Kārlēns – ķiršziedu puika

Trešdien, 7. maijā, Valdis Anmanis kopā meitiņu Elzu veda mājās mantinieku – brāli Kārli. Visai Slampei notikums zināms. Tētis rīta pusē aizbraucis uz Tukuma un pasūtījis balonu virteni piecu metru garumā. Zili baltā krāsā. Piestiprinājis pie balkona, lai taču visi miesta ļaudis zina, ka dēls mājās.

Trešdien, 7. maijā, Valdis Anmanis kopā meitiņu Elzu veda mājās mantinieku – brāli Kārli. Visai Slampei notikums zināms. Tētis rīta pusē aizbraucis uz Tukuma un pasūtījis balonu virteni piecu metru garumā. Zili baltā krāsā. Piestiprinājis pie balkona, lai taču visi miesta ļaudis zina, ka dēls mājās.

Mersis lai izpušķots baloniem. Istabā mammu Inesi un mazo Kārlīti sagaida klaunu puika, arī no baloniņiem. Kārlēns saldi čuč nestuvītē un nemaz vēl neapjauš, kādā vērtē viņš mammai un tētim, un māsiņai. Svētki viņai, Valdim, Elziņai, visai plašajai pasaulei par ķiršu ziedu laika bērniņu.

Komentāri

 1. Apsveicu Inesi,Valdi un Elziņu! Mūsu radu saime aug… Malacis Kārlēns un visi viņa mīļie! Lai mazajam veselība un skaists mūžs!

 2. Apsveicu! Vien.. vēlu lielajā priekā par dēlu, neaizmirst, ka jums ir arī baigi feinais meituks – viņam šai laikā uzmanības vajadzēs vairāk nekā bēbim. Lai jums viss izdodas!

 3. un kas dies tu par megazvaigzni esi,ka mums jaazin ka tev piedzimis ir beerns un piecus metrus garus balonus pie balkona karini,ko? es varetu shodien visai maajai rinki apkarinaat taadus balonus!diezvai riit par mani aviizees rakstis.

 4. Tāds lūk question..un kāpēc tad Tukums.info šī informācija vēl nav ievietota,ko..?:D

 5. orn 23, tā kā neķēru – tev kas – ar pašapziņu vai bērniem problēmas? Raudi, ka nekādi avīzē netiec, vai bērni vismaz 10, bet kā nav prieka, tā nav?!
  Man gan patīk šitādus priecīgus pastāstiņus redzēt – pasaulē jau tāpat sūdu un ņerkstēšanas pietiek, bet te – viena mīlīga ģimenīte, viens kārtīgs vecis, kas pa riktīgam – padaloties arī ar citiem – prot priecāties par īstatajām lietām, par bērniem, nevis, piemēram, par kārtējo nopirkto štruntu – mobiļņiku, dungriņiem vai autiņu…

 6. to —- mildai…par mani nesatrucies,milda.ja godiigi,tad esmu bijis aviizee,gan TV! nu tas taa..vot ja vinjam (visticamaak tev) buutu desmitais piedzimis,tad jau es ar tevi apsveiktu:)bet taa jau laikam nav!—————nevis, piemēram, par kārtējo nopirkto štruntu – mobiļņiku, dungriņiem vai autiņu…———pati neesaa un runaa ar to shtruntu katru dienu.pati brauc ar autinju,vaine? aaa,vai tu varbuut nebrauc,jo tev taadam shtruntam naudinjas nesanaak,ko? un tagad milda,pasaki man, kas ir tavs teiktais – dungriņiem???

 7. Dungriņi, mīlīt, ir tās pašas bikses, vienkārši runājot…
  Tik un tā nesaprotu – kur kreņķis un tavai skaudībai kājas? Tas tak feini, ka cilvēks tā prot priecāties, ka par ritīgu lietu, ne štruntiem lepojas!

 8. to —mildai….nav man te nekaada skaudiiba.es nebuut nesmu skaudiigs cilveeks.es tik nesapratu,ja tagad piedzimst kaadam beerns,tad to ir jaraksta aviizee?!

 9. orn23:
  Nu ko tu vari cepties?! Neesi varbūt pamanījis,ka avīzēs arī par daudz ko citu raksta?! Ja kas nepatīk- nelasi! Viens peles klikšķis,- un būs tev nākamais raksts!

 10. tantuk…,tapeec jau te ir komenti un katrs var jautaat un izteikt savas domas kaa grib! neesi pamaniijusi to?

 11. Ornam23. Ha- ha. Es jau neesmu skaudīgs, man tikai dikti skauž, tā, ka nevaru nociesties to nepateicis, ka citu laime acis grauž. Tu esi īsts latvietis!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *