Aicina ziedot bērnu veselībai laukos

Šo svētdien, 25. novembrī, ikviens aicināts piedalīties ikgadējā labdarības pasākumā «McHappy Day». Tā kā daudziem bērniem Latvijas lauku rajonos apgrūtināta pieeja primārajai medicīnas aprūpei, «McHappy Day» ietvaros ziedotie līdzekļi tiks nodoti «Mobilajam veselības aprūpes centram», kas sadarbībā ar «Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas» ārstiem nodrošina bērniem bezmaksas veselības aprūpi.

Šo svētdien, 25. novembrī, ikviens aicināts piedalīties ikgadējā labdarības pasākumā «McHappy Day». Tā kā daudziem bērniem Latvijas lauku rajonos apgrūtināta pieeja primārajai medicīnas aprūpei, «McHappy Day» ietvaros ziedotie līdzekļi tiks nodoti «Mobilajam veselības aprūpes centram», kas sadarbībā ar «Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas» ārstiem nodrošina bērniem bezmaksas veselības aprūpi. Labdarības dienā visos 11 «McDonald’s» restorānos Latvijā tiks rīkoti īpaši pasākumi apmeklētājiem, kuros piedalīsies arī sabiedrībā pazīstamas personas – Andris Bulis, Jānis Stībelis un Jenny May – kuri ir piekrituši būt par «McHappy Day» projekta vēstniekiem.

Tomašs Navrockis, «McDonald’s» rīkotājdirektors Baltijas valstīs: “Priecājamies, ka jau trīs gadus kopā ar mūsu apmeklētājiem palīdzam nodrošināt nepieciešamos finanšu līdzekļus bērnu bezmaksas veselības aprūpei lauku rajonos. Kopš 2009. gada esam ziedojuši gandrīz 25 000 latu, un vēlos pateikties mūsu apmeklētājiem, darbiniekiem un partneriem, bez kuriem mēs nebūtu to paveikuši! Aicinu arī šogad apmeklēt «McHappy Day», baudīt daudzveidīgo pasākuma programmu un satikt slavenības, kā arī ziedot!”

Vija Tirzmale, «Ronald McDonald House Charities Latvija» direktore: “Programmu «Mobilais veselības aprūpes centrs» Latvijā sākām 2010. gadā, un esam gandarīti, ka šo gadu laikā ir sniegta bezmaksas veselības aprūpe daudziem bērniem. Šogad esam palīdzējuši 3800 bērniem! Kopš 2011. gada esam palīdzējuši vairāk nekā 5500 bērniem visā Latvijā! Mums ir patiess prieks par sasniegto, jo mūsu mērķis ir veicināt bērnu veselības aprūpi. «Mobilais veselības aprūpes centrs» darbojas vienīgi pateicoties ziedojumiem. Liels paldies visiem, kuri mūs atbalsta! Aicinu ikvienu apmeklēt «McHappy Day» un palīdzēt nodrošināt bezmaksas veselības aprūpi Latvijas bērniem arī nākamgad. Kopā mēs varam vairāk!”

Labdarības dienā ikviens varēs satikt Andri Buli, Jāni Stībeli un Jenny May «McDonald’s» restorānā Vecrīgā (Z. A. Meierovica bulvārī 18) no 12.00 līdz 13.00. Savukārt visas «McHappy Day» dienas garumā «McDonald’s» restorānos norisināsies dažādi pasākumi, kurus īpaši aicinātas apmeklēt ģimenes, piemēram, labāko Baltijas skatuves mākslinieku šovu «Masters.lv», kafijas dekorēšanas paraugdemonstrējumus, origami, puzles likšanu, seju apgleznošanu, foto konkursus, apslēpto dārgumu ekspedīciju, galda hokeja mačus un citus pasākumus.

Ikviens «McHappy Day» apmeklētājs var ziedot dažādos veidos «Mobilā veselības aprūpes centra» darbības nodrošināšanai: iegādājoties īpašu rokassprādzi, ziedojot naudu tam paredzētās ziedojumu kastītēs. Tāpat «McDonald’s» ziedos 25. novembrī iegūtos ieņēmumus no kartupeļu frī pārdošanas, tādējādi nodrošinot, ka «Mobilais veselības aprūpes centrs» saņems maksimāli lielāko ziedojumu summu.

Labdarības fonds «Ronald McDonald House Charities Latvija» realizē programmu «Mobilais veselības aprūpes centrs»kopš 2009. gada. «Mobilais veselības aprūpes centrs» ir 12 m garš, moderns transporta līdzeklis, kas pielāgots diagnostisko un profilaktisko medicīnas pakalpojumu sniegšanai, un tajā ir divas pacientu izmeklēšanas telpas un pieņemšanas telpa. Programmas izmaksas – «Mobilais veselības aprūpes centrs» darbība un medicīnas profesionāļu darba atalgojums – tiek segtas tikai no ziedojumiem.

Par «Ronald McDonald House Charities»

«Ronald McDonald House Charities» (RMHC) labdarības fonds jau gandrīz 40 gadus 57 valstīs rada un atbalsta programmas, kuru mērķis ir uzlabot bērnu veselību un labklājību. 2007. gada decembrī RMHC izveidoja vietējo pārstāvniecību Latvijā, un 2010. gadā tās rīcībā nodeva 400 000 eiro vērtu «Mobilo veselības aprūpes centru», ar kura palīdzību padarīt pieejamus medicīniskos pakalpojumus bērniem Latvijas lauku reģionos. “Mobilais veselības aprūpes centrs” ir ierīkots 12 m garā modernā transporta līdzeklī, kas ir pielāgots diagnostisko un profilaktisko medicīnas pakalpojumu sniegšanai. Ik gadu programmas īstenošanai ziedojumos nepieciešams savākt 200 000 eiro. «Mobilie veselības aprūpes centri» veiksmīgi strādā visā pasaulē. Eiropā šāds centrs līdz šim bija tikai Polijā, bet 2010. gada rudenī tas uzsāka savu darbību arī Latvijā. Kopš 2012. gada septembra šāds centrs darbojas arī Vācijā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *