Attēlam ir ilustratīva nozīme

Izmeklēšana par noziegumu Kandavā – turpinās

Šonedēļ laikrakstā saņēma informāciju, ka Kandavā vienas dienas laikā konstatēti divi nāves gadījumi, kam iemesls, iespējams, bijusi vardarbība. Par vienu lasītāji satraukušies jo īpaši, jo velk paralēles ar Jēkabpils gadījumu, kur sievieti nogalinājis viņas bijušais dzīvesbiedrs. “Vai tādēļ par to nebija nekādas informācijas?” vaicā mūsu lasītājs.

Komentāru sniedza Rūta Strautniece, Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste Zemgales reģiona pārvaldes jautājumos: “Šī gada 21. maijā Kandavā reģistrēti divi nāves gadījumi. Viens no tiem ir 1958. gadā dzimis vīrietis un otrs ir 1955. gadā dzimusi sieviete. Atbildot uz jautājumu par bojā gājušo sievieti, ir uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 125. panta trešās daļas par tīša smaga miesas bojājuma nodarīšanu, kas vainīgā neuzmanības dēļ bijis par iemeslu cietušā nāvei, vai par tīša smaga miesas bojājuma nodarīšanu, ja to izdarījusi organizēta grupa. Par šādu nodarījumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no trim līdz piecpadsmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās. Ņemot vērā, ka kriminālprocess turpinās, papildu informācija izmeklēšanas interesēs šobrīd netiek sniegta. Informējot par policijas reģistrētajiem notikumiem saistībā ar publiski dodamo informāciju, katrs gadījums tiek vērtēts individuāli un tiek ņemtas vērā izmeklēšanas intereses.”

Aizdomas par ļaunprātīgu dedzināšanu

  1. maijā īsi pēc 12.00 Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Rietumzemgales iecirknis saņēma informāciju par ugunsgrēku vienstāvu ēkā Tukumā, Meža ielā. Ugunsgrēka laikā gāja bojā 2 suņi un viens kaķis. Neviena persona negadījuma laikā cietusi nav. Valsts policijai ir aizdomas par iespējamu ļaunprātīgu dedzināšanu. Par šo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 185. panta otrās daļas par svešas mantas tīšu iznīcināšanu vai bojāšanu, ja tā izdarīta ar dedzināšanu vai citādā vispārbīstamā veidā vai ja tā izdarīta lielā apmērā, vai ja tās rezultātā vainīgā neuzmanības dēļ iestājusies cilvēka nāve vai izraisītas citas smagas sekas. Par šādu pārkāpumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz desmit gadiem un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

 

Plašāk lasāms piektdienas, 26. maija laikrakstā ŠEIT==========>>>>>>>>>>>>>

Komentāri

  1. Ko neraksta par to kad Kandava viens “petuhs” izvaroja nepilngadigas jaunavu?

    1. Jā,tādas baumas klīst pa Kandavu,bet nu neviens neko publiski nesaka!!!
      Laikam jau ka pasargā vainīgo,jo zinot kā Mūsu valstī viss tiesas process notiek,tad līdz Jāņiem gan jau,ka tiks apžēlots un palaists ārā,līdz tiesai!!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *