Tukumnieki sporto

Dobelē risinājās 2008. gada čempionāts šaušanā invalīdiem. Protams, ka piedalījās arī tukumnieki un izcīnīja visai labus rezultātus. Komandu vērtējumā šaušanā ar pneimatisko šauteni Tukuma I komanda, kuras sastāvā bija Egils Puķe, Viktors Roka un Diāna Peiraga ieņēma 2. vietu. 1. vietu kā jau pieklājīgi cilvēki atstājām sacensību organizētājiem, atpaliekot no viņiem tikai par trīs punktiem.

Dobelniekiem. Tukuma II komanda, kuras sastāvā bija Rūdolfs Sīka, Donāts Dreilings un Gita Alsberga ieņēma 4. vietu. Bet mūsu trešā komanda, kuras sastāvā bija Anatolijs Guževs, Valda Šmelta un Staņislavs Savošs ieņēma 5. vietu. Tā kā droši varam teikt, ka pirmajā piecniekā ierindojās visas mūsu komandas.
Šaušanā ar pistoli individuālā vērtējumā vīru konkurencē vislabākie rezultāti bija Egilam Puķem, kurš ierindojās 6. vietā. Dāmu konkurencē šaušanā ar pneimatisko pistoli mūsu Gita Alsberga ieņēma 1. vietu. Šie rezultāti ir fantastiski labi, ņemot vērā to, ka Tukuma invalīdu sporta klubam diemžēl nav pašam savas pistoles lai varētu kvalitatīvi trenēties. Ļoti jau ceram, ka radīsies kāds sponsors, kas līdzēs iegādāties labu ieroci.
Šaušanā ar pneimatisko šauteni individuālā vērtējumā vīru konkurencē vislabākie rezultāti bija Egilam Puķem, kurš izcīnīja 3. vietu, bet Roka Viktors 5. vietu. Mūsu dāmu rezultāti individuālajā vērtējumā bija vēl labāki. Gita Alsberga izcīnīja 2. vietu, bet trešo vietu izcīnīja Valda Šmelte un 4. vietu izcīnīja Diāna Peiraga. Tā kā visas mūsu dāmas ierindojās pirmajā piecniekā.
Par tik labiem rezultātiem ir jāpateicas neatlaidīgam treniņu darbam, ko nenogurusi organizē un vada Baiba Riekstiņa. Bet milzīgs paldies ir jāsaka arī Tukuma sporta skolas šaušanas treneriem Zigfrīdam Markainim un Agritai Stepanovai par atsaucību un palīdzību. Pateicoties šiem cilvēkiem mums bija iespēja startēt ar kvalitatīvu inventāru.