“Nāc kulē!” – svētki Matkulē /FOTO/

Jūlijs ir īsts svētku laiks, kad ikviens, kas vēlas atpūsties no ikdienas rutīnas, var atrast sev īstos svētkus. Un mēs devāmies lūkot, kā tos svin Kandavas novada Matkules pagastā. Tur 16. jūlijā visi tika aicināti uz pasākumu «Nāc kulē!».

Jūlijs ir īsts svētku laiks, kad ikviens, kas vēlas atpūsties no ikdienas rutīnas, var atrast sev īstos svētkus. Un mēs devāmies lūkot, kā tos svin Kandavas novada Matkules pagastā. Tur 16. jūlijā visi tika aicināti uz pasākumu «Nāc kulē!».

No teātra pie sporta lietām

Svētkos kā jau svētkos – pēc oficiālajām uzrunām visiem tika piedāvāts izbaudīt Zantes pagasta jauno aktieru teātra izrādi «Balle var sākties». Un tūdaļ jau visi pēc sportiskām aktivitātēm alkstošie tika aicināti uz dažādām sacensībām, kur bija iespēja parādīt savas spējas gan, cīnoties komandās, gan individuāli. Katram svētku dalībniekam bija iespēja pārbaudīt savu roku spēku ar īpašu spēka mērierīci. Visstiprākā sieviešu grupā izrādījās matkulniece Dace Vilkauša, kas aiz sevis atstāja Kristu Rudēvicu no Matkules un Noru Ansoni no Rīgas. Vīru vidū stiprākais Matkulē bija Jānis Ķezbers. Otrā vietā – Sandis Zaļais no Kandavas un trešajā – Oskars Hmarņiks no Matkules. Viena no individuālajām disciplīnām bija arī šķīvīšu mešana, uz kuru bija pieteikušies četrdesmit dalībnieku, un veiklākais šai ziņā izrādījās Dainis Plezers, aiz sevis atstājot Imantu Belertu (viņš arī Bumbiņš), Kristeru Šnikvaldu un Daini Rozenfeldu. Kā arī savu ērgļa aci  katrs varēja pierādīt šaušanas disciplīnā, kur visprecīzākais vīriešu konkurencē bija Dairis Magone (Matkule), 2. vietā atstājot matkulnieku Lauri Birkenšteinu, 3. – Mārci Druķi (Matkule). No daiļā dzimuma trāpīgākā bija Margita Kanopka (Tukums), otra Nora Ansone (Tukums) un trešā – Gita Graudēvica (Matkule). Praktiskākā no sporta disciplīnām, kam, ja vēlējās, katrs varēja patrenēties jau iepriekš mājas apstākļos, bija zābaka mešana. Komandas disciplīnās: futbolā 1. vietu izcīnīja Matkules «Šķērsiela 1», aiz sevis atstājot Matkules komandas – «Šķērsiela 2» un «Pilnīgi vienalga», arī volejbolā godpilno pirmo vietu ieguva «Šķērsiela 1» (Matkule), 2. vietā atstājot komandu «Dzīpariņš» (Matkule) un trešajā – «Kalni» (Matkule/Kandava), strītbolā sīvā cīņā 1. vietu izcīnīja komanda «Dzīpariņš» (Matkule), 2. – «Šķērsiela 1» (Matkule), 3. – «Ozoli» (Kandava).

 

Vairāk lasiet šā gada 19. jūlija numura ŠEIT 

Komentāri

  1. Kan biju Latvijas Ceļš augu kā siventiņš pie siles, mānījos, kampu, pat pilsētu mēriju; bet skat kā esmu izaudzis un barojies, partijas LC krekls knapi vairs der un no maza partijas sivēna tapu par lielu un kārtīgu…:)

  2. Kandavas novada domes deputāts, bijušais Kandavas domes priekšsēdētājs Dainis Rozenfelds ieguvis maģistra grādu, neiegūstot augstāko izglītību, jo Viļņas augstākās partijas skolas absolvēšana 1985. gadā Latvijā netiek uzskatīta par augstāko izglītību, liecina aģentūras «Leta» rīcībā esošie dokumenti.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.