drdvmd.com

Neatstājiet mašīnās bērnus un dzīvniekus!

Latvijas Iekšlietu darbinieku arodbiedrība (LIDA) aicina automašīnu vadītājus un tās pasažierus karstajās dienās neatstāt mašīnā bērnus, dzīvniekus, lai nepieļautu gadījumus, kad no pārmērīga karstuma bērni vai dzīvnieki iet bojā vai gūst smagus veselības bojājumus.

Latvijas Iekšlietu darbinieku arodbiedrība (LIDA) aicina automašīnu vadītājus un tās pasažierus karstajās dienās neatstāt mašīnā bērnus, dzīvniekus, lai nepieļautu gadījumus, kad no pārmērīga karstuma bērni vai dzīvnieki iet bojā vai gūst smagus veselības bojājumus. Diemžēl šādi gadījumi ir notikuši iepriekšējos gados. Jāatceras, ka, ja laukā gaisa temperatūra ir tikai +22°C vai vairāk, iekš automašīnas temperatūra saulē var sasniegt +55°C un augstāk.

LIDA aicina līdzpilsoņus, pamanot stāvošā aizvērtā automašīnā bērnus, nekavējoties zvanīt glābšanas dienestam 112 un policijai, lai veiktu glābšanas darbus, nepieļautu smagu seku iestāšanos, sniegtu neatliekamo medicīnisko palīdzību.

Komentāri

  1. Dusmas uz tiem cilvēkiem , kas tos sunīšus visur vazā līdzi mašīnās , kā tādas somiņas , es vēl saprotu ir klēpju sunīši , ko no rokām neizlaiž , bet tie lielie suņi , kam tas vajadzīgs…

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *