Attēlam ir ilustratīva nozīme Avots: https://seattle.eater.com/

Antivakserisms IR noziegums pret valsti un tautu

Te nu mēs esam – kārtējie ierobežojumi un mājsēde! Šķiet, ka kopumā to uztveram kaut kā salīdzinoši mierīgi – galu galā nekas jau daudz nav aizmirsies no iepriekšējās reizes gada sākumā. Tik jāatsauc atmiņā, kā jāraksta Pašapliecinājumi, mazliet jāpielāgo ikdienas paradumi… Pat spējam pajokot, daloties pieredzē, kā pēc atļautā laika ”neatliekami staidzināt nocietušos suni” – piemēram, iznomājot mājdzīvnieku no kaimiņiem vai pielietojot Itālijas pieredzi ar iedomātiem un no kartona izgrieztiem četrkājainajiem draugiem…

Bet, ja nopietni, tad, redzot un dzirdot, kas apkārt notiek, šķiet, ka īsti neapzināmies, cik apdraudoša šī situācija ir gan mūsu valstij, gan latviešu tautai, gan sabiedrībai kopumā.

Ja runā par naudu, tad valdības aprēķinātie 200 miljoni eiro (+38 miljoni dāvanai vakcinētajiem 60 plus grupā) zaudējumu, ko šāda mājsēde uz sitienu rada valstij, nozīmē, piemēram, 20 neuzceltus bērnudārzus, ap 100 km neizbūvētu ceļu, tūkstošiem onkoloģisko slimnieku, kas tomēr nesaņems jaunākās paaudzes ārstēšanu… (Starp citu, ir aprēķināts, ja mājsēdi neizsludinātu, zemās vakcinācijas aptveres dēļ zaudējumu būtu vismaz uz pusi vairāk, un tas, pat neskaitot nobrukušo veselības aprūpi.) Jāatceras arī, ka šis būs parāds, ko droši vien nāksies maksāt gan mūsu bērniem, gan mazbērniem, kam, iespējams, būs jāpaliek arī bez pensijām, jo tām paredzēto naudu ar uzviju jau būsim iztērējuši. Visvairāk jau to neapzinīgo, varbūt viltus ziņu apstulbināto un arī klaji nelietīgo cilvēku ārstēšanai, kas nav izmantojuši, pasaules mērogā raugoties, ekskluzīvo iespēju (Krievijas pilsoņiem vakcinēšanās Latvijā, spriežot pēc ierakstiem sociālajos tīklos, šobrīd izmaksā 500 eiro.) un vienlaikus arī pienākumu pret pārējo sabiedrības daļu, jo īpaši pret bērniem, smagi slimiem cilvēkiem, uz izturības robežas balansējošajiem slimnīcu mediķiem, un nav vakcinējušies!

Jā, saslimst arī vakcinētie, bet vismaz 4,2 reizes retāk nekā nevakcinētie, turklāt vakcinētie lielākoties neaizņem slimnīcu gultas! Un jā, vakcinētie un arī visi citi aizvien vairāk un smagāk saslimst, jo mums nav sasniegta kopējā sabiedrības imunitāte, kam ideālā variantā, nesakaitot bērnus līdz 12 gadu vecumam, būtu jātuvojas vismaz 80% (vakcinēto un izslimojušo). Jā, iespējams, ka mēs šo imunitāti iegūsim arī bez vakcinācijas pieauguma, bet… Uz kā rēķina?! Uz ”nobrukušas” veselības aprūpes sistēmas, uz vismaz 3-4% jeb ap 70 000 mirušo iedzīvotāju rēķina?! Tas, skaitot tikai šī brīža ”tiešos” zaudējumus. Zaudējumus, ko nu jau divi izcūkoti mācību gadi ir nodarījuši mūsu skolas bērniem (arī skolotājiem un izglītības sistēmai kopumā), vēl pat lāgā neesam sākuši apzināt. Bet tas ir arī stāsts par nācijas nākotni! Tāpat kā iedragātā uzņēmējdarbības vide.

Ziniet, visi tie atbalsti, kurus tik dāsni uz papīra sola Ekonomikas ministrija, vietējiem uzņēmumiem neko daudz nenozīmē, ja antivakseri un likumdevējs, proti, Saeima lielu daļu no viņiem ir padarījusi par savas bezatbildības ķīlniekiem. Skaidrs, ka kovidnedrošs darbinieks ir kā bumba ar laika degli, arī valdība ir pateikusi, ka tādu pie darba laist nevar, taču… Ko darīt uzņēmējam, ja tādu darbinieku arī no darba atbrīvot nevar? Ja vismaz uz ārkārtas situācijas laiku Saeima nemaina Darba likumu, iznāk, ka tāds antivakseris sēž mājās (labi vēl, ka alga viņam nav jāmaksā), jo ir atstādināts, bet viņa vietā jau lāgā citu cilvēku pastāvīgā darbā pieņemt nedrīkst. Un ko darīt pēc tiem trim mēnešiem? Atbrīvot labi atpūtušos ”kovida nav” gudrinieku no darba, izmaksājot atlaišanas kompensāciju pat trīs  mēnešalgu apmērā un vēl neizmantotā atvaļinājuma daļu? Nu kurš jau tā ar šo krīzi pamatīgi izraustītais uzņēmums to varētu izturēt?! Un tad bez šīs – no uzņēmēja paņemtās naudas – antivakseris varēs arī pasniegties pēc kopējās, kas glabājas sabiedrības sociālās apdrošināšanas kontā, saņemot bezdarbnieka pabalstu? Sak, malacis, uzspļāvi mums visiem no augsta plaukta, ”uzdāvināji” mājsēdi, pārpildītas slimnīcas, izglītības ziņā aizlaistus bērnus utt., utjpr., še tev – medālis?! Netaisnīgi!

Nožēlojami, ka antivakserisms ir atkal no politisko cūcību mēslaines izracis un līdera godā iecēlis tādu ”tautas labdari” kā Ainārs Šlesers. Traki, ka, apdraudot sabiedrību un nācijas nākotni, politisko sērfošanu uz populisma viļņa ķer caurkritušais ”nācijas glābējs” Gobzems. Un ir vēl kāda šī – kovidlaika – draudu daļa, ko laikam jau lielākoties neredzam vai negribam redzēt. Proti, antivakserisma kustībā ļo-ti aktīvi iesaistās, faktiski to balsta un, iespējams, to arī vada, mūsu valstij un arī latviešu nācijai klaji naidīgi spēki. Par to jau vairāk vai mazāk skaļi ir ziņojuši valsts drošības dienesti. Ļoti ļoti žēl, ka to neapzinās arī daudzi it kā jau gudri un, manuprāt, arī labi un godīgi cilvēki, kas vai nu iespītības, ezoteriskās pārliecības vai pārprastas demokrātiskās brīvības vārdā ir nostājušies ciešā ierindā kopā gan ar nelietīgiem politikāņiem, gan ar klajiem mūsu valsts un tautas ienaidniekiem…

Un lai ko arī visi šie kopā neteiktu, ir jāvakcinējas. Cita varianta, ja neesam gatavi gadiem dzīvot naturālā saimniecība un mežā, nav. Ir jāvakcinējas, ja negribam, lai šī mājsēde būs tikai viena no daudzajām, kas mums vēl ir priekšā…

 

 

 

 

Komentāri

  1. Mēs joprojām esam savas dzīves vērotāji. Tādi pusaizmiguši meditētāji, manī ir miers……, man ir labi…….., viss būs labi…….
   Nē, nebūs!
   Šim procesam ir arī otrā daļa. Iziet no meditācijas turpināt apzināti dzīvot, patstāvīgi domāt. Viss ir sajucis vienā putrā. Meklējam vainīgos, nosodām viens otru. Un pēkšņi labais un gudrais ir kļuvis par neizglītotu. Zinošais par nevajadzīgu. Radošais par traucēkli. Bet dzīve turpinās un kāds dala mūsu dvēseles…..
   Visgrūtākais dzīvē un arī visskaistākais ir
   BŪT CILVĒKAM.
   (no kādas FB lapas)

   1. Man vienalga vai esi potēts, vai nē, draugs ir draugs…..
    Manas mājas ir droša zona ikvienam un jebkurā laikā…!!!
    Man nav QR koda.
    Man vienmēr ir kafija un tēja, auksts ūdens un ēdiens.
    Ikviens ģimenes loceklis, draugs vai radinieks, kas vēlas parunāt, vienmēr ir laipni gaidīts.
    Es varu runāt, dalīties apskāvienā, smieties vai vienkārši klausīties…
    Tā ir vērtība, kas diemžēl ir zudusi!!!
    Ceru, ka vismaz viens draugs nokopēs un publicēs:D

    (šobrīd nopublicējuši vairāk nekā 170 draugu)

 1. Vienmēr apbrīnu izraisa, no kurienes žurnālisti ņem ciparus, piemēram, ka vakcinētie slimo tieši 4,2% retāk nekā nevakcinētie? Paskatam, kaut vai vakar reģistrēti 2252 jauni inficēšanās gadījumi, no tiem 1697 nevakcinēti, 555 vakcinēti, sanāk tikai 3x vairāk, turklāt vakcinētos tikpat kā netestē, ja testētu, būtu 50/50%. Vai cipari ir ņemti no kāda zinātniska pētījuma, ja jā, tad kas šo dezinformāciju apmaksā? Bet tāpat vien minēt kaut kādus ciparus, lai manipulētu ar masu apziņu, ir mazākais neētiski.

  1. To ko viniem liek to vini raksta. Kas maksaa tas pasuta ciparus un ar kovidu tur nav nekada sakara. Visu izskir nauda. Ja taa saskaita pa so laiku cik liels ir saslimuso cipars tad Latvijaa nemaz tik daudz nav iedzivotaju.

   1. Šitie pareģojumu ir kašpirovska. Strādājot savā profesijā jau trešajā vilnī šitā debīlisma no apm. 700 kolēģiem 4 vakcinēti un kādiem 8 itkā +. Braucu N S FIN u redzu un prasu kā vakcinēti, nav nekādu 80 procentu. Atkal mūsu primātu banda palaidusi informatīvo pīli. Re kur ir oficiālie skaitļi, un lai nemuld par 50 procentu vakcinēti. Vakcīnām termiņš beidzas tāpēc jāpiespiež iegrūzd indi. ezi. Super. Izrādās ka ne tikai es skaitu . Nopotētajiem ordeni neiedeva, oblom, bez maskas vazāties ar nevar hi hi un sāk slimot ar blakus efektiem. Tāpēc jau tik agresīvi.

  2. Šitie pareģojumu ir kašpirovska. Strādājot savā profesijā jau trešajā vilnī šitā debīlisma no apm. 700 kolēģiem 4 vakcinēti un kādiem 8 itkā +. Braucu N S FIN u redzu un prasu kā vakcinēti, nav nekādu 80 procentu. Atkal mūsu primātu banda palaidusi informatīvo pīli. Re kur ir oficiālie skaitļi, un lai nemuld par 50 procentu vakcinēti. Vakcīnām termiņš beidzas tāpēc jāpiespiež iegrūzd indi.

  3. Tādi no pirksta izzīsti cipari veicina dezinformāciju un nevēlēšanos vakcinēties, jo apkārt vieni vienīgi meli un manipulēšana…

  4. un aha, aha! Galu galā – skaitļi mainās. Nav vajadzības piesieties cipariņiem, bet apzināties, ka tie 555 vakcinētie arī nebūtu saslimuši, ja viņi nebūtu spiesti šur un tur sadurties ar nevakcinētajiem, kuros vīruss mēdz nēsāties apkārt dienas 10-14, līdz nogāž nevakcinēto varoni no kājām. Skaidrs, ka pa to laiku viņš ir aplipinājis ļoti daudzus. Jā, ne jau tīšām, bet gan netīšām, jo nav zinājis, ka jau slims! Taču nevakcinēties viņš ir izvēlējies tīšām, jo staigā taču apkārt ar saviem “uzskatiem”, ko sagrābstījis pa interneta miskastēm. Ja vakcinētais saslimst, tad jau pēc 3 dienām viņam būs skaidrs, ka ir saslimis (kāds viņu ir aplipinājis). Un pa 3 dienām viņš nebūs paspējis inficēt tik daudz, cik to paspēj saslimis nevakcinētais. Un Plaudes k-dzei ir pilnīga taisnība, ka nevakcinēties ir nevis sevi pasargāt no nezin’ kā, bet gan sevi un visus iegāzt tādā bedrē, ka par maz neliekas! Tiek zaudēta gan veselība, gan darbs, gan izglītība, gan… Vārdu sakot, ilgi tā nevarēs kantēties. Kaut kas var izbeigties ātrāk, nekā spējam to paredzēt. Bet vienam gan nevar piekrist: tā imunitāte, ko iegūst, kārtīgi noslimojoties, komplektā līdzi nes dažādas un smagas veselības negācijas, turklāt šī imunitāte nevelkas ilgi, jo novājinātais organisms pakļauts “visiem vējiem”. Tagad negribas atkal atgādināt par Kalviņa stāstīto, kā mūsu organisma šūnās darbojas vakcīnā esošais vīrusa imitācijas gēniņš un kā- īstā vīrusa 29 gēni… Un mūsu dabīgā imunitāte šo vakcīnas gēniņu pāris dienās nobendē. Ar to tad arī izskaidrojama tā vienas-divu dienu pasliktinātā pašsajūta. Un kam imunitāte augstāka, tam var būt arī augstāka temperatūra, jo organisms tā pamatīgi ķeras klāt pie svešinieka nodedzināšana. Rezultātā pāris dienu laikā mūsu organisms jau ir ietrenēts gan neielaist sevī īsto vīrusu, gan cīnīties ar to. Bet, ja nepotētajā ieviešas īstais vīruss, tad tas ir tik stiprs, ka diktē viņa šūnām savus noteikumus. Kad pagājis inkubācijas periods, tad vīruss jau ir pārņēmis cilvēka šūnas un ļiek, lai tās viņu pavairo. Tieši tā arī sākas mūsu plaušu bojāejas process un ar to saistītās blaknes un sajūtas. Un tad slimības gaita jau ir tāda kā veiksmes spēle – kurš uzvarēs – vīruss vai cilvēka organisms… Un tie vecāki, kas, to visu nesaprotot, domā, ka nevakcinējoties paši un nevakcinējot savus bērnus, paglābs viņus, gauži maldās. Un, ja nesaslimsim šomēnes, tad kādā citā reizē varam saslimt…Mums vēl pāris gadu nāksies cīnīties ar šo draņķi. Vajag taču pašiem sevi aizsargāt ne jau tikai ar mājsēdēm un maskām, bet arī vakcinējoties!

   1. Galvenais, ka pats tici savam rakstītajam. Strauss iebāzis galvu smiltīs arī tic, ka ir noslēpies,

    1. Laikam neesat potējies. Tad, kad saslimsiet (to gan es nenovēlu), tad pats (pati) domas mainīsiet. Pašlaik ar galvu smiltīs un interneta miskastēs tupat Jūs.

  5. Kur, draugs, rāvi, ka vakcinētos netestē? Ja tev ir simptomi un tu saproti, ka kādu … nu, ne pārāk izprotošu indivīdu vari aplipināt, tad piesakies, testējies un sēdi mājās! 50/50%?! Nu, błin, no kurienes šie cipari?! No sava pirksta izzīdi, epidemiologa un statistiķa hibrīds, ibio!
   Es apbrīnoju medicīnas darbiniekus – algas mazas, attieksme kā pret zemāku kārtu, jāmācās daudz jau sākumā un pēc tam vēl visu darba mūžu, bet tagad ņemties ar šādiem pašpārliecināti apdalītajiem, kuri tīšuprāt ir sevi saslimdinājuši, tērē visu kopējo naudu (ko varētu izlietot daudz lietderīgāk valsts labā – kaut vai to robežu normālu beidzot uzceļot)? Es viņu vietā būtu pacēlis cepuri un ļāvis, lai šie nekauņas ārstē viens otru vai sauc palīgā savus šleserus, gobzemus, pļaviņus un pārējos sumpurņus! Ka nav, tad nav …

 2. Da /cenzēts/ no nevakcinetajiem. Tev samaksāja miljardu, tu, rakstnieks? Tev bērnu pasakas ļaut rakstīt ir bīstami. Sarakstīsi šausmu stāstus, bērni ilgi gulēt nevarēs. Ā,tev bērni nav, tu esi einuhs! Hi Hi.

  1. "Valstij" zināšanai, lai nav nepatīkami pārsteigumi... saka:

   Nesen radioraidījumā “Kālabāk dzīvot” profesore Kroiča tieši norādīja, ka par einuhiem dažādu blakņu rezultātā kļūst jauni vīrieši, kas izslimojuši kovidu. Tieši šis “dabīgais” imunitātes ieguves ceļš ir bīstams un ļoti riskants.

 3. Cik bērnu dārzu sanāktu?Varbūt labāk paskaitīt,kur palika četri miljardi…..

 4. Propaganda.
  Lūdzu, parādiet man kādus antivakserus lv, alu uzsaukšu.
  Tie ir cilvēki pret exp kovid poti.

  1. kas Tev teica,ka exp?internets un visādi pašpasludinātie eksperti un zinātnieki????Visādas kreisās adreses viens otram sūta un debilizējas!Internetā visi profili,kas izplata dezinformāciju ir acīmredzami tieši tam izveidoti,bet tautas tupā daļa pat neiedomājas tos apskatīt!Tik lasa,izplata un sit plaukstas!

   1. Saiti studijā, kur viss par vakcīnām, sastāvu ū tē tē!
    Nevari?
    Tad nepīksti, potmīli

    1. ema.europa.eu/en/documents/product-information/comirnaty-epar-product-information_lv.pdf

     Konkrēti faizers. Pārejos apskaties pats, jo kā redzu, ionternets tev ir pieejams.

   2. Paskaties kādās ASV firmās Kariņam ir akcijas. Viena no tām ir farmācijas firma, kura arī nodarbojas ar vakcīnām. Sakritība? Domāju ka ne. Un viņa teksts – ja būtu mana teikšana, sen visus nopotētu. Un teksts – mums ir dots rīkojums. Kurš un kādu rīkojumu deva? Mums deguna priekšā apzog valstī aizbildinoties ar pandēmiju.un šī nauda būs jāatdod mūsu bērniem un mazbērniem. Mums, kā nodokļu maksātājiem, ir tiesības zināt kur palika medicīnas nozarei piešķirtā nauda lai būtu gatavi šai pandēmija. Nauda iztērēta un cieš mediķi. Tikai trijotne turpina ņirgāties par visiem. Bet lai neaizmirst, ir tāds vārds – KARMA.

 5. Nu nezinu. Ja jau ne vakcinēties tik briesmīgi, varbūt atbrīvot viņus no nodokļu maksāšanas arī. Tagad sanāk ka nodokļus maksā, vēl būs jāmaksā par ārstēšanos utt. Papildus tam vēl jāklausās kā dažādus mēslus pār galvām gāž. Visi esam vienādi – cilvēki. Normālam cilvēkam ir sava domāšana, ja nav – tad vairs neesam cilvēki, bet kā roboti. Tev teiks lien degošā krāsnī tad līdīsi arī. Nu un no malas paskatoties kauns par visiem, gan par durtajiem, gan par nedurtajiem. Kas notiek parāda sava veida nacismu.

  1. Ivariņ. Tu tā korekti uzrakstīji. Brīnos. Priekš mums anti vajag vēl atjaunot Salaspils nometni, un ja nelīdz tā apšaut vai caur skursteni.

 6. Ivonna Plaude – sprāgušas zivs cienīgs žēlabaini uzcepts raksts. Tik augsta morāle, ka kosmoss spīd cauri.

 7. Ja man darbā saved daudz darāmā, kam ir uzlikti termiņi, jārukā un nav ko čīkstēt, kaut līdz naktij.
  Tā kā, ārsti, rukājiet, tas jūsu darbs un sakiet paldies valdībai – ne jau “antivakseri” slimnīcas slēdza. Bet gan valdība naudu iztrallina.

 8. Imunitātes noteikšanai var izmērīt antivielas asinīs. Bet ja Veselības ministrs ir muziķis, tad MK nosaka, pēc slimošanas tava imunitāte ir tieši 180 dienas. Pēc tam esi pesona non grata, vai ej potēties, lai gan antivielas asins analīzēs vēl ir pārpārēm. Bet tas jau nevienam neinteresē. Welcome to banana republic!

  1. Tātad – atgriezies nu atpakaļ mājās! Laikam biji izbraucis uz to banānu republiku, ja neesi dzirdējis par tām antivielām. Īss populārs skaidrojums: 1) Nav vienotas sistēmas, pēc kurām visā pasaulē vienādi noteiktu šo antivielu skaitu. Tagad atkarībā no mērīšanas metodes, parādās dažādi skaitļi. UN – 2) vēl ne pēc kādas metodes neviens nav noteicis, kādam antivielu skaitam jābūt, lai būtu pārliecināts, ka slimība vairs nepiemetīsies. Un laikam jau arī tad, kad kaut aptuveni būs noteikts, cik lielam antivielu skaitam jābūt, tik un tā nevarēs prasīt, lai katrs sasniegtu to vienu optimālo antivielu skaitu, jo katrs organisms ir unikāls. Tātad – cīnīties par antivielu testiem pagaidām arī nav nekādas jēgas. Tie skaidrību un drošību neieviesīs.

 9. Tad jau sanāk,ja es negribu potēties,esmu jau pasludināts kā persona non grata??????Un vēl blauj kad BY un KF neievēro cilvēktiesības.

  1. Principā tā vajadzētu būt. Non grata. Dabā tomēr neviens neko jums neteiks, jo uz pieres jau jums nekas nav uzrakstīts. Un tagad, kad visi ir ierobežoti, tad VISI esam NON GRATA. Antivakseri to ir panākuši ar saviem “uzskatiem”. Brēca, ka viņus diskriminē, bet tagad, kad paši visu un visus diskriminējuši, vajadzētu vismaz pieklust. Un tā nu mēs te sēdēsim, sēdēsim un sēdēsim. Kamēr visa Latvija būs NON GRATA ar visu savu veselību, veselības sistēmu, ekonomiku un…

 10. Tukuma puse arī pilna ar zinātnes spečukiem, kad blakus kāds nokritīs, savējais ar šo slimību, tad dziedāsiet citu dziesmu. Nupat jau citiem domas mainās, tikai ir par vēlu. Nav tikai tiesības, bet ir arī pienākums pret sabiedrību un arī valsti, sevišķi tiem, kuri vēl tēvam kulē šupojās, kad otreiz tikām pie savas valsts neatkarības.

  1. 90% no tiem, kas gāja lai tiktu pie tagadējās valsteles “neatkarības” ar koku otro reizi vairs neaizdzītu uz barikādēm.

 11. Tāds fašistisks rakstiņš.
  Mērķis nav ierobežot epidēmiju,bet mērķis ir notirgot iepirktas vakcīnas!???

 12. Foršākais,ka antivakseri pārsvarā ir ierēdņu rindās.
  Labi,ka vari sēdēt uz nodokļu maksātāju naudas un gruzīt muļķības. Visādas tur kafijas dzeršanas biedrības un tt.Vai gadījumā ierēdņu uzdevums nav rūpēties par mūsu labklājību,lai bērni iegūst labu izglītību? Apkārt tik dzird-MANA PĀRLIECĪBA!
  Pilnīgi kā sekta.Vai gadījumā nevajadzētu būt savas zemes patriotam un izbeigt šo ākstību ar potēšanos.ZAĶPASTALAS-BAIDĀS NO ŠTRUTA PITES!PĪPĒT,DZERT UN LIETOT NARKOTIKAS ,TO GAN NEBAIDĀS!
  Apskatiet savus iepirkuma grozusLīgo,Ziemassvētkos,Jaunajā gadā!Lūk tur ir atombumba!
  Rasols ir baisāks par poti.

 13. Sii valsts man neko nav devusi, tad kaapeec man vinas deel buutu jaatdod sava veseliiba lai tik vinai butu vairak procenti.

   1. tu anoniimais slimniek laikam seedi maajaas un sanem neza huj algu.kartejais liekeedis.

  1. Ezi,tu esi iedomājies,ka valsts ir Tev mamma kas pabaros un vel tavā vietā di.u noslaucīs tev???Vai nu esi vēl bērns,vai pieaugušais bērna prātā!

  2. Ezi, jūs pa brīdim pasakiet kaut ko galīgi greizu. Pats jau esat tāda maza daļiņa no valsts. Nav tā, ka jūs atsevišķi, bet valsts – atsevišķi. Nē, mēs=valsts. Tas ir viens vesels. Tikai klišejiski mēs to valsts jēdzienu kaut kā aizbīdām prom. Par valsti sākam saukt valdību un Saeimu, un šie jau paši arī sevi sāk uzskatīt par kaut ko vairāk nekā tikai par niecīgiem cilvēciņiem. Viņiem ir vara, viņi dod, piešķir… Muļķības – viņi ir tikai kalpi, bet, protams, grib būt kungi. Labi, tas lai paliek. Nu un tad pasakiet, vai gribat pārmaiņas pēc arī saslimt ar to kovidu un saņemt atpakaļ savu samaksāto nodokļu naudu, ārstējoties slimnīcā, pēc tam gan pērkot zāles par savu naudu un kopumā krietni pasliktinot savu veselību (ar visām no tā izrietošajām sekām)? Un sekas būs ilgtermiņā. Un mierīgi var arī aiziet pēc potes, kura taču arī ir sagādāta faktiski pa mūsu pašu naudu, tomēr jums neko šobrīd neprasīs maksāt! Un nebūs jūsos ne čipu, ne mutantu gēnu. Tik pat smuks būsiet kā rīt, tā parīt! Nu, tās pāris dienas pēc potes organisms bišķiņ pacels temperatūru, jo cīnīsies ar to vienu vīrusa gēniņu, lai pēc tam neielaistu jūsos īsto vīrusu ar saviem 29 gēniem, kuri tad gan mutēs pa visu jūsu organismu!

 14. Ezi, šī valsts nav cietums. Pamet to. Jo ātrāk, jo labāk visiem. Mērglis. Domās nolādu tevi.

  1. Noladu to dienu kad atgriezos no normalas dziives arzemees. Cereju seit pavadit normalas vecumdienas, bet nonaacu ellee.

  1. Tu, turpini vien ticēt farmācijas zinātnei, kuras vienīgais mērķis ir nauda, ne tava, ne sabiedrības veselība tiem neinteresē. Tāpat neaizmirsti ieslēgt panorāmu, kur valdība tev ticami pastāstīs, kā izsaimnieko kārtējos aizņemtos miljardus, kuri atkal aizies ne jau slimnīcām, bet pietuvināto kabatās.

   1. A tu no šitās dienas ne sev, ne sīkajiem, ne vecākiem – nevienu medikamentu – ni, ni! Nekādus ibumetīnus, paracetamolus, analgīnus un citramonus – neko, kas mazina sāpes un iekaisumu! Nekādu antibiotiķu! Lai ir, kā pirms 1945. gada: esi dabūjis kādu iekaisumu, mirsti nost – nav ko te pasauli smirdināt!

    1. Varētu padalīties ar saviem faktos balstītajiem pētījumiem, konkrēti, cik un kuru ”pietuvināto kabatās” ir aizgājis:)

   2. savu prātu un atbildību no tā, ko dara vai nedara valdība. PATS DARI un PATS SEVI KOMANDĒ! Kaut arī valdība un deputātiņi Saeimā tiešām rīkojas gan dumji, gan mantrausīgi, tad tas nekavē man apjēgt, ko nozīmē vakcīnas, un iet, un potēties. Jā, tagad jau atkal var dusmās brēkt, ka kaut kas ar to potēšanās organizēšanu nav kārtībā, tomēr – kur paši bija, kad vasarā mierīgi varēja visu nokārtot!? Tagad ir saraksts ar ārstu praksēm un tur var redzēt, cik kurš ārsts ir savakcinējis. Jautājums – kāpēc Juhņēvičas kantoris neorganizē ģimenes ārstus būt aktīvākiem savu pacientu apzināšanā un potēšanā. Augsti apmaksātā dāmīte tikai norādīja, ka tiem ārstiem, kas pieprasa vakcīnas, viņi nogādā… Tātad viņi ir tikai tādi sagādnieki, bet vajadzēja taču arī pašiem komunicēt ar ārstiem, jautāt, kāpēc katrā praksē ir tik daudz nevakcinēto utt. un palīdzēt apzināt iemeslus, kāpēc cilvēki ir pasīvi…

   3. Tad, kad mocīsies bez elpas slimnīcas gultā, tad būs vienalga, cik daudz naudas izkleķerēts un kas no šī visa ir pelnījis. Tad domāsi tikai par to, lai nenomirtu, un nožēlosi, ka neesi sevi kaut drusku aizsargājis ar tām vakcīnām, kuras ir prasījušas finanses, bet kuras palīdz vismaz tik ļoti nemocīties. Un, ja nu gadījumā aiziesi viņsaulē, tad gan jau kādam pats vairs palīdzēt nevarēsi – bērniem, vecākiem… Un kaut ko labot arī vairs nevarēsi.

 15. Ka tad, es potējies man pozitīvs, sieva bez potes viņai negatīvs, kā tā var būt?

  1. Pote sagatavo organismu cīņai ar vīrusu, lai inficēšanās gadījumā imūnsistēma var ātrāk sākt savus pienākumus, nevis tad, kad vīruss ir kārtīgi “iesēdies”!

   Pote nepasargā no saslimšanas ar vīrusu!

 16. Ka teiekt ko jusrakstat stulbibas par antivakseriem, tad gudra atbildi kapec no saeimas gandriz neviens nav vakcinejies , tagad pienems vai vakcineties vai nevakcineties, bet uz sienas ir raksts visiem viena taisniba, bet seit tas neizpauzas, kur ta taisniba , varu teikt Plaudes kundze, vai tu apjedz ko nosauc par antivakseriem , tad ta ir visa valdiba ar visu saeimu, kuri nav sanemusi vakcinas, bet pote parastos cilvekus, kas nav saeima, es biju labakas domas par jums , bet tagad domas mainijusas , ko Karins piedavaja naudu. Ziniet ko varu pateikt jusu tukuma zinasir viena meslu bedre, kas kalpo Karinam.Jus neesat cieniga but Latviete nosaucat tautu par nodevejiem. ATJEDZIES PLAUDE ,PANEM ATPAKAL SAVUS VARDUS.

 17. Plaudes kundze vai jus apjedzat, ko rakstat , nevakcinetais ir noziedznieks, tad visi noziedznieki ir valdiba saeimas deputati, kuri nav vakcinejusies, kuri uzspieda vakcineties visu tautu, ieviesa lokdaunu, atklajas ka stradini pustuksi, nav covidnieki, ir cilveki ar citam vainam. Jus vispar zinat ko nozime noziegums ,ka jus tadus vardus rakstat, jus esat zurnaliste bet nezinat varda nozime noziegums. Noziegums ir slepkavot, laupit , karot sis nav noziegums, Atjedzies Plaude ATVAINOJIES PAR SAVIEM VARDIEM. Zinu vienu jus neesat zurnalistes cieniga varda , es jums atnemtu zurnalistes tiesibas anulet uz muzu ,ka nosaucat savu tautu par noziedzniekiem. CERU KA TAS AIZIES LIDZ JUSU SMADZENEM.

  1. Deputāti ir tie paši MĒS, un tāpēc arī šo to nesajēdz saka:

   Kāpēc atkal jāskatās uz tiem, kam nav prāta? Un vispār – kurš te iedomājas, ka deputāti ir paši gudrākie, godīgākie un apzinīgākie? Arī citos jautājumos viņi dažkārt mēdz lemt nepareizi. Viņi taču nāk no tās pašas vides, no kuras mēs visi. Un tajā vidē ir arī gan tie, kas vakcīnas uztver tā, kā tās jāuztver, gan tie, kas tic visādām muļķībām par vakcīnu indīgumu! Vēlreiz: ja reiz patiešām esi gudrs, nevis izliecies par tādu, tad pieņem lēmumu pats! Bet tad nu tomēr ir JĀZINA kaut elementāras lietas par vakcīnām, nevis jāsaklausās jebkas, ko “viena tante teica”.

  2. Aizstāvu Plaudes rakstīto. Un kāpēc gan antivakserus valdībā un Saeimā arī nevarētu saukt par noziedzniekiem, ja reiz tas ir arī viņu ieguldījums, ka tagad ir lokdauns un patiesībā nezinām, kad te viss uzlabosies? Augstie amati nenodrošina to, ka cilvēks tad uzreiz kļūst gudrs un labs! Dažkārt notiek tieši pretējais. Un kāpēc Jūs abi (vai varbūt viena persona) tā satraucaties, ka par noziegumu sauc nevakcinēšanos? Drīzāk jau paši esat korumpējušies (tās augstās nevakcinētās amatpersonas būs noalgojušas jūs), ja dusmojaties, ka par noziedzniekiem nosauc arī augstos amatos sēdošus pārliecinātus antivakserus! TIKAI… Es personīgi nezinu, kas tieši no augstajām amatpersonām būtu tāds antivaksers… Tādu domu izbrēcāt tieši jūs! Laikam jau esat arī provokatori (provokators) uz sarīdīšanu!

 18. Atjēdzies, Latvijas vārds un Brīvs! Brīvs no kā? No prāta un prasmes lietot latviešu valodu? Un vēl totāls melis! To es kaut vai par to, ka ”stradiņi tukši”:)

  1. Tu stulbais azi pats nejedzi ko atbildet, laikam Plaudei aizstavis. TU NEAPJEDZI DZIVES ISTENIBU, VAI VISPAR SAPROTI KAS NOTIEK , ALKAHOLIKI.

 19. Bet ar massu mēdiju starpniecību izplatīt nepārbaudītas un nepatiesas ziņas nav noziegums?

  1. Nu ja, īstajiem ekspertiem – tev, Ezim, L39, šloseristiem un gobzemistiem utt.utjpr. nepajautāja:)

  1. Tu veselu gadu gulēji? Tagad tikai pamodies? Nu tad labāk guli tālāk! Tad būs vienalga,vai esi veicis vaksāciju vai vakcinējies. Galvenais, ka nebūsi pie vainas, ka kādu esi inficējies vai inficējies pats! Čuči tālāk!

   1. No vārda “vakcīna” var atvasināt tikai “antivakcerus” nevis “antivakserus” vai “antivanckarus”.

  2. Precīzi, jo es dzīvodama šeit arī nesaprotu kas ir antivakseri. Atbrauca vīrs, pirmo reizi izdzirdēja šo vārdu prasīja arī kas tie tādi. Piedodiet pat nesaprotu no kurienes šis vārds cēlies.

   1. Angliski raksta vaccine, bet izrunā vaksin. Nu un pie mums tad nu saka (anti)vaksers… Kaut kāds angļu-latviešu izrunas krustojums. Es šo jaunvārdu uztveru kā racionālu žargonvārdu. Var īsi pateikt antivaksers, un nav jāsaka gari – “cilvēks, kas negrib vakcinēties” vai “cilvēks, kas ir pret potēšanos”, vai “cilvēks, kas netic potēm”, vai “cilvēks, kas neuzticas vakcīnām”, vai “cilvēks, kas uzskata, ka vakcīnas ir kaitīgas” utt. Tātad ērtāk ir pateikt vienu vārdu “antivaksers”. Un nevajag par to apvainoties!

 20. Sajūta, it ka lasītu kādu Staļina laika ievadrakstu par “nelietīgajiem cilvēkiem” avīzē “Komunisma Rīts”!

   1. Kas ta kompartijai par vainu? Visi mūsu lielie līderi, arī Tukuma goda pilsoņi Jaunkļaviņš un Seleckis taču pa taisno no augstiem amatiem KP, no ar Ļeņina medāļiem apbalvotiem KP propagandistiem pa taisno pie nākamās varas stūres un labumiem pielēca. Kas ta, salīdzinot ar šitiem partkomiešiem, plaude ar savu komsomolu

    1. Par to padomju laiku partiju čalo tie, kas tad vēl nebija piedzimuši vai bija maziņi. Atcerieties, ka pamatā partijnieki bija tie, kas te ienāca no Krievijas. Un tie tad arī te visu diktēja. Bet pastāvēja doma, ka arī pašiem vajag stāties partijā, lai pie teikšanas tiktu arī paši. Varbūt kāds vēl atceras Berklāvu? Viņš piederēja pie tādiem. Taču to patriotismu partijas rindās vajadzēja maskēt. Protams, bija arī tīrie karjeristi (kad tādi nav bijuši?). Runājām arī par to, ka Lietuvā pie varas ir paši lietuvieši (protams, ka partijnieki). Tur arī lietas virzījās labāk (cik nu tas PSRS bija iespējams). Latvieši vienmēr bijuši… paši sev skauģi, tāpēc mums gāja salīdzinoši sliktāk. Vārdu sakot, ja nebiji partijā, tad itin neko nevarēji ne panākt, ne ieviest, ne izcīnīt, ne pierādīt. Tik un tā vajadzēja kādu partijnieku, kas piekristu tam, ko tu, nepartejiskais, gribētu sakārtot. Sava veida korupcija. Utt.,utt.

 21. No Saeimas deputātiem vakcinēti nav 9. Tā Mūrniece teica. Tātad 90 % ir vakcinēti.

  1. Nesaprotu, kāpēc viņi baidās strādāt klātienē, jo pūļa imunitāte vajadzētu būt sasniegtai pie 90%

   1. tad var izskaidrot, kāpēc… laikam jau tāpēc, ka, kaut arī vakcinēti, viņi jau nedzīvo “burbulī”, kā sportisti. Iznāk taču arī ārpus Saeimas nama, bet ārpusē – visādi ļaudis… gan veseli, gan jau apslimuši… Un, tā kā vakcīna nav brīnumlīdzeklis un pilnībā neizslēdz iespēju inficēties, tad jau labāk nesaiet visiem 100 kopā, jo, ja viens būs inficējies, tad visiem tik un tā būs jāaiziet karantīnā… Vārdu sakot – murgs, kur vien pagriezies! Un nākamnedēļ vēl sāksies mācības no mājām pie datoriem! Laimīgs tas, kam viens bērns sēdēs savā atsevišķā istabā, bet, ja bērni vairāki, bet istabu maz… un pašam arī vēl jāstrādā no mājām… Bučas antivakseriem!

  1. Rakstam nav ne vainas. Noziegums pret tautu un pret sevi pašu ir pakļauties vīrusa varai. Tas neprasīs nekādas atļaujas, bet rīkosies pēc sava plāna. Un Tu staigāsi viņa pavadā. Vai nu pats reāli izlem, kā cīnīties pret vīrusu, vai vismaz nerunā visādas provokatīvas muļķības!

 22. Redzēsim,cik balsis Šlesers un Gobzems dabūs-uzreiz būs gatavs cipars cik Latvijā idiotu un vieglprātīgo dzīvo.Neesmu ne Kariņa ne Papļutka atbalstītājs,bet no Aināra un Alda gan taka vajadzētu izvairīties!Paši sevi pierādijuši kā mahinatorus un uzmetējus,tagad uz vieglprātīgo rēķina atkal lien laukā no savas bedres!

  1. Neesmu ne Šlesera/Gobzema atbalstītājs, nedz sevi dēvēju par antivakseri, bet ieslēdzot smadzenes tie ir pilnīgi murgi un manipulācija ar masu apziņu, ko plaudes raksta.

 23. Jāiet vakcinēties. Kas negrib vakcinēties, lūdzu, nevakcinējaties un aizmirstat par “normālu” ikdienu, nevakcinētie paliks par antisociāliem elementiem. Izvēles iespējas ir vienmēr, arī tagad mums ir obligāta nevis piespiedu vakcinācija. Apnicis lasīt gaunērīgos rakstus, kur vieni slavina, citi ir kategoriski pret vakcīnu, tad kad cilvēku noliks fakta priekšā vakcīna vai darba līguma laušana tad arī “pēdējie antivakseru
  mohikāņi” novakcinēsies.

 24. Skaidrs ir viens nav melns un balts, nav potēts ir potēts. Šobrīd palasot komentārus ir jābaidās no līdzcilvēkiem, jo sabiedrība jūk prātā visos līmeņos.

 25. Lai producetu sitadus murgus laikam jabut ipasi apdavinatam….. Kur ir zinatniskie pamatojumi un atsauces uz avotiem no kuriem nemti sie apgalvojumi?

 26. Izēd ateju, latvju lubne! Šodien ārsti nosecināja, ka ir sagājis šķērsām vairogdziedzeris no vakcinācijas! Norauj Līiko cehānu, muja ar savām potēm!!!!

 27. Nu, nav noziegums, nav. Noziegums ir izmēģināt uz cilvēkiem poti, kurai nav zinātniska pamatojuma un kura nedarbojas. Ja vakcinētais nomirst, tad tikai blakus slimības pie vainas. Kāpēc baku potei nav blakus slimības, kuras nogalē. Katram savs organisms un pretestība. No mēra arī visi nenomira. Pret to arī pote nedarbojas. Redaktores kundze, Jūs cienījama, bet nepatiesu zākāšanos ir briesmīgi lasīt. Līdz tam jau davesti, ka varas pārstāvji tiek spridzināti.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *