Ak, šī, tik daudzveidīgā Valentīndiena!

Šodien atkal svētki! Kamēr vieni tos svin un bauda, tādējādi šajos ne visai optimistiskajos laikos ienesot kaut nedaudz, bet tomēr prieka dzirksti, tikmēr citi īgņojas, ka tie, lūk, nav mūsējie, latviešu svētki.

Šodien atkal svētki! Kamēr vieni tos svin un bauda, tādējādi šajos ne visai optimistiskajos laikos ienesot kaut nedaudz, bet tomēr prieka dzirksti, tikmēr citi īgņojas, ka tie, lūk, nav mūsējie, latviešu svētki.

Un… ko vispār tie cilvēki te māžojas, dzīres mēra laikā un tamlīdzīgi.
Cik dažādi esam, tikpat dažādi arī svētkus svinam. Un par izdomu jau nu sūdzēties nevajadzētu. Piedāvājumu kauss iet pāri malām! Sākot ar jauku koncertu, pasēdēšanu kafejnīcā divatā, Valentīndienas ballīti, svētku pusdienām, mīļiem dzejolīšiem, dāvaniņām, sirsniņām, svecītēm… un tīri komerciāliem pasākumiem. Piemēram, lielveikalā «Mols» iespējams nokļūt «ašajā randiņā» gadījumā, ja vēl savu mīlestību neesat atraduši. Bet, ja partneris ir, tad iespējams paveikt vēl lielākas lietas, kā, piemēram, operatora «Bite» klientu centrā piedalīties skūpstīšanās rekorda sacensībās un tādējādi nopelnīt gan «Samsung» mobilo tālruni gan par katru skūpsta minūti sola veselu latu! Saki nu vēl, ka skūpsti nemaksā naudu! Arī Liepājā kādā izklaides centrā tiks apbalvoti skūpstu pārņemtākie pāri, bet kādā restorānā būšot pat iespējams noskatīties bārmeņu šovu un izmantot VIP gultas, savukārt Kāzu muzejā Gulbenes rajonā piedāvā skūpstu kambari un mīlestības viru.
Interesanti, ko šodien par šiem svētku priekiem teiktu mācītājs Valentīns, kurš trešā gadsimtā bija palīdzējis daudziem mīlētājiem slepeni salaulāties un 13. februārī, dienu pirms piespriestā nāves soda izpildes, vēl rakstījis romantisku mīlestības vēstuli?
Katrs varam vēl paspēt izvēlēties sev tīkamāko svētku svinēšanas veidu. Turklāt astrologi apgalvo, ka šajā dienā dotie solījumi, it sevišķi pēcpusdienā, kad čika laiks būs beidzies, būšot jāpilda. Un tad, kas zina – Valentīndiena var ievilkties nedēļu, mēnesi, gadu, visu atlikušo dzīvi… Nudien, jauki!

Komentāri

 1. ‘Tā kā šodien visu dienu līdz pat vakaram ir Valentīndiena, tad katrs varam vēl paspēt izvēlēties sev tīkamāko svētku svinēšanas veidu.’
  Līdz šim domāju , ka Valentīndiena ir 14.02. 🙁 Kāds to avīzes rakstu saturu ‘revidē’?
  Vismaz rakstu autors varētu savu ‘domu graudu’ saturu pārlasīt?
  Vai redaktoru atlaidāt?

 2. Un kāpēc gan nē!Lai visiem, kam mīlestība sirdī – palīdz Valentīns, kas pirms gadu simtiem jau saprata, kas ir patiesā vērtiba!Jaukus svētkus un daudz labu emociju!

 3. Komentārs "?" :
  Sakaidrs,ka Valentīna diena ir 14. februārī! Tāpat kā pieredzējušam lasītājam būtu jāzina,ka avīzi gatavo un drukā iepriekšējā dienā…
  Un vispār…Kāpēc jāīgņojas?! Kāpēc jāraksta nikni komentāri,kad visapkārt visi cits citam dāvā un arī pretī sagaida Mīlestību?! Ir taču teiciens: "kā mežā sauc, tā atskan"….

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.