Nedēļas nogalē Tukuma pusē

Septembra un, dažam labam arī visa gada lielākais notikums – Zinību diena jau sagaidīta. Bet šajā nedēļas nogalē vēl arī virkne citu pasākumu.

Foto un dejas jūrmalciemos

Jau šovakar, 2. septembrī, 18.00, Bigauņciemā, restorānā «SHO» notiks izstādes atklāšana. Latvijas fotogrāfi iemūžinājuši Ukrainas, Karpatu skaisto dabu un spēcīgos cilvēkus. Bet dienu vēlāk, 3. septembrī, vakarā pie jūras notiks akcija «Gaismas krasts» – tiks izdejot kopīga deja. 21.30 jūras krastā paredzēts Katrīnas Gupalo un Ginta Smukā akustiskais koncerts. Par konkrētu vietu gan tiks izziņot akcijas dalībniekiem.

Rudens tirgus, ballīte un leģendas Tukumā  

  1. septembrī no 11.00 būs arī Šlokenbekas muižas svētki ar Rudens gadatirgu, mākslinieciskām un radošām aktivitātēm, koncertiem un ballīti. Vakarpusē, no 20.00 – ballīte ar grupu «Zvaigžņu lietus» muižas pagalmā.

Bet kamēr vecāki ballējas muižā, jaunieši būs gaidīti uz vērienīgu pasākumu Kandavas «Ozolājos». 3. septembrī no 18.00 te būs mūzikas festivāls «Back to school».

Tāpat vakarā, Tukumā, 3. septembrī 22.00, klubā «Lemon» uzstāsies grupa «Jumprava».

Pasakas – stāstītas un muzikālas

Nedēļas nogali var noslēgt ar koncertu Šlokenbekas muižā – 4. septembrī 12.00 te visi tiek aicināti uz muzikālu koncertu «Pasaka par Puķuzirnīti». Puķuzirnīša lomā – Sergejs Jēgers.

Tāpat Zinību dienu atzīmēt aicina Džūkstes pasaku muzejs. 3. septembrī no 11.00 līdz 15.00 te būs “Pasaku svētki” ar moto “Putni pasākās”. Pasaku svētki ir diena, kad gan maziem, gan lieliem ir iespēja pabūt kopā un mācīties ne vien no pasakām, bet arī vienam no otra. Apmeklētājus sagaidīs vairāk nekā 15 atjautīgi uzdevumi un radošas nodarbības, kur caur A.Lerha-Puškaiša apkopotajām pasakām iespēja iepazīt dažādus putnus.

 

Ar citiem gaidāmajiem pasākumiem iespējams iepazīties arī sadaļā “notikumi“, ŠEIT=======>>>>>>>>

 

Komentāri

  1. Es pasakumus neapmekleju nekur..vienkarsi negribas..gribas klusumu un mieru..tukuma esmu bijusi paris reizes ..neko nevaru spriest ne par so pilsetu ne cilvekuem..sis tas man patik saja portalaa..un lai cik divaini man patik tas kas citiem nepatik..bet tss ir labi.katram mums ir savas intereses vertibas un viedokli

  2. Biju Šlokenbekas muižā. Būtiski nekas nepārsteidz, bet dienas pasākumi bija patīkami, pat nodomāju ka man vajadzētu biežāk pasākumus apmeklēt!!!

  3. I am typically to blogging and i actually recognize your content. The article has really peaks my interest. I am going to bookmark your site and maintain checking for brand spanking new information.

  4. Thanks – Enjoyed this blog post, how can I make is so that I get an update sent in an email every time you publish a fresh post?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *