Pateicība par grūtu darbu 25 gadu garumā

7. novembrī pansionāta «Rauda» klienti un darbinieki svinēja savas mājvietas 25. dzimšanas dienu.

7. novembrī pansionāta «Rauda» klienti un darbinieki svinēja savas mājvietas 25. dzimšanas dienu.

7. novembrī pansionāta «Rauda» klienti un darbinieki svinēja savas mājvietas 25. dzimšanas dienu.

Visiem 390 pansionāta iemītniekiem un 300 darbiniekiem 7. novembrī dāsni uzspīdēja vēlā rudens saule. Raudas pakalni zaļojās, un rudens ziedi tika dāvāti tiem, kas visus šos gadus te aizvadījuši, rūpējoties par klientu labsajūtu ikdienā. Vidēji vienam darbiniekam jāaprūpē divi klienti. Tas ir tā – aritmētiski, bet patiesībā jau tā nekad nesanāk. Attīstītās valstīs esot četri vai pat pieci darbinieki

vienam aprūpējamam. Tāpēc atliek vien izteikt uzslavu ļaudīm, kas daudzus gadus veikuši nu ne pavisam ne vieglo darbu.
Pansionāta direktors Viktors Neilands un iemītnieki teica paldies ilggadējiem darbiniekiem: Elitai Aizupei, Vivai Iesalai, Monikai Kohai, Ivetai Legzdiņai, Anastasijai Misānei un Gaļinai Šivei, kuras «Raudā» strādā kopš tā atvēršanas; arī Dzidrai Balodei, Jautrītei Garozai, Valentīnai Granovskai, Benitai Linbergai, Rutai Leizanderei, Maigai Vitauskai, Valentīnai Koršunovai, Mārītei Mozertai, Lolitai Kļaviņai, Ilgai Reķei, Aijai Zubovai (strādā vairāk nekā 20 gadus) tika ziedi un Goda raksti. Jubilejas reizē sveica arī ilggadējos pansionāta iemītniekus Zigurdu Dzintaru, Jāni Auziņu, Mirdzu Graudiņu, Aleksandru Isajevu, Allu Judimcevu, Nadeždu Kirhneri, Ludmilu Maškinu, Dzintaru Galevicu un Mudīti Grostiņu.

Visus svētkos priecēja aktieris Rūdolfs Plēpis un komponists, Nacionālā teātra muzikālās daļas vadītājs Valdis Zilvers. «Raudu» sveica arī rajona padomes priekšsēdētājs Edmunds Pētersons, Smārdes pagasta priekšsēdētājs Gundars Važa, kā arī daudzi kolēģi – citu iestāžu un pašvaldību sociālie darbinieki.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *