Tikai šonedēļ Tumes kultūras namā skatāma disko aparatūras izstāde

Šodien, 10. martā, Tumes kultūras namā tika atklāta izstāde, kurā interesenti  šonedēļ var aplūkot verķus jeb tehnikas vienības, kas dažādos laikos izmantotas diskotēkās. Izstādes autors un izpildītājs –  Intars Miķelsons, viņš ir arī galvenais organizators DJ salidojumam, kas Tumē norisināsies 14. martā. 

Domājams, ka uz pasākumu salidos ap 300 dalībnieku un iekļūšana tajā būs tikai ar ielūgumiem. Intars lēš, ka tādu pasākumu otrreiz rīkot uzņemsies, visticamāk, vien pēc gadiem pieciem un tad ballīte varētu būt arī divu dienu garumā – viens vakars DJiem, otrs – cilvēkiem, kas vēlas dejot. Bet nu tas vēl, protams, esot vien idejas līmenī.

Savukārt jau šobrīd (līdz pat 15. martam) katru dienu no 12.00 līdz 20.00 Tumes kultūras namā ir skatāma izstāde. Ļoti iespējams, apmeklētājiem izdosies arī sastapties ar pašu izstādes autoru, kas labprāt pastāstīs, ar ko katrs ekponāts ir īpašs.  Savukārt piektdien, 13. martā, 18.00 būs tikšanās ar Juri Lapinskis –  cilvēku, kam pateicoties, arī aiz dzelzs priekškara dzīvojošie varēja baudīt  Rietumos radīto mūziku.

Vairāk par atklāšanu lasiet piektdienas, 13. marta, laikrakstā.

 

 

Komentāri

  1. izstādes idejas autors ir pavisam cits cilvēks nevis I.M. ko te aplamības liek. Nebūtu šī cilvēka un vi;na atbalstītāju pūles, tādiem pasākumiem kā aparatūras izstāde un salidojums nebūtu lemts notikt.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.