Aicina uz talku

Dabas aizsardzības pārvalde un Pasaules dabas fonds sestdien, 19. martā, no  11.00 līdz 13.00 aicina piedalīties talkā pie Kaņiera ezera.

Uzmanības centrā – Latvijā aizvien retāk sastopamie kaļķainie zāļu purvi, kuru saglabāšana lielā mērā šobrīd ir atkarīga no cilvēka roku darba. Kaņiera ezerā mīt ap 200 putnu sugu, un tā ir viena no populārākajām putnu vērošanas vietām Latvijā. Ziema ir pats piemērotākais laiks, lai netraucējot putnus un citu dzīvo radību, zāļu purvā izzāģētu krūmus. Šis darbs būs paveikts jau pirms talcinieku ierašanās, un talkas galvenais uzdevums būs sazāģētā materiāla savākšana un sakraušana kaudzēs.

Darba apstākļi: mitrs, vietām būs jābrien pa slapjumu. Nepieciešami gumijas zābaki, laika apstākļiem un darbam piemērots apģērbs, ko nav žēl sabojāt (ieplēst, nosmērēt u.tml.). Darba cimdi un inventārs tiks nodrošināts. Pēc darba, kā ierasts, ikviens varēs spēcināties ar siltu zupu. Noderēs: Līdzi paņemts termoss ar siltu dzērienu, lieka sausa drēbju kārta un apavi. Dalībai pasākumā iepriekš jāpiesakās (to iespējams darīt elektroniski sociālajos tīklos Ķemeru nacionālā parka sociālo tīklu kontā). Ja esat pieteicies talkai, tomēr kādu iemeslu dēļ tajā nepiedalīsieties, lūgums dalību atteikt, zvanot pa augstāk norādīto tālruņa numuru! Plašāka informācija: 26424972 (Agnese)

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *