Aicina uz bezmaksas semināru «Kā attīstīt savu konkurētspēju?»

11. februārī no 11:00 līdz 12:00 ES mājā Rīgā (Aspazijas bulvāris 28) notiks seminārs «Kā attīstīt savu konkurētspēju?», kurā varēs iegūt informāciju par izglītības iespējām, resursiem, e-mācību vidi un neformālās izglītības atzīšanas procedūrām

11. februārī no 11:00 līdz 12:00 ES mājā Rīgā (Aspazijas bulvāris 28) notiks seminārs «Kā attīstīt savu konkurētspēju?», kurā varēs iegūt informāciju par izglītības iespējām, resursiem, e-mācību vidi un neformālās izglītības atzīšanas procedūrām. Papildus tam interesenti tiek aicināti pieteikties arī individuālām konsultācijām, kuras notiks ES mājā no 12:00 līdz 17:00!

Seminārs notiek sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) projektu «Eiropas programmas īstenošana pieaugušo izglītības jomā», un tajā tiks skatīti jautājumi par konkurētspējas nozīmi un tās attīstīšanas iespējām, izmantojot dažādus izglītības piedāvājumus. Dalībniekiem būs iespēja gūt priekšstatu par NIID datu bāzes izmantošanu, e-mācību iespējām, neformālās izglītības resursiem un atzīšanas procedūrām. Semināru būs iespēja vērot arī tiešraidē www.esmaja.lv.

Pēc semināra ikvienam interesentam būs iespēja saņemt individuālu konsultāciju, kādas ir optimālās mācību iespējas konkrētajā situācijā, lai attīstītu savu karjeru. Vienas konsultācijas aptuvenais garums ir 30 minūtes. Interesenti ir aicināti pieteikties iepriekš gan semināram, gan individuālajām konsultācijām, rakstot uz e-pasta adresi [email protected] vai zvanot pa tālruni 67085445.

Semināru un individuālās konsultācijas nodrošinās IZM eksperti – projekta vadītāja Ingrīda Muraškovska un koordinatore Sintija Kalēja.

Atgādinām, ka visi pasākumi ES mājā ir bezmaksas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.