Operatīvo dienestu atskaite par notikumiem 9. un 10. janvārī

Policija

9. janvārī

Tukumā, Kurzemes ielā 20, nozagts velosipēds «Hard Zero-one» Ls 400 vērtībā.

10. janvārī

Kandavā, Valteru ielā 4, automašīnai VW GOLF izsists bagāžas nodalījuma stikls Ls 50 vērtībā.

Jaunpils pagasta «Ērģelniekos» uzlauztas garāžas durvis un mēģināts nozagt automašīnu VW PASSAT; nozagta degvielas kanna un degviela. Nodarīts zaudējums Ls 101 vērtībā.

Laikā no 4. līdz 11. janvārim administratīvo sodu protokoli noformēti par šādiem pārkāpumiem: par atrašanos alkohola reibumā sabiedriskā vietā sodītas 9 personas; par huligānisku uzvedību sabiedriskā vietā – 5; par bērna aprūpes pienākumu nepildīšanu – 2; par cigarešu pārdošanu nepilngadīgai personai veikalā Tukumā, Celtnieku ielā 10, – 1; par pašvaldības saistošo noteikumu nepildīšanu – 5.

Kārtības policijas biroja 3. nodaļā pavisam noformēts 91 administratīvais protokols; no tiem par ceļu satiksmes negadījumu izraisīšanu – 19; par transporta līdzekļa vadīšanu reibumā – 1; par ātruma pārsniegšanu – 20, bet par gājējiem paredzēto noteikumu pārkāpšanu (atstarotāju nelietošanu) – 12.

Ceļu policija

10. janvārī

7.30 Rīgas-Ventspils ceļa 53. km automašīnas MITSHUBISHI vadītājs pārspīlējis ar ātrumu, un auto noslīdējis no brauktuves. Cietušo nav.

8.00 Rīgas-Ventspils ceļa 82. km automašīna HYNDAI SANTAFE uzbraukusi meža dzīvniekam, kurš negaidīti šķērsojis brauktuvi.

8.20 Rīgas-Ventspils ceļa 53. km automašīnas MITSUBISHI SPACE VAGON vadītājs izraisījis sadursmi ar priekšā braucošo automašīnu FORD TRANSIT, kas savukārt uzslīdējusi automašīnai MAZDA MX6. Cietušo nav.

8.30 Rīgas-Ventspils ceļa 52. km grāvī ieslīdējusi automašīna IVECO ar puspiekabi.

16.30 atpūtas kompleksa «Milzkalns» pievadceļa 2. km kokā iestūrējis automašīnas NISSAN vadītājs. Cietušo nav.

20.00 Tukuma-Lazdu ceļa 9. km no brauktuves noslīdējusi un pret koku atsitusies automašīna MERCEDES BENZ E220. Cietušo nav.

20.30 Tukumā, Meža ielā 22, stāvlaukumā pagaidām nenoskaidrots automašīnas OPEL ASTRA vadītājs atpakaļgaitā uzbraucis automašīnai MAZDA 626. Cietušo nav.

22.05 Tukumā, Kurzemes ielā, aizturēts automašīnas MERCEDES BENZ 190 vadītājs, kurš brauca, būdams alkohola reibumā un bez transporta līdzekļa vadīšanas tiesībām.

Ugunsgrēki

9. janvārī

17.55 Tukumā, Veidenbauma ielā 1, pagalmā aizdedzies atkritumu konteiners.

Ziņas sniedza Tukuma RPP priekšnieka palīdze Rolanda Bebere

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *