Attēlam ir ilustratratīva nozīme

Karoga plēsis Tukumā – noskaidrots

Nedēļas nogalē sociālajos tīklos izplatījās video, kurā redzams, kā Tukumā, Pils ielā, kāds vīrietis norauj pie ēkas fasādes izkārto karogu. Kā informē valsts policijas Zemgales reģionālā pārvalde, 21. augustā Tukuma iecirknī tiešām tika reģistrēts nodarījums pret īpašumu, proti, par Latvijas Republikas valsts karoga bojāšanu un karoga kāta nolaušanu. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess un vainīgā persona ir jau identificēta.

Vēl šajā dienā –  21. augustā, konstatēs, ka Tukumā, daļēji nožogotā teritorijā, no kravas transportlīdzekļu „MAN” un „Mercedes-Benz” bākām tika nozagta dīzeļdegviela, kuras daudzums un nodarītais materiālais zaudējums vēl tiks precizēts. Arī šajā gadījumā policijā par notikušo sākts kriminālprocess.

Komentāri

 1. Ahunais noziegums-viens pārdzēris jēgu norauj knapi piestiprinātu karogu,bet kur pensijas vecuma tantuks(Ždanoka)pa visu pasauli ķengā mūsu Latviju tad nekā,klauni

  1. Ždanoka ķengā Latviju Briselē, bet visādiem Šrēderiem uz to ieņirgt, jo Kremlis maksā labu naudu.

 2. Un tu esi kārtējais,kuram atkal viss ir slikti un vienalga,ka kads kaut ko dara-tapat slikti!Un tava vienaldzīgā attieksme pret karogu pasaka daudz par tevi

 3. un tos 101 neizmeklētu un izmeklēt nevarošu/negribošu lietu , kas skar pilsoņus morāli un materiāli aizmirstam! Lai svētīts allahs, karogplēsis atrasts! aleluja! parējie citās lietās cietuši jau var pagaidīt vai samierināties, ir jau valstiskisvarīgākaslietas!

  1. Tev cik gadu?10???tu domā,ka karogplēsi noķēra un tikmēr visi pārējie Latvijas policisti sēdēja un pārējās lietas nerisināja un tagad visi ies atvaļinājumā un neko ari nedarīs???Nav brīnums,ka Gobzemam ir kādi 500 atbalstītāji….

 4. Vai lietas rosinātāji policijā zina, ka krimināllikumā ir 93.pants? Īpašuma bojāšana būtu tad, ja šamais personāžs būtu žoga stabiņu saspārdījis!

 5. Vislabākais sods būtu šito purnu vispirms ar visiem viņa datiem publicēt vispārējai zināšanai, bet pēc tam uz dažām stundām piesiet pie staba Tukuma tirgus laukumā – lai katrs normālais var pieiet un iespļaut tajā trulajā purnā! Jo savādāk šitādiem nepielec.

 6. Vajadzēja jau tomēr vārdu un uzvārdu publiskot , jo tikai tā būtu reāli sodīts …

 7. Labs,lieta nodota prokuratūrai un uzsākta kriminālvajāšana!Paņems kārtīgi pie dziesmas to smerdeli!Esot jau ar bagātu bagāžu tas pajolis

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *