Andrejs Terentjevs

Latvijā noslēgusies Labo darbu nedēļa

Noslēgusies nu jau ceturtā Labo darbu nedēļa, kura norisinājās no 22. līdz 28. oktobrim visā Latvijā.

Akcijas organizatori – «Palīdzēsim.lv» un «LDE group» – 27. oktobrī aizvadīja akcijas noslēguma pasākumu Ādažu poligonā, vienkopus pulcinot 83 bērnus un jauniešiem no dažādām sociālajam riskam pakļautajām grupām.

Noslēgusies nu jau ceturtā Labo darbu nedēļa, kura norisinājās no 22. līdz 28. oktobrim visā Latvijā.

Akcijas organizatori – «Palīdzēsim.lv» un «LDE group» – 27. oktobrī aizvadīja akcijas noslēguma pasākumu Ādažu poligonā, vienkopus pulcinot 83 bērnus un jauniešiem no dažādām sociālajam riskam pakļautajām grupām. Bērnu priekam tika rīkotas stafetes, sportiski uzdevumi, komandu spēles un bagātīgs pikniks pirmajā sniegā.

Atskatoties uz padarīto nedēļas garumā, akcijas organizatori secina, ka Labo darbu nedēļas ideja kļuvusi par aktīvu labo darbu iedvesmotāju Latvijas iedzīvotājiem visā Latvijā! Joprojām darbi vēl tiek uzskaitīti, pagaidām saņemtas ziņas par 6609 paveiktajiem labajiem darbiem. Ar lepnumu tiek atzīmēts, ka labajos darbos apvienojušies Kuldīgas, Skrundas, Valmieras, Cēsu, Daugavpils, Iecavas, Liepājas, Preiļu, Limbažu, Gulbenes, Aizputes, Valkas novadu un Rīgas ļaudis, īpaši skolēni un studenti, palīdzot vecajiem, vientuļajiem cilvēkiem, sakopjot apkārtni vai aizmirstās kapu kopiņas, dodoties uz dzīvnieku patversmēm, iepriecinot pansionātu ļaudis vai mazākus bērnus, iepriecinot savus vecākos kolēģus, vai esot vienkārši laipni un jauki, darot mazos, bet nozīmīgos darbiņus.

Šī gada jauninājums – Labo darbu siena, kas visas nedēļas garumā bija pieejama t/c «Origo» un Latvijas Dzelzceļa stacijas galvenajā ēkā, deva iespēju ikvienam, īpaši tiem, kuriem nav pieejas interneta videi, pievienojot savu labo darbu, negatīvo noskaņu pārvērst par pozitīvu.

Akcijas organizatori uzsver, ka rīkojot Labo darbu nedēļu, aicina darīt labos darbus ne tikai vienu nedēļu, bet tās dziļākais mērķis ir rosināt saprast, ka labu darīt otram – tas nav sarežģīti, bet patīkami! Mudināt Latvijas sabiedrību darīt labu visu laiku, negaidot Ziemassvētkus vai Labo darbu nedēļu!

Labo Darbu nedēļa ir noslēgusies, taču labie darbi nebūt nebeidzas!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *