Attēlam ir ilustratīva nozīme

Tukumā nozog vērtslietas un naudu

28. jūnijā Tukuma iecirknī tika saņemts iesniegums par zādzību, 22. jūnijā Tukumā garnadzis iekļuvis kādā dzīvojamā mājā un nozadzis vērtslietas 1140 eiro vērtībā un 1500 eiro skaidrā naudā. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess.

Kopumā no 27. līdz 29. jūnijam Tukuma policijas iecirknī reģistrēti 56 notikumi, uzsākti 42 administratīvo pārkāpumu procesi, tai skaitā 20 par atļautā braukšanas ātruma neievērošanu, 3 par nepakļaušanos amatpersonas likumīgai prasībai un 1 par automašīnas vadīšanu reibumā. Reģistrēti 5 ceļu satiksmes negadījumi.

Aizlīmē automašīnas numurzīmi
27. jūnijā Tukumā, Rīgas ielā, vīrietis vadīja automašīnu «BMW 740D Xdrive», kuras valsts reģistrācijas numura zīme bija pārklāta ar tumšas krāsas līmplēvi. Atbilstoši Ceļu satiksmes noteikumiem, ir aizliegts numura zīmi mainīt, aizsegt, pārklāt ar aizsargmateriāliem, mehāniski bojāt, locīt vai to apslēpt citā veidā. Tāpat pārbaudes laikā konstatēts, ka vīrietim ir spēkā transportlīdzekļu vadīšanas tiesību izmantošanas aizliegums. Policijā par notikušo sākti divi administratīvo pārkāpumu procesi un vīrietim piemēroti naudas sodi atbilstoši 55 eiro un 280 eiro apmērā.

Sieviete pie stūres un… reibumā
28. jūnijā Tukumā, Meža ielā, sieviete vadīja automašīnu «Volvo XC60», būdama alkohola reibumā, proti, viņas izelpā tika konstatētas 1,06 promiles. Policijā par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process.

Kad piebrauc par tuvu
28. jūnijā Slampes pagastā vīrietis vadīja automašīnu «Škoda Octavia» un neizvēlējās drošu distanci attiecībā pret priekšā braucošo transportlīdzekli «Toyota Hilux», un, priekšējai automašīnai bremzējot, notika sadursme. Negadījumā bojāti abi transportlīdzekļi. Policijā par notikušo noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

 

VUGD

28. jūnija pēcpusdienā Tukuma novada Smārdes pagastā dega kravas automašīnas riteņa riepa 0,5 m² platībā.

Ziņas sniedz VUGD un Valsts policijas ZRP

Komentāri

  1. Malacis ar BMW,tiesības nav un vel izdomā piesaistīt policijas uzmanību ar aplīmētu nummuru 😀 Nu īsts gudrinieks!!!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *