, lai savāktu kādu čupiņu vēlētāju balsu, nevajag nemaz reālus kalnus gāzt – pietiek arī ar savas ģīmetnes pietiekami biežu tiražēšanu dažādās platformās. Te gan nevienam balsotājam nevajadzētu lieki pelnus uz galvas kaisīt, jo tāda nu diemžēl ir vispārizplatīta šī brīža politiskās kultūras (pareizāk, tās neesamības) iezīme – tukša lielīšanās un sevis izcelšana uz citu nomelnošanas rēķina pat bez reāla seguma (vai – jo īpaši tāda!?), strādā vislabāk!

Projektiņš «Tukuma Balss» gan acīmredzot laika gaitā bija kļuvis pārlieku mīļš, un tik lēti nu jau jaunizceptajiem (konkretizēju, – zaļzemnieku) deputātiem palaist vaļā to negribējās. (Kazi, varbūt vēl noderēs?) Un taču, jādomā, noderēja – lai internetā, slēpjoties aiz anonīmiem autoriem, varētu kārtējo reizi pasūkstīties par neatsaucīgo presi un piepalīdzēt sev pašiem tikt siltākās vietiņās. Būsim taču godīgi – gaudena tā deputātu aldziņa un neba uz tādu – teju vai brīvprātīgu darbu – kāds no jaunajiem censoņiem bija cerējis! Tā gala rezultātā esam tikuši arī pie diviem jauniem priekšsēdētāju vietniekiem, kas gan, taisnības labad jāteic, allaž ar putām uz lūpām ir apgalvojuši, ka ar «Tukuma Balsi» un tās rakstu darbiem šiem nu nav ne mazākā sakara. Te gan būtu interesanti papētīt, piemēram, biedrības «Tukuma Balss» publiski pieejamo ziedotāju sarakstu, kā arī darbību, kas gan solītās visai sabiedrībai noderīgās labdarības vietā nekur tālāk par reāli neesošu izdevējdarbību tā arī nav tikusi…

Savukārt par reāliem deputātu Agra Zvaigzneskalna un, jo īpaši, Jāņa Eisaka darbiem (pēdējais pie amata ticis tikai šobrīd), visticamāk, ir pāragri spriest. Un laikam jau jānovēl, lai turpmāk abiem kungiem vairāk prātā tiešām praktiska, saimnieciska darbošanās, galu galā – savu solījumu pildīšana, ne tikai ”politikas bīdīšana”, kā, no malas raugieties, tas izskatījies līdz šim. Pašvaldības mērogos tas kaut kā allaž šķitis nepiemēroti un nevietā…

Bet ir kāds cits un ļoti būtisks apstāklis, kas man kā nodokļu maksātajam un  Tukuma novadā nodokļus maksājoša uzņēmuma darbiniekam šajā «Tukuma Balss» epopejā šķiet absolūti nepieņemami. Tas, ka par manu naudu tiek veidota jauna sile savējiem. Šajā gadījumā, protams, runa par novada domes ”sabiedrisko attiecību speciālistu” (”kabineta” preses sekretāru? priekšsēdētāja padomnieku?) un it kā izbijušo «Tukuma Balss» redaktoru Jāni Tomeli. (Uzņēmuma reģistrā redzams, ka biedrības amatpersonas vietu gan viņš vēl pametis nav!) Tāpat esam saņēmuši informāciju, ka J. Tomels, iespējams, nebūs vienīgais “melnais zirdziņš” un, lai acīmredzot vēl vairāk pucētu jaunizveidotās pozīcijas spalvas, uz amatu tajā pašā nodaļā cierējot vēl kāds tā sauktais žurnālists… Par abu ”komunikatoru” profesionālo varēšanu pat nerunājot, jājautā, vai jaunievēlētajam domes priekšsēdētājam Normundam Rečam – cilvēkam un amatpersonai, kas līdz šim ir itin labi tikusi galā ar savu publisko tēlu – no tiesas ir vajadzīgs šāds ”aizstāvju” bariņš?! Vai tomēr patiesībā ”projektam” «Tukuma Balss» beidzot pienākusi algas diena?…

Nav jau tā, ka tā būtu kāda jaunatklāta prakse (kaut vai atcerēsimies Jura Šulca valdīšanas laikus), tomēr ne visi vecie tik azartiski ir sevi mālējuši par viszinošākajiem, visgodīgākajiem, visvisvis… citādākiem nekā ”vecā vara”…

Komentāri

 1. Nu re, it kā neatkarīgais Kampara medijs sāk rosīties ne pa jokam. Vienmēr viss bija labi vecās varas laikos, neko sliktu nerakstījāt, pat tad, kad Juris Šulcs ielika savējo meitu Domes darbà un citus radiniekus. Tad viss bija labi. Tagad visi saprotam kā intereses aizstāvat.

     1. Tas ir normāli ja veido savu uzticības komandu ar kuru veidot darba uzdevumus un kopā tos realizēt novada labā. Tikai iepriekš atkarīgais flajeris par to noklusēja, bet tagad atspoguļo sliktā gaismā. Izskaidrojums tikai viens. Flajeris atbalsta veco varu un ir vecās varas instruments. Bet drīz it kā neatkarīgais atkal varēs drukāt, darba būs daudz. Jo atlaišanas būs tik daudz, ka pirksti nodils Trēdes kundzei un mammai.

 2. Ceru, ka projektiņš Tukuma Balss kļūs par regulāru iknedēļas laikrakstu jau tuvākajā laikā, lai šiem it kā neatkarīgajiem izzadzēju aizstāvjiem kārtīgi iedot pa aknām. 😀 Ir taču par ko rakstīt, tikuši pie dokumentiem, ieraudzīja kampēja un šulcistu, rudā shēmiņas un nedarbus. Par visu lūdzu uzrakstiet beidzot. Lai mēs visi tukumnieki esam informēti. Patik noskatities ka sim viltus zinu laikrakstam tas viss nepatik ka aardaas

  1. Tikai tā rakstīšana tādā pasliktā latviešu valodā sanāk. Un Šulca meitai vismaz kārtīga izglītība, nevis kā jaunizceptajiem priekšsēdētāja “atvietniekiem”.

   1. Laba izglitiba ir attaisnojums, lai uz mūsu iedzīvotāju nodokļu naudas uzturētu savus ģimenes locekļus?
    Vietniekiem abiem ir augstākās izglītības starp citu. Un katrs pārstāv savu politisko spēku. Lidz ar to ir izvirziti nosacijumi koalicijas izveidosanai un katram ir iespēja uznemties atbildibu. Bet pagaidām ir lielisks komandas darbs.

    1. Pēc šitiem abiem spriežot, nav nekādu šaubu-dziļā pakaļā tā mūsu augstskolu sistēma, ja pat pusanalfabētus uzņem.. To es par tagadējiem vietniekiem.

 3. Ierosinu izveidot pilsonisku akciju “STOP viltus ziņām. Pārstājam abonēt it kā neatkarīgo laikrakstu”. Izveidojam sociālos tīklos lapas un sākam pilsonisku akciju, jūtu dziļi sevī pienākumu beidzot tikt galā ar melu plūdiem un aicinu ik katru pievienoties! Kopā esam stipri.

  1. Tukuma Balsi jeb Zvaigzneskalna taurētāju jau nemaz nevar abonēt, tās reklāmas labas jau iznāk (un, kad no domes būs pazagušies, gan jau iznāks vēl) tikai uz vēlēšanām.

 4. “Pašvaldības mērogos tas kaut kā allaž šķitis nepiemēroti un nevietā…”

  Kas to rakstīja?? Nu reāls stulbings. Jānomaina viss domes personāls. Kampara-Šulca komandas biedri. Turpina izpildīt viņu komandas. Tam shēmu projektiņam tūlīt galīgi pieliks punktu. Kaut uzsprāgstiet, bet tas ir tikai sākums. Citiem beigu sākums.

 5. Mēs esam Tukuma Balss pusē un katrs domājošs tukumnieks ir viņu pusē. Atbalstīsim un gaidam ar nepacietību nākamo numuru. Tikai viņi atklāj to, ko jūs neatklājat. Demokratijai tas ir labi, kad ir vairaki laikraksti. Uzzinam patiesibu beidzot. Jus lobejat sulca kampara rudovska bloku, vini izskatas citu bloku, uzskatu, ka nekaa slikta tur nav. Bet ir liela atskiriba, vini nebija pie varas, un sudus nesataisija. Ieprieksejais bloks bija 20 gadus gandriz un visatlautiba izzaga musu naudu. Rudovskim ne maja bet pils. Telms oligarha cels blakus kampara zemei. Gudri vini jau ir, bet ari stulbi palikusi sava visatlautiba.

 6. Skats no malas : piekritīšu vairumam komentētāju, cilvēki vairs nav muļķi diemžēl Plaudes kundze!

  Abi Tukuma laikraksti ir interesanti un sniedz daudz informācijas par novada aktualitātēm, bet diemžēl objektīvi spriežot rodas jautājums, kāpēc tā ?

  1) Varas maiņa notika : pēc NTZ publikācijām spriežot, sajūta, ka krēslos iesēdās cilvēki ar pamatizglītību un bez pieredzes!

  2) Kāpēc NTZ tā noskaņota pret jauno varu domē : raksta par 200 Eur sodiem un par jaunām štata vietām tikai…..objektīvi tādām negācijām būtu jābūt būtu pēc manām domām piemēram pēc gada, kad objektīvi var izvērtēt jaunās varas darbus vai arī nedarbus.

  Gadiem sekoju līdz aktualitātēm Tukuma novadā, bet jāatzīst, ka daļa taisnības ir komentētājiem, jo prakstiski nekad nav bijuši tik ļoti negatīvi noskaņoti raksti par veco varu Tukuma domē!

  Tātad, ja mēs atmetam visas negācijas un aizdomājamies objektīvi rodas jautājums kāpēc tā ?

  1) Tāmes patiešām gadiem bija uzpūstas

  2) Konkursos vinēja prakstiski vieni un tie paši uzņēmumi

  3) Amatos bija ielikti gandrīz visi radu gabali vai ģimenēm tuvi stāvoši cilvēki, to gan nevar noliegt

  4) Iespējams kurzemes ielā varēja atjaunot asfalta segumu līdz mego aplim jau, ja to asfaltu, kuru izmantoja izbūvējot ceļus uz privātiem zemes gabaliem izmantotu labāk turm kur visvairāk braukā nodokļu maksātāji

  5) Kur raksti par slocenes piesārņojumu?

  6) Bieži jau komentāros jau apsriestais bibliotēkas līgums utt, varu turpināt kaut līdz punktam nr. 50!!!

  Viedoklis : vairāk par pusi no Šulca un viņa partijas pēcteču nedarbiem uzināju no Tukuma Balss, pēc manām domām ļoti labi, ka tagad ir divi laikraksti pilsētā.

  Ar nožēlo jāatzīst, ka pēdējos divos gados mans viedoklis par NTZ un Plaudes kundzi ir mainijies, un ne uz to labo pusi, patiešām negribu nevienu aizvainot, bet visi cilvēki nav gadiem nozombēti un uz situāciju māk apskatīties no malas. Lasot pēdējos divus mēnešus NTZ paliek skumji, un rodas jautājumsar ko vecā vara bija tik balta un pūkaina? Jaunie gribot pa mēnesi nevar savārīt to putru ko vecā vara gadiem ir ievārījusi, domāju ka viņiem drizāk nāksies to strept negribot un!!!

  1. Un tu nu tagad būtu “no malas”?un kāds tead tev “tavā malā” ir darba uzdevums? Ar Tomelu uz pusēm algu (ti, ko viņš “no kaut kurienes ņem”) dalāt?

     1. Vari argumentēt, kāds sakars laikrakstam ar Kamparu? Nu tiešām – kāds? Ja visu laiku murgi rādās, tad, zinies, pie ārsta ar steigu, nevis klaviatūra jāklabina!

        1. Laikam O. Amatnieks atkal ir aktivizējies.
         Ehh, laikam man būs jāpublisko informācija par to saldētavas saturu kuru kāds gribēja nozagt, varu arī publiskot informāciju par orgjijām tai tavā sauktajā “ofisā”.
         Tagad Oskar ljaušu tev izvēlēties tematu no tiem diviem. Gaidu.

     2. Aizej pie komunikāciju guru Timela, viņš tev izskaidros, ar ko īsts medijs atšķiras no propagandas un reklāmas ieliktnīša. Varu pačukstēt: ZvaigZneskalna taurētājs ue reklāmas ieliktnītis

     3. Ir tāds teiciens-idiota sapņi. Te šķiet, ka labam baram viss, ko raksta tā lapele”Balss”, liekas pareizs un neapstrīdams! Pēc cik ilga laika Jums atkal būs ko ķengāt, bet šoreiz to jauno un šodien Jums pareizo?

   1. Jūs par mani neko neziniet, cik es strādāju un cikos esmu mājās no darba braucot no Rīgas ar vilcienu lai rēķini būtu nomaksāti, tākā lūdzu izstiksim bez apvainojumiem. Neesmu ne pa jaunajiem ne pa vecajiem, esmu par to, lai tas par ko rakstiju vairs neatkārtotos un lai man nākotnē nebūtu jāpērk mēneša biļete uz vilcienu!

   2. Nav gan tā, man Kampara kungs samaksāja un es naudu uz pusēm dalu ar Plaudi. Varbūt Rudovskim vēl tiks, nezinu, kā sadalīsim. Jo viņam nabagam nav tagad darba taču, padzina prom no domes kā vecu rudo runci. :))

  2. Varētu domā ka pašlaik TND kaut kas būtu citādāk, nekā bija , kā tad ,gadi ar maisu 🙂
   Plaude…jā kā visiem žurnālistiem ir kādi plankumiņi, bet pa lielam malacis , kaut vai tagad ceļ gaismā ko vajag celt !!! un ir taisnība !!

   1. Ir tāds teiciens-idiota sapņi. Te šķiet, ka labam baram viss, ko raksta tā lapele”Balss”, liekas pareizs un neapstrīdams! Pēc cik ilga laika Jums atkal būs ko ķengāt, bet šoreiz to jauno un šodien Jums pareizo?

 7. Starpcitu palasīju sūdzības ko cilvēki sarakstījuši sen atpakaļ, tas tikai visu apstiprina un ļoti ceru, kad nākotnē kāds varētu iztaujāt un uzināt pamatotus faktus par sudzibas portāla rakstīto par Ivonu Plaudes kundzi!

 8. Izskatās, ka NTZ trāpījusi precīzi lapseņu midzenī. Skat, kā Tukuma Ministru Kabineta jaunizceptais preses dienests cenšas aizstāvēt viltus lapeli. Lai kāda būtu NTZ, bet līdz ķengu balss līmenim nekad nav nolaidusies. Bez tam, vai maz kāds ir pasūtījis to lapeli, to tāpat par velti met pastkastēs.

  1. Izskatas, ka tris partiju apvieniba trapijusi tiesi merki, ja jau viltus zinu laikraksts ar veco varu taa aktivizejas:) prieks par to. Prieks par parmainam. Restartēsim Tukumu!

  2. …izmanto savu amatu reģionālajā avīzē “Neatkarīgās Tukuma Ziņas”, lai apmelnotu cilvēkus, kuri viņai nepatīk personīgi. Izmanto ceturto varu – cilvēku uzticību drukātajam vārdam, lai atriebtos cilvēkiem, kas viņai “nav pa prātam”.
   …saviem darbiniekiem algu izmaksā aploksnē un ticiet, tā alga ir tik smieklīgi maza…izmanto cilvēkus … Darbā jāklausās visi pazemojumi par kapeikām. Ļoti pretīgs cilvēks, ļauns un atriebīgs. …izmanto avīzi savām vēlmēm un cilvēku pazemošanām uz 100 %

 9. Vājprāts… atliek reizi gadā atvērt vietējo portālu un te nu sanāk lasīt vietējo salašņu (troļļu, politiķu utt.) komentārus. Līmenis kā jau vidējam balsotājam – mana kreisā bota gudrāka.
  Salasījušies tipiskie ZS un KP balsotāji un atbalstītāji, kuri klaigā pilnīgas muļķības.

  Ja kādam te ir kaut nedaudz smadzeņu, mūsdienu fake news, jeb viltus ziņu laikmetā, ieteiktu pacensties kaut nedaudz pārbaudīt vai kaut viens no šiem negatīvajiem komentāriem atbilst patiesībai… Māte google palīdzēs, ja kāds to māk lietot…

   1. Nu ko lai tev saka… Neinteresē mani īsti lokālpolitika, kaut gan vajadzētu, jo tomēr zinu arī aizkulises un ir pazīstami cilvēki, kas tagad tiek dēvēti par politiķiem. 90% no šiem komentāriem ir troļļu labākajās tradīcijās, tā teikt labi mācās no Krievijas troļļiem, acīm redzot. Tie, kas tam tic, nu… Nožēlojami.

    Nu skarbi mums te iet, tauta ir pilnīgi debīla, nekas cits īsti prātā nenāk. Agrāk, jaunības trakumā, ļoti to pārdzīvoju, patreiz tautas pāraudzināšanai esmu atmetis ar roku…

 10. Neatbalstu komentāros daudzus personiskos apvainojumus, tā nevajdzētu, bet lasot komentārus var saprast, ka viedokļi cilvēkiem ir dažādi.

  Viss ir ļoti vienkārši, pašvaldības budžets ir nodokļu maksātāju nauda, un cik saprotu, visa nauda ir jāizmanto novada vajdzībām un tur dzīvojošo cilvēku vajdzībām. Tas nenozīmē, ja tiek apgūti papildus Eiropas fondi, tad daļa no tās naudas pieder uz to brīdi valdošai varai personisko interešu īstenošanai izmantojot dienesta stāvokli ( ieņemamo amatu uz to brīdi).

  P. Par zagli uzskata cilvēku, kurš kautko piemēram veikalā nozog, tātad, spriest katram pašam, jo mēs visi esam ar dažādiem uzskatiem, bet kautkādas paralēles pēc loģikas var savilkt, kā gadus 20. iepriekšējā vara ir strādājusi : paaugstinātas tāmes, asfaltētie ceļi uz personīgajiem īpašumiem, pāsvaldības zemju tirgošana zem tirgus cenām tuvu stāvošiem cilvēkiem , neizdevīgu līgumu slēgšana.Tātad tas viss ir no budžeta naudas un procentuāli katru gadu liela daļa no budžeta naudas ir aizgājusi netur kur vajdzēja, kautgan tajā pašā laikā varēja nosiltināt procentuāli vairāk mājas, noasfaltēt vairāk kvadrātmetru pirmās nozīmes ielas, novirzīt naudu vairāk maznodrošinātiem utt.

  Visi jau komentāros vārās, cik labi ir vieni vai otri, kura avīze ir objektīvāka – un to katram spriest pašam. Bet runa jau iet par to, kas ir labs un, kas slikts. Ja cilvēki, kuri aizstāv NTZ uzskata, ka laikraksts, kurš par visiem šiem notikumiem nav rakstījis pietiekami daudz un atklātu informāciju ir vienīgais pareizais Tukuma novadā – tā ir jūsu izvēle. Jautājums jau cik saprotu no komentāriem ir par žurnālistes objektivitāti un profesionalitāti.

  Ja jau gadiem ir viss bijis kārtība un tagad atklājās daudzi nedarbi, KĀPĒC par to kā neatkarīgs laikraksts nav mīnejis iepriekš, nodokļu maksātājiem ir tiesības zināt patiesību, ja mēs pārstāvam taisnību un demokrātiku iekārtu Vai gadiem ir notikusi no NTZ vecās varas lobēšana utt to jau spriest katram pašam, šie visi ir tikai minējumi.

  1. Lau uz to atbild Ntz, kaapec neatspogulojaat tos notikumus un nepieversaat tam pietiekamu uzmaniibu, kapeec? Nepietika informaacijas, no Jums to sleepa taa laika vadiiba? Neuzskatijaat, kad taadi siikumi sabiedribai jaazin?

   1. Redzi, Matilde, lai zinātu, ko kāds laikraksts ir rakstījis un ko ne, ir vismaz lasīt jāprot. Ir jā-la-sa! Un kaut mazliet garāki teksti nekā facebook ierakstiņi. Bet no tevis jau laikam šai ziņā neko nevar gribēt.. Nu ja tu tāpat lasi, kā raksti… Un tā Zvaigzneskalnam tik mīļā ”kad” lietošana ”ka” vietā…Laikm būsi viņa personīgā ”sekretāre”

    1. Jūs izvairaties atkal no jautājuma ar uzbrukumu!

     Jautājums bija, kādēl pietiekami presē netika atsoguļoti iepriekšējās varas nedarbi, varu Jums norādīt ielas nosaukumus pie privātiem zemes gabaliem!!
     Tas ir tikai mazumiņš, bet nu kā piemērs sākumam!

   2. “Cienītā” Matilde! Latviešu valodā,Tavai zināšanai, ir garumzīmes! Ja neesi spējīga rakstīt pareizi(nepietiekams izglītības līmenis), tad labāk neķengā manu dzimto valodu! Tava tā noteikti nav!!!

 11. Zvaigzneskalna taurētājs nav avīze, Tomels nav žurnālists un redaktors. Tas ir fakst. Nožēlojami, bet ”jaunās varas” stūmējspēks izrādījies neaudzinātu rupekļu un melīgu salašaņu bars. Arī tas ir faksts. No tādiem atbildīgu rīcību un krietnumu nav ko gaidīt. Bet svarīgākais jau, ko par to visu domā un kā rīkosies jaunais priekšsēdis Normunds Rečs. Vai šito tagad domē sēdošo melošanas troļļu šauro pierīšu domāšana ir tas līmenis un tā informatīvā telpa, kurā viņš turpmāk gatavs dzīvot. Ar cūkām kopā pa dubļiem vārtoties, nekāds baltais gulbis vai ērglis-godīgais nesanāks…

  1. Kāds ir Jūsu viedoklis par to, ka NTZ gadiem nerakstīja par notikumiem, kuri pēdējos komentāros ir minēti ? Kāds tam varētu būt iemesls jūsuprāt?

   Jūsu viedoklis no iepriekšējā komentāra ir skaidrs, un Jums ir savs viedoklis, to respektēju.

 12. Redzi, Matilde, lai zinātu, ko kāds laikraksts ir rakstījis un ko ne, ir vismaz lasīt jāprot. Ir jā-la-sa! Un kaut mazliet garāki teksti nekā facebook ierakstiņi. Bet no tevis jau laikam šai ziņā neko nevar gribēt.. Nu ja tu tāpat lasi, kā raksti… Un tā Zvaigzneskalnam tik mīļā ”kad” lietošana ”ka” vietā…Laikm būsi viņa personīgā ”sekretāre”

 13. Internetā atradu interesantu gabalu.
  “Tukuma Balss” kā sabiedriski literārisks laikraksts agrāk vienmēr nostājās strādnieku, amatnieku un mazturīgo ģimeņu pusē, tās aizstāvot pret jaunbagātniekiem, šeptmaņiem un korumpētiem Tukuma domes deputātiem. Tas bija lētākais un populārākais no vietējiem laikrakstiem, politiski ietekmīgs un tā lasītāju balsis reāli izšķīra domes vēlēšanu rezultātus. Redakcijas nostājas un asprātīgo feļetonu mērķis bija, lai Tukums plauktu un zeltu un tā kase netiktu izšķērdēta…

  šodienas reālijām piemērojot…varam uzrakstīt šādi. “…aizstāvot pret kampējiem, šulcistiem un citiem korumpētiem Tukuma domes deputātiem”. Par to, ka politiski ietekmīgs, noteikti piekrītu, redzam rezultātus, jo tā lasītāju, dārgo tukumnieku balsis reāli izšķir domes vēlēšanu rezultātus. Un piekrītu, ka biedrības pārstāvji, kuru paliek ar katru mēnesi vairāk, bija un ir ticība demokrātiskām vērtībām, un tā kopīgais mērķis vienmēr ir bijis veco zagļu bandas padzīšana no domes ēkas ar sūdainu slotu aizslaucot tos tālāk savās lepnajās mājās.

 14. caurkritušā it kā neatkarīgo viltus ziņu laikraksta redaktore arī nav nekāda redaktore, parasts bezprincips sieviešķis un it kā neatkarīgais arī nav laikraksts, bet propagandas mašinērijas ierocis kampēju un šulcistu “laikam tomēr” zaglīgajās rokās

 15. 100% Zvaigneskalns ar savu dirsā līdēju Eisaku te pusi komentāru raksta jūs te filmas par daudz saskatījušies? Es tiešām smejos.

  1. Trēdes kundze tak Plaudenei ir meita. Nav jau kas pie tās zmejas tur strādā jāņem tik darbā radinieki un jāturpina iesāktais ceļš ir jāstrādā sponsoru labā.

 16. Lasot komentārus es pilnīgi nesaprotu,vai jūs rakstu izlasījāt???! Vispirms jau raksta pamats bija atbilde Tukuma Balss veidotājiem,jo nu tiešām viņi neko citu nedar kā noliek iepriekšējos domniekus. Bet ja jau viss bija tik slikti tik slikti,tad kā radās vairākie spēļu laukumi,lielā sporta halle u.t.t…?Un vēl šeit komentārus raksta morāli kropļi,jo nepanākot savu viedokļa atbalstu sāk zemiski apvainot un apsaukāt cilvēku.Tas ir normāli???

  1. aizmirsi pieminēt vēl ledus halli, kuru Šulcs nopirka laikam no sava čoma, kurš bija uz bankrota, bet viņš viņu paglāba pārmaksājot milzīgu naudu par to halli. 🙂

  2. Tukumā nedzīvoju,bet strādāju.Nezinu vai tā taisnība.Runas iet,ka iepriekšējie domes lielie esot bijuši lieli blēži,i darījuši kā grib un ko grib,i naudu savā starpā dalījuši un tā gadiem.Ja tā tad jādomā,ka sliktāk jau nu nebūs,ne velti jaunos tagad vēlē.

 17. izskatās pēc vienkāršas ķengāšanās, ja ir kāds te ko nozadzis vai kā piesavinājies, lūdzu uz prokuratūru, ja nē, tad muti ciet, jo izliekas ka tā tāda tukša iršana vien ir.

  1. O. AMATNIEKS ir PIESAVINĀJIES ” Narvessen” un ” circleC” reklāmas foto, ko uzdevis par sava uznjēmuma reklāmām facebook vietnē.
   Kad vinju sodīs krimināli, administratīvi? Arī par viltus zinjām un par naida kurināšanu internetā.
   Kā diez iet vinjam uznjēmumu, nav kāds kursā?
   Es tik zinu jaunāko informāciju par vinja “ofisa” telpām. 😀 😀
   Kas ir Osīt? sāc bīties no manis.

 18. Redakcijas slejā ir bijuši n-tie raksti, bet lasītāju uzmanība bija ,labi ja, viens komentārs. Bet NTZ redakcijaipietika uzrakstīt par priekšvēlēšanu biļetenu Zvaigznes Balsi , tā uzreiz ”komentāri” birst kā no pārpilnības raga. Ja iepriekš apātiskā tauta nereaģēja pat uz sev svarīgām tēmām , tad no kurienes rodas tie NTZ nomelnojošie un cilvēka cieņu aizskarošie komentāri par šo rakstu. Secinājums tikai viens, tāpēc rečistiem vajadzēja to Propagandas ministriju, lai jebkuriem līdzekļiem, pat viszemiskākajiem, varētu noslāpēt jebkuru sev nelabvēlīgu domu.

   1. Paskaties sev zem gultas, arī tur noteikti būs paslēpušies Kampars, Šulcs un Rudovskis. Iesaku lietot folijcepurīti sevis pasargāšanai no šīs ārkārtīgi bīstamās trijotnes, jo tie uzglūn no visām visneiedomākajām vietām , pat tuaeletē viņi ir manāmi.

    1. nu es bieži redzu viņus Rīgā kopā kafiju dzerot, it kā jau nekas neparasts, visi ir viena politiskā spēka pārstāvji, bet baigie čomi viņi visi. Trīs musketieri, viens par visiem un visi par vienu.

 19. 2020.-2021. gadi būs patiesības gadi. Būs apkopota visa informācija par visām shēmām un iesaistītajiem. Organizēti, plānveidīgi, publiski visiem pieejams. Katrai shēmai pretī notikumu gaitas apraksts. Kriminālprocess, tā rezultāti, publikācijas. Bibliotēka, sociālā dienesta ēka, Žiznevska nams, oligarhu ceļš, atkritumi, Piejūra, dārgā egle, Telma konkursi un uzpūstās tāmes, īpašumu un ienākumu atbilstība vecās varas pārstāvjiem, Slocenes sāga, koģenerācija, veco krabju iejaukšanās esošās domes administrācijas darbībā un daudz kas cits. Arhīvs būs nopietns. Tur viss būs argumentēts ar valsts policijas komentāriem.

  1. Nu šo gan ar nepacietību gaidīšu, domāju visa Tukuma sabiedrība grib zināt, kas šajos gados, kad vecie valdīja patiesībā ir noticis. Visiem Tukumniekeim nu jau zināmā Slocenes sāga, bibliotēka, asfalti utt….nebrīnītos, ja tā būtu 1/4 no tā, kādos apjomos vecie ir strādājuši.

 20. Kurš te kuru tiesās, neko te nevar saprast. Vai Zvaigžņoto par kontrabandu beidzot pie pakaļas paņēmuši? Vai Reču par šeftēšanis Jaunsātos?

  1. esi it kā neatkarīgā medija trollis, jo tieši šīs leģendas izdomāja un uzpūta propagandas flajeris, vēl kad bija mazi un bez ietekmes. Tagad šīm pasakām neviens vairs neticēs. Varat pat necensties.

 21. Nu bet ņem jau visi,ko var paņemt un kas nav piesiets!!! Un Rečisti ar savu ņēma,un pietiekami ņēma,tik laikam sajuta ka var vairāk paņemt…Jo vēl nedaudz vairāk kā pirms gada Rečiņš tak ēda un dzēra no vieniem traukiem,un viss bija skaisti…tolaik!!!

 22. Oskar Amatniek, atbildi man uz jautājumu – kā tu skaties uz uznjēmēju, kas tevis pirktajā ēdienā ievietojis nocenotus un bieži jau ar beigušos derīgima terminji pārtikas produktus? Kā Tu skaties uz to?
  Uzdodu jautājumu, kā potencionālais vēlētājs.

  😀 😀

 23. Vājprāts…
  Un šādi cilvēki tagad Tukumā varas lietas bīda? Saprotu, ka ar inteliģenci tur neviens vairs īsti nespēj izcelties, bet nez šie daži aktīvākie komentētāji, kas, visticamāk, komentē ar vairākiem nickiem, un raksta reāli personīgi aizvainojošus un apmelojošus komentārus, saprot, ka internetā ierakstītas lietas nepazūd?
  Par kādiem 8 komentāriem te ir ļoti labas iespējas iedzīvoties tiesu darbos. Un tiešām vēl te daļa domā, ka mūsdienu internets ir anonīms?

  1. Beidz te ņaudēt sūdu muša !
   Spriežot pēc tava aizvainojuma kāds ir uzspiedis uz tev sāpīgām vietām !
   Jācer ka tādu komentāru būs vairāk un vairāk.

  2. Inteliģentie iepriekšējos 20 gadus brutāli izzaga mūsu nodokļu naudu. Labāk vienkāršākus cilvēkus redzu vadībā nekā “inteliģentos”.

   1. Skaļi apvainojumi – 0 tiesas procesi, arī es par lielu Tukumu, bet ja nu esošie pie varas nevienu neiesūdzēs, tad paši vēl sliktāki, jo sāk ar algu pacelšanu un amatu izveidošanu.

    1. Bet pareizi, vajag savu komandu izveidot, kurai uzticēties. Atlaist vajag un nomainīt visus vadošajos amatos ieliktos šulcistu cilvēkus. Obligāti un ātri. Un tad ar tīru gaišu uzticamu komandu iet pilnā jaudā uz lielu Tukumu. Būs viss labi, dodam laiku, gada laikā izveidos komandu stipru un tad nākamos 4 gadus vērtējam. Vecos turam pa gabalu!

 24. Šausmas!!! Tādi komentāri, ja tik slima sabiedrība, kapēc jūs gribat super vadība, kura visiem būs laba?! Ja šādi var rakstīt, tad jāsaka, ka vara ir tāda pati, kā paši. Kā mežā sauc, tā atskan!
  Es kā kaimiņš lasu un domāju, vai maz vajag mums centru Tukumā, izklausās pēc tirgus tantēm padomijas laikā.

 25. Es esmu pilnīgā sajūsmā par “Tukuma Balss” laikrakstu. Šis laikraksts ir patiesi izcils retums, un pie tam bez maksas – lielisks materiāls stikla virsmu mazgāšanai. Ceru, ka pēc “algas dienas” avīze netiks pie glancētām lapām, jo tas gan to padarīs par pilnīgi nederīgu un pat kaitinošu atkritumu. Starp citu, ieteiktu lieki netērēties un es nebēdāšos par satura trūkumu, jo viena lieta, kas man ne visai patīk – drukas kvalitāte ir pašvakra un smērē baltās loga maliņas…

 26. Es varu pateikt ,ka laikraksts Tukuma Balss ir objektīvs un analizējošs.
  Kopš laikraksts iznāk ,es esmu uzzinājusi daudz ko jaunu par oik,gan par bijušajiem un esošajiem Pilsētas likteņa lēmējiem.
  Tā kā nu galīgi nevaru teikt ,ka avīze ir atkritums ar ko logus tīrīt.
  Visiem jauku vakaru !

  1. Es toties zinu Tukuma Balss aizkulises un zinu, ka laikraksts iznāk tikai tad, kad galvenajam sponsoram, “politiķim”, “biznesmenim” ar vēl neseniem minimāliem ienākumiem, savajagas kādu platformu savu uzskatu paušanai un citu apmelošanai… Neaizdomīgā kārtā viena persona, politiķis, šajā laikrakstā regulāri ir uz vāka, vai ar viņu veiktas apjomīgas intervijas. Uzminiet, kurš tas ir?

   Visa tā pēcpuse kādā atrodamies arī valsts mērogā kopumā izskaidrojama kaut vai ar cilvēku spēju analizēt informāciju… Ja Tukuma Balss, tiek uzskatīta par labu laikrakstu, tad nu uz ko mēs ceram? Ja pareizi atceros KP Tukumā arī bija tīri lieli panākumi, tā teikt viss ir vienkārši saprotams.

   1. Bet ntz ir platforma redaktores uzskatu paušanai un trīs apvienību pārstāvju apmelošanai Kampara uzdevumā. Jo Kampars ir un paliek vienīgais saimnieks šai netīrai un morāli degradējošai avīzei un visai redakcijai. Es to teicu, saku un vienmēr teikšu. Un drīz ļoti publiski to darīšu, lai ikviens tukumnieks un rajona iedzīvotājis to iegaumē vienreiz un uz visiem laikiem.

  2. Var jau visu ko teikt par to fake “mediju” (ne jau tikai sliktu vien), bet tikai ne “objektīvs”, jo jebkura informācija tiek pasniegta tentenciozi, vienpusēji, līdz ar to jautājums par publikāciju analīzi vispār nav apspriežams. Ja tas mainīsies, var jau būt, ka tur kaut kas arī var sanākt medijam līdzīgs, par ko gan ļoti šaubos, jo acīmredzams, ka mērķis ir atsevišķu cilvēku grupas slavināšana un citu noliegšana

   1. Piekrītu jums, ntz mērķis ir atsevišķu cilvēku grupas slavināšana un citu noliegšana vai klaja ignorēšana. Vienmēr uzraksta cik balti zobi Šulciņam un cik dzelteni Rečam. Citus vispār ignorējot. Ir pasākums, tajā ierodas Lukmans un citi deputāti no trīs partiju apvienības. Par Lukmani uzraksta, citus pat nemin, itkā tādi neeksistē. Melna karma jums entezešņiki. Lai ir nolādēta jūsu it kā neatkarīgā avīze un katrs žurnālists, kurš zinot visu, izpilda netīrus uzdevumus. Un vēl saka, ka Latvijā viss ir slikti. Slikti, jo paši tādi esat. Vecie ceļu taisa sev, jūs ar savām ne jaunām auto drillējat pa veciem ceļiem, remontus taisat un slavinat viņus. Viņi kļūst bagātāki, bet jūs nabagāki. Bet bagāti nekļūsiet, jo karma melna. Esat iesūkti negatīvā egregorā no kura jums pašiem jātiek pēc iespējas ātrāk. Jau divas dienas nedela iznakat, driz mes panaksim ka vienreiz. Un tad algas samazinasies. Ieklausieties likteni un jau tagad esiet gudraki un meklejiet sev normalu darba vietu, kur karmiski tirakas gaisakas nodarbes ir. Plaudens ir pardevies satanam.

  3. Nav tāda laikraksta. Un ja arī kādreiz kaut kur kaut ko esi par domes darbiem un nedarbiem (visiem-gan jauniem, gan veciem), tad tas ir bijis pārpublicējums no NTZ. TB jau paši, izņemot slavas dziesmas sev, neko neraksta. Ja ir kāda saprātīga informācija, tad ā pamatā ir zagta. Pamatā no NTZ.

 27. Vareeja iznaakt biezaak, bet pateicoties Tukuma Balsij esmu uzinaajis, kas ir noticis vecaas varas netiirajaa veljaa, pateicoties viniem esmu uzinaajis Ntz aizkulises.

  1. Ietekmes ziņā viena Tukuma Balss avīze ir pārāka par flajeri ntz 30-40 numuriem. Jo patiesība vienmēr ir un paliek stiprāka par meliem.

 28. 1. Laikraksts Tukuma Balss raksta par to, ko citi neraksta. Un par tiem, par kuriem ntz neraksta. Jo lobē citu intereses. Tukuma Balss ir ideāls līdzsvars esošajai situācijai. Paldies viņiem par to. Ntz nekad nav rakstījusi un veikusi intervijas ar trīs partiju apvienības cilvēciņiem.
  2. Ceru Tukuma Balss kļūs par regulāru laikrakstu. Domāju, tas ir tikai laika jautājums. Varēs abonēt laikrakstu, savāksies kritiskā masa un tiks uzsākta regulāra darbība. No mazumiņa izaugs labs vietēja mēroga laikraksts.
  3. To ko atklāju no avīzes un ko slēpa it kā neatkarīgais viltus ziņu laikraksts, saraksts zemāk. Vēl uzrakstiet, ka tas nav daudz tik īsà laikā?

 29. Bibliotēka, sociālā dienesta ēka, Žiznevska nams, oligarhu ceļš, atkritumi, Piejūra, dārgā egle, Telma konkursi un uzpūstās tāmes, īpašumu un ienākumu atbilstība vecās varas pārstāvjiem, Slocenes sāga, koģenerācija un OIK.

 30. Drīz būs nomas līguma laušana ar Kampara ēku? Cik var uzturēt viņu. Un uzteikt līgumu ar koģenerāciju, lai turpina malku sildīt. Iesāktais kriminālprocess ir labs pamats līguma laušanai. Kā Tukuma Siltums var sadarboties ar tādu negodīgu uzņēmumu?

 31. Beidz dzert pa naktīm un drukāt komentārus! Domā, ka, ja pietiekami daudz reižu atkārtosi, sūds par pīrādziņu pārvērtīsies? Vai arī tev tā kaut kādā interesanta psihiatra izrakstīta terapija?

  1. Pa naktīm Rudais dzer tikai un drukā komentārus. Tam smagi laiki. Pirms pašvaldību vēlēšanām itkā par karatē klubu nopirka, lai nobalso par Jenotību

 32. Plaudes meita tikpat prasta kaa vinjas maate!Neko vairaak kaa blaustiities,interpreteet un uzbrukt neprot!Nav briinums ka Plaude tik reti tiek aicinaata uz televiiziju jo viesiem kauns no taadas zhurnaalistes-slauceejas!

 33. Lasu to visu ņemšanos un nevaru saprast ko tas Ivonnīš tam Tomuļtēvam uzkritis , tur nav pagātnē Tomuļtēvs baigo kurvi sievišķim iedevis? Jo no mīlestības līdz naidam ir tik viens vienīgs solis.:)

 34. Paskatījos tā Kampara fb profilu ,šis ar tur iemetis negatīvu postu par TB.
  Tā, kā saikne ar Plaudēnu ir visai saprotama .
  Jā drīz jau līgums par BIBLENI ar iztecēs,un par katru cenu tas būs jāpagarina !
  Ir skaidrs ,ka Kampars savam dēlam uz nākamām vēlēšanām caur NTZ piaru taisīs ,un Plaudēnam būs pie tā jāpiestrādā !
  Ā un vēl !
  Ja nebūs OIKS UN BIBLENE, tad arī Plaudēns būs izslēgts no spēles ,un ar NTZ būs cauri 🙂 jo sponsora ta vairs nebūs:-) Būs karsti un interesanti ! ! !

 35. NTZ nodokļu iemaksas budžetā krītas 2017jā salīdzinot ar 2016to.
  Tad 2017 tiek palielināts pamatkapitāls.
  Skaidrs ,ka kāds ir piešpricējis ,lai NTZ nenogrimtu. Tātad ir jāstrādā tā ” kāda ‘ ‘ labā. Kā tur Ivonna ir ? Pastāsti mums reņģēdājiem !

  1. Murgaina un nepatiesa faktu interpretācija. Bet tu laikam sen neesi dabūji,tāpěc savu gribuli izpaud intensīvi drukājot komentārus:) ĀTRĀK,ĀTRĀK, DZIĻĀK,DZIĻĀK …ZZS varoņu pakaļ…,oi,pavadā:)

  1. Murgaina un nepatiesa faktu interpretācija. Bet tu laikam sen neesi dabūji,tāpěc savu gribuli izpaud intensīvi drukājot komentārus:) ĀTRĀK,ĀTRĀK, DZIĻĀK,DZIĻĀK …ZZS varoņu pakaļ…,oi,pavadā:)

  1. Bet tu laikam sen neesi dabūji,tāpěc savu gribuli izpaud intensīvi drukājot komentārus:) ĀTRĀK,ĀTRĀK, DZIĻĀK,DZIĻĀK …ZZS varoņu pakaļ…,oi,pavadā:)

 36. kamparveidīgo un šulcistu mafijas pavadā esmu, ar viņiem strādāt ir liels gods, vienmēr atmet daļu no sazagtā. Esmu pieņemts mafijā, viss kā Mario Pjuzo romānā un vēl krutāk. Rudais ir konsīleri, bet Arčus ir Don Vito Karleone. Un man katru dienu dod uz izpildi netīros darbiņus kā izshēmot naudu no domes. Nav viegls darbs, bet vismaz maksā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.