No koka noceļ pārbijušos kaķi

Engures novada Lapmežciema pagastā ugunsdzēsēji glābēji palīdzēja bezpalīdzīgā stāvokļi nonākušam dzīvniekam – kaķis apmēram 5 metru augstā kokā atradās jau ilgāk par diennakti un saviem spēkiem netika lejā. Izmantojot izbīdāmās kāpnes, glābēji kaķi nocēla un nodeva saimniekam.

1. februārī

15.40 Kandavā, Ošu ielā, konstatēs, ka mājai ir izsists viens logs.

4. februārī

00.10 Kandavas pagastā iekļūts kāda dzīvokļa telpās, kur sajaukta ierastā kārtība, tāpat arī garnadži ielauzušies šķūnītī un nozaguši motorzāģi. Uzsākts kriminālprocess.

08.38 Tukuma novada Irlavas pagastā 1977. gadā dzimis automašīnas «Toyota Hilux» vadītājs nedeva ceļu pa galveno ceļu braucošajam 1985. gadā dzimušajam  «VW Golf» vadītājam, kā rezultātā notika sadursme un tika bojāts auto.

5. februārī

15.11 Tukumā, Lielā iela, 1981. gadā dzimis vīrietis, izbraucot no pagalma ar automašīnu «Opel Zafira», nedeva ceļu «VW Passat Variant», ko vadīja 1964. gadā dzimušais, kā rezultātā notika sadursme.

VUGD

4. februārī 22.22 VUGD saņēma izsaukumu uz Tukuma novada Sēmes pagastu, kur bija izcēlies ugunsgrēks. Ierodoties notikuma vietā, konstatēts, ka ar atklātu liesmu deg dzīvojamā māja un tai klāt piebūvētā saimniecības ēka ar malku. Ugunsgrēka kopējā degšanas platība bija 150m², bet 2.11 ugunsgrēks tika likvidēts.

5. februārī 19.07 VUGD saņēma izsaukumu uz Engures novada Smārdes pagastu, kur no dzīvojamās mājas skursteņa bija redzamas dzirksteles. Ugunsdzēsēji glābēji notikuma vietā izmantoja tehnisko sāli un likvidēja degšanu 1m² platībā. Darbi pabeigti 20.31.

Tāpat šajā dienā Engures novada Lapmežciema pagastā ugunsdzēsēji glābēji palīdzēja bezpalīdzīgā stāvokļi nonākušam dzīvniekam – kaķis apmēram 5 metru augstā kokā atradās jau ilgāk par diennakti un saviem spēkiem netika lejā. Izmantojot izbīdāmās kāpnes, glābēji kaķi nocēla un nodeva saimniekam.

Ziņoja valsts policija un VUGD

Komentāri

  1. lielaaks debiilisms laikam nav vairs.cilveeku var slimnicaa pasuutiit n..j,bet kakji jacelj no koka.kadreiz kakji rija upes mala manus nokertos asarishus.tagad kakim nomet zivi,need.pat no koka nemaak nokaapt.

  2. pilnīgi piekrītu! Gan cilvēki palikuši galīgi tizli (un slinki),gan kaķi – nu jau vairs nevar no koka nokāpt! Vai tad kaut kur ir redzēts kaķa skelets, koka zaros ieķēries?

  3. tieshi taa.ja kaads dzivnieks sliikst kautkur leduu ieluuzis vai kas tamlidzigs,ok.glaabjam.bet nu nejau kakis nemaak no koka nokaapt.nah.j ta vispaar taads vajadziigs.pasauc mednieku lai noshauj un miers.savadak riit uzlidis citaa kokaa.

  4. Bija mums lauku mājās viens minka ko suņi patstāvīgi tramdīja, jo šis lai cik jokaini nebūtu nemācēja kokā uzkāpt. iemācījām šo. Uzlikām uz austāka zara un lai šis tiek pats lejā. Nākamo reiz uzlikām vēl augstāk un Tavu brīnumu nākamo reiz mūkot no suņa uzskrēja kokā kā bulta un ar pats lejā nokāpa. Tik tiešām man nekad mav nācies redzēt kokā kaķa skeletu. Kaķis kas reiz ir uzskrējis tā vai šādi nokāps pats.

  5. ar katjiem tapat ka ar cilvekiem galigi ahujeli ja berniba atceros katjim pametot desas sceli tas tika momenta apests, tagad nometot katjim desas sceli vins izbila ar sirdstrieku muk no desas labakaja gadijuma ir soka kas tads ir. ar cilvekiem toc tas pats marasms

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.