Agris Jansons

Degolē demontē un aizber bīstamus rezervuārus

Pavisam nesen, braucot cauri «Vienībai» Degolē, pamanījām autokrānu un pulciņu vīru, kas darbojās pie pārseguma bloku demontāžas īpatnējai bedrei. Šī esot bijusi 200 m³ ietilpīga betonēta ugunsdzēsības ūdens tvertne, kas savu mūžu jau nokalpojusi un kļuvusi pat bīstama.

Pavisam nesen, braucot cauri «Vienībai» Degolē, pamanījām autokrānu un pulciņu vīru, kas darbojās pie pārseguma bloku demontāžas īpatnējai bedrei.

Kā mums pastāstīja SIA «Komunālserviss «TILDe»» Tumes un Degoles iecirkņa vadītājs Māris Lasmanis, šī esot bijusi 200 m³ ietilpīga betonēta ugunsdzēsības ūdens tvertne, kas savu mūžu jau nokalpojusi un kļuvusi pat bīstama. Mēģinot pacelt sešmetrīgos pārseguma blokus, lielākā daļa no tiem izjukusi, bet divi, kas vēl daudzmaz lietojami, tiks novietoti pie ugunsdzēsības dīķa Putnu parkā, lai tur mašīna var piebraukt. Tvertne tiks aizbērta ar grunti, ko ceļiniekiem nebija kur likt, rokot grāvi Lestenes ceļa malā, tāpēc tā toreiz atvesta uz šo vietu. Tepat, «Vienības» centrā, esot vēl viens – mazāks baseins, kas arī tiks likvidēts. Gadījumos, kad ugunsdzēsējiem vajadzīgs ūdens, viņi to ņem no dīķa.

Māju kāpņu telpās tiek mainīti logi un durvis, kā arī tiek ierīkoti radiatori – kādreiz tādi jau bijuši, taču laika gaitā noņemti, tāpēc tagad tiek atlikti atpakaļ. Protams, visi šie darbi tiek darīti atbilstoši tam apsaimniekošanas naudas uzkrājumam, kas mājai ir izveidojies.

1 thought on “Degolē demontē un aizber bīstamus rezervuārus

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.