Sezonu atsāk jaunie jātnieki 

Siltais laiks pienācis ar daudzām pārmaiņām – gan patīkamām, gan tādām, kas drīzāk noved rezignētā apziņas stāvoklī. Bet pagājušajā nedēļas nogalē īpaši ”karsti” gājis te pat Lejniekos – tur tika aizvadītas mūsu «Lejnieku Pavasaris 2022» jāšanas sacensības.

JSK Lejnieki sacensībās pārstāvēja : Aleksa Laura Kļaviņa, Elīna Pilmane, Karlīna Rasa, Elza Rasa, Samanta Valdmane, Ance Freidenfelde, Estere Vītola, Emīlija Šmita, Evelīna Vanaga un Marta Antonova. 

Pateikties, ka atbrauca ciemos Jātnieku Sporta Klubs Lejnieki vēlas arī  AS Agrofirma Tērvete, Z/S Kalnrūjas, JSK Morfijs, Ventspils Jāšanas Sporta Klubs, Kandavas JK Stafete, Z/S Vītoliņi, ZBZ Premium club un Talsu JS.

60cm maršutā pirmo vietu ieguva Elīna Pilmane ar Maestro no JSK Lejnieki. 

80cm maršutā pirmo vietu ieguva Katrīna Emīlija Zeltiņa ar Duglass no JSK Morfijs.

100cm un 100-110cm maršutos pirmo vietu ieguva Amanda Fridrihsberga ar Aflex no Ventspils Jāšanas Sporta Klubs.

  Iespējams ikdienā, kad visiem darbu ir ļoti daudz, Jums neliekas pārlieku nozīmīgi vai pat šķiet muļķīgi teikt kādam “paldies” par to, ka viņš dara savu darbu. Taču, kā jau iepriekš Jātnieku Sporta Klubs Lejnieki ir minējuši, pateicības vārdi ir ļoti svarīgi. Viss sākas no visvienkāršākajām un varbūt šķietami nenozīmīgām lietām.

Tāpēc Jātnieku Sporta Klubs Lejnieki vēlas teikt īpašu paldies arī saviem draugiem Evitai Baradovskai, Elfrīfai Baradovskai, Pilmaņu ģimenei, Egīlam Brokam, Kristiānai Keitai Zariņai,”Lejnieki” saimniekam Ivaram Amoliņam, kā arī Aijai Freidenfeldei ar meitu Aleksu Lauru Kļaviņu, bez kuriem šis pasākums nebūtu iespējams.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *