Svētdiena, 2018. gada 18. novembris
Doloresa, Aleksandrs

Video tiešraide: Tukuma pilsētas svētki «Precību spēles Tukumā»

Autors: ntz.lv
Twitter
FaceBook
print
2017. gada 15. jūlijs 13:30

Sadarbībā ar mobilo televīziju, lietotni LMT Straume piedāvājam šodien, 15. jūlijā no plkst. 14.00 visas dienas garumā sekot līdzi Tukuma pilsētas svētku «Precību spēles Tukumā» svinību tiešraidei.

Tukums ir pirmā pilsēta Latvijā, kas aizsāka pilsētas svētku svinēšanas tradīciju. Vairāk nekā 20 gadu laikā Tukuma pilsētas svētku tēmas ir mainījušās, un daudzus gadus pēc kārtas pārmijus tos svinēja kā Rožu svētkus.

Šogad, 23. pilsētas svētku gadadienā tematikai izvēlētas «Precību spēles Tukumā», atzīmējot senās un slavenās Tukuma Precību tirgus tradīcijas jaunās un vēl jautrākās noskaņās.

Svētku tiešraides programma:

14.00 Rīta notikumu apskats

14.30 Koncerts «Kā es braucu sievas lūkoties»

16.00 Puiši sāk izrādīties – MX PRO pilotu iesildošie lēcieni

16.30 Grupas «Klaidonis» koncerts

18.00 Dināra Rudāne ar grupu «Rock 5 band»

19.00 Lielā izrādīšanās – pilsētas gājiena noslēgums un lielgabarīta transportlīdzekļu parāde

19.50 Tukuma novada Domes priekšsēdētāja uzruna

20.00 Moto Freestyle šovs «Pauzera pļavas festivāls» – galvu reibinoši akrobātiski lēcieni gaisā ar krosa motociklu (piedalās Latvijas jaunās cerības Kalvis Skrastiņš, Reinis Čudarāns un pasaules MX PRO piloti Mārtiņš Aleksandrovičs (Lavija), Artur Puzio (Polija), Robs Adelbergs (Spānija), Lukass Vaiss (Vācija)). Šova vadītājs – Ģirts Timrots.

20.30 Fēliksa Ķiģeļa koncerts

22.00 Grupas «Astro’n’out» koncerts

23.30 Parkūristi, dejotāji, smilšu kino un lāzera strēles ar muzikāli spilgtu uguņošanu.

Skaties tiešraidi no Tukuma pilsētas svētkiem «Precību spēles Tukumā» un ieraktu pēc pasākuma lietotnē LMT Straume, internetā: http://straume.lmt.lv un LMT Mājas viedtelevīzijā. Tiešraides skatītāji aicināti izteikt savas domas Twitter diskusijā ar tēmturi #LMTstraume.Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

 1. Vērotājs teica:

  Pagaidām-šķidri..ļoti šķidri..

 2. Kodejs teica:

  Izskatās labi,gadu atpakaļ ar biju parkā un krūmos beigts mētājos,šogad iet secen,bet gan jau mana vieta kāds cits mētājas.Priecīgus svētkus tukumniekiem.

 3. skoba teica:

  Motofristails šajos svētkos neiederējās! Daudziem nepatika,bet pašiem lecejiem patika gan.Un tā košana uz smaganām mašīnām atklāti!!!!! Kur skatījās policija? Visu nedēļu kerstijapubliskos dzerajus bomžus!!!!! Nekādas drošības normas.un kāpurķēžu zemessargu trakošanas dampis ar bērniem??? Laikam Talsi ir aizmirsti!!! Bet tā pārējais super!!!!

 4. Nuja, nuja teica:

  Bija superīgi svētki, nav salīdzināmi ar pagājušo gadu, bet latiņa tāpat bija augstāka nekā agrāk.
  Žēl bija tikai nodzērušos cilvēku, iemmācaties dzert vienreiz!

 5. Patika teica:

  Man svētki “lielos vilcienos” patika. Liels paldies organizatoriem, t.sk., A.Ožetam un A.Doveikam, ka pa ilgiem gadiem noorganizēja Tukumā arī baudāmu svētku gājienu!

 6. Suns teica:

  Nākamo gadu vajadzētu izvietot vairāk miskastes vai arī organizēt esošo miskastu iztukšošanu reizi 2 stundās. A tā viss forši! Malači organizatori!

 7. Ilze teica:

  Jā svētki bija, tad tie bija “Rozītēs” kur patiešām varēja skatīt skaistumu, baudīt mūziku un apbrīnot šo īpašumu saimniekus par mīlestību pret darbu. Paldies, paldies, lai Jums veselība. Tomēr par svētkiem pilsētā to teikt nevar, jo uzskatu, ka motošovs bija ļoti bīstams pasākums Pauzera pļavā, nepatika ar tas smagais un galīgi nevajadzīgais transports, jo ja gājiens tad gājiens, nevis smagās tehnikas izrāde.

  • Heisā teica:

   es arī piekrītu- ja gājiens, tad gājiens. Šeit gājiena noslēgumā pietrūka kulminācijas.Durbē, tad pārejot pār skatuvi to jūt, bet te gājēji neko nav dzirdējuši par sevi(par mums konkrēti tekstu norunāja esot vēl uz Revolūcijas ielas). Un beigas vairs fiziski nebija spēka sagaidīt.
   Tie nav pārmetumi, bet ieteikumi citreiz par to padomāt. Skaidrs, ka darbs bija ielikts pamatīgs! Paldies!

  • sierarullis teica:

   Smagais transports bija galīgi garām!!Alkohola atklāta lietošana dzeltenajā lielajā traktorā!

  • zann teica:

   Man atkal riktigi patika gajiens. Visu laiku staveju un smaidiju. Baigi forsi kaut ka tada liela tehnika ielaas. Tads varenums un cilveku darbs utt. Forsi izdomats.

 8. Hohfeldam teica:

  Nezinu,par ko pašvaldība tevi tur amatā!Bērnu laukumiņā pie Pauzeru pļavām pīpētāju ka biezs.Kaut vienu formā tur redzētu,kas vismaz aizrāda tiem kropļiem.Šodien lidostā satiksme pīģec,ātrie netiek,viens mirst,a tu staigā un lūri uz Briedi!Kāpēc jūsu ir tik daudz uz papīra,bet kad vajag nav neviena!

  • Vērotājs teica:

   Precīzāk pateikt vairs nevar.

  • esseris teica:

   Jā, nu ar “ātrajiem” bija kritiski. Labi ka vēl nevajadzēja ugunsdzēsējus!!!!
   Laukumi autostāvietai neorganizēti.
   Aviošovs lielisks, bet kā te domā prezentēties pašvaldība?! Ja nu vienīgi ar latvāņu ziediem…

  • pilnīgi teica:

   piekrītu-tos pp vajadzētu vai samazināt vai vispār likvidēt,tikai noēd nodokļu maksātāju naudu(pasākuma laikā nepārtraukti tika darbināti dzinēji)

 9. fff teica:

  Vājprāts… Lielais vairums te ar galvu īsti nedraudzējas, pilnīgs atsladēto bars…
  Moto šovs neiederējās? Tie bija pasaules līmeņa akrobātiskie triki uz moča, pie mums LV nav tādu, kas to var izdarīt. Ko jums āpšiem vajadzēja? Kārtējo deju koncertu vai kāda ansambļa gaudošanu? Gan jau bija arī tādi. Tieši moto šovs, gājiens un avio šovs bija iespaidīgākie pasākumi, kuru dēļ arī šoreiz par ilgiem laikiem svētkus apmeklēju.
  Tas, ka pasākums notika Pauzera pļavās arī ir prātīgs lēmums, ja visa tā masa būtu centrā, tas būt vājprāts…

  P.S. sadzērušies tiešām drusku par daudz bija.

  • Hahahaha teica:

   Absolūtā pasaules klase:) viens pat salto nemāk mest:))

   • fff teica:

    Tas bija tas polis (vai lietuvietis), abi pārēji bija somi.
    Un ar galvu tev toč kaut kas nav kārtībā… Tevi interesē tautas dejas un ansambļu gaudošanas… Pie tā arī paliec un par šīm lietām nekomentē. Es atturēšos komentēt tos konkcertus…

   • mierpilsoniitis teica:

    nu tad uzmet labaak.labi ja kuuleni maaki apmest uz diivaana

  • ES teica:

   Kāpēc zākāt vienu vai otru nodarbi,tāpēc jau svētku programmā tika iekļautas dejas ,dziesmas,dažādi šovi,lai katrs apmeklētu sev tīkamo,jo cik dažādi mēs esam ,tik atšķirīgas arī mūsu intereses. Nepatika nu neviens jau nespieda vērot to kas nepatīk. Paldies visiem cilvēkiem ,kuri domāja ,organizēja ,lai vispār svētki būtu un ja Jūs sakarīgi komentētu,tad Jūsu komentārus ņemtu vērā,lai uzlabotu nākamos svētkus,man personīgi svētki patika,bet daži apmeklētāji gan varbūt traucēja.Paldies!

 10. sk. teica:

  Tai meitenei, kas pieteica gājiena dalībniekus Pauzera pļavās, vajadzētu gan atkārtot latviešu gramatiku un vispār latviešu valodas kultūras jautājumus. Ne visi var runāt no lielām skatuvēm.

 11. L39 teica:

  Kaa jau vienmeer kaadam kautkas nepatik.vienam nepatiik lidmashiina,otram mocis,treshajam gaajiens.

 12. Tukums teica:

  Par dzērājiem taisnība.
  Pastaigājām 6dienas vēlā vakarā pa centru…..pie Swedbankas uz ielas sēž vecene piedzērusies,policijas auto izgriež no Mūzikas skolas un vēsă mieră pabrauc šai garām.
  Un pie strūklakas dzērāju daudz.

 13. Tam gudrītim par Hohfeldu teica:

  Pirms raksti ko gudru un pārmet cilvēkiem par it kā nepadarito noskaidro kuras pašvaldības teritorijā atrodas lidosta…
  Svētki bija superīgi, un tas nav tas laiks kad pašvaldības policijai jāķer pārkāpēji. Visumā svētki bija mierīgi, un godam noorganizēts. Un ja kādam personīgi Armands ir izdarījis ko sliktu, tad pirms pārmet viņam, padomā ko pats esi darījis, vai nodarījis lai par viņu runātu sliktus vārdus. Savu personisko naidu atstāj pie sevis, nevis publiski izsaki apvainojumus.
  Un par visām neizdaribam, bardaku kas bija lidosta uzzvani Engures novada pašvaldības policijas šefam Vancana kungam. Pastāsti viņam kāpēc viņš nenoorganizeja kārtību lidosta Jūrmala, avio šova laikā.

 14. ak teica:

  Nerakstīšu, vai man patika, bet vienmēr iesaku padomāt – ko TU esi darījis, lai šie svētki būtu lieliski?

 15. Jūrmalas ome teica:

  Paldies Tukuma vadībai, svētku organizatoriem par skaistiem, piesātinātiem Tukuma svētkiem!

 16. vecis teica:

  Mani un sievu ļoti aizkustināja smilšu kino. Pārdomāti. Baznīcu apmeklējums ar gaismas un mūzikas programmu. Lāzersirds skaista, uguņošana ar atbilstoši piemeklētu mūziku. Ļoti skaisti. Beidzot bija padomāts par dažādām gaumēm. Paldies.

 17. 123 teica:

  Izskatās,ka negātīvos komentārus raksta viens un tas pats cilvēks un skauğis.

 18. biju un redzēju teica:

  Lasiet programmā: “19.00 Lielā izrādīšanās – pilsētas gājiena noslēgums un lielgabarīta transportlīdzekļu parāde” Tad kādi jautājumi par tehniku ielās?! Paldies, kas piekrita piedalīties, tas nemaz nav tik vienkārši kā kādam no malas liekas, braukt ar smago tehniku pa ielām! Skaidrs, ka par gaumi nestrīdās, bet vai nav tā, ka pārāk bieži vaimanājam, ka viss slikti. Ar mietu jau nevienu uz pasākumiem nedzina, varēja izvēlēties sev tīkamākos, bet, ja neviens neuzrunāja, tad svētki bija arī citur, vai arī varēja sēdēt mājās un deldēt bikses!

 19. Patika teica:

  Kleitu izstāde. Labais:)

 20. Paldies! teica:

  Svētkus mēs sev katrs radām paši. Kās meklē pozitīvu, to saskata visā, kās negatīvu – tieši tā pat! Paldies svētku organizatoriem! Šoreiz bija iesaistīti tik daudzi Tukuma uzņēmēji un cilvēki – jauni, veci, bērni. Gājienā tik daudz smaidīgu seju! Tas arī ir svētku mērķis. Bija no kā izvēlēties, mēs esam tik dažādi, nekad visiem viss nepatiks. Varbūt sākam kopā paši radīt sev vidi kurā patīk dzīvot, lepoties par savu pilsētu un piedalīties? To pēc šiem svētkiem visiem novēlu!

  • arī es gāju:) teica:

   svētkus sevī un sev varam radīt tikai paši. Gājienā varēja iet visi. Un nez vai šeit esoši vaimanātāji ir kaut ko darījuši šo svētku labā. Arī saorganizēties kolektīvam uz gājienu prasa darbu- sarunāt, izdomāt kā un vispār ierasties. Vieglāk jau ir neko nedarīt un vēl kritizēt.

  • nīma teica:

   Ļoti labi pateikts!Ne ko piebilst,ne atņemt.Man arī ļoti patika svētki.Arī pagājušogad patika.

 21. un vēl... teica:

  Svētdien no rīta ap 10.00 izbraucām pilsētu. Doma bija redzēt, kā pēc nakts un tik daudz cilvēkiem izskatās pilsēta. Pārsteigums bija pamatīgs – viss sakopts, zālāji, konteineri, parks – viss tīrs. Paldies tiem Tukuma “Rūķīšiem”, kam svētki bija nopietns darbs! Cerams, ka viņu vadības novērtēs!

 22. Ausma teica:

  Man patika motocikli gājienā. Maz tikai. Vakaros ielās var redzēt vairāk dzelzs rumakus.

 23. Tukumnieks teica:

  To lapsa…
  Lidostas jūrmala atvērto durvju dienai nebija nekāda sakara, tas bija vienkārši noorganizēts Tukuma pilsētas svētku laikā..!
  Tas bija pavisam neatkarīgs pasākums..! Un par nekārtībām atbildība ir uz Engures novada pašvaldības sirdsapziņas…

 24. Tukumnieks teica:

  Tas ka Vancana kungs nevar neko noorganizēt, un Tukuma pašvaldības policija kopā ar valsts policiju palīdz sakārtot, tāpēc jau nav jakritize un jāparmet…
  Tur atbildība par bardaku ir jāuzņemas tikai Engures pašvaldībai, kurā kārtējo reizi nepadomaja par iespējamo lielo ap ekletaju skaitu..

 25. Tukumniece teica:

  Vēlējos izteikt savu lielo sašutumu par 16. jūlijā “Jūrmala Airport” organizēto pasākumu, programmiņās tika minēts ,ka tiks organizeta atvērto durvju diena, diemžēl svētku apmeklētaji lidostu tā arī nevarēja apskatīt. “Atvērto durvju diena” bija tikai lidostas toletēm. Vislielāko sašutumu izraizīja “Sky-Zoo” muzejs, apsurdi, ka svētku dienā ,kura tika organizēta līdz plkst.17:00, muzeju varēja apskatīt tikai līdz plkst.12:00. Ļoti slikti organizēts pasākums(apmeklētāju izbraukšana no lidostas teritorijas, viena kafejnīcas telts, kurā rindas bija ļoti garas, un visiem viss nepietika)Diemžēl ne es, ne mani draugi lidostu neiepazinām.

 26. Juris teica:

  Kas par svētkiem ,kas par sajūtām perfekti

  • Onslovs teica:

   Eletrisko suldzīti pirmo reizi ieraudzīju pērn, internetu šogad! Man ari dikti patika šie lieliskie svētki ar pasaules klases zvaigznēm!

 27. Sabina teica:

  Thank you Tukums, you are a beautiful city.
  Beautiful music
  perfect feelings

  Thank you Tukums
  Sabina

 28. Kandavniece teica:

  Visumā svetki patika. Neapmierināja balle Brīvības laukumā sestdien jo visu laiku spēleja tikai vienu ritmu un tas tik ļoti apnika, ka bija jāiet prom. Paldies organizatoriem. Novēlu veiksmi nākamajos svētkos !!!!!!

Pasākumu kalendārs

2018.11.18 | 11:00

Svētku skrējiens Tukumā 

2018.11.18 | 11:00

Simtgades velobrauciens Pūrē 

2018.11.18 | 11:00

Valsts svētki Tukumā 

2018.11.18 | 15:30

Valsts svētki Kandavā 

2018.11.18 | 19:00

Valsts svētki Matkulē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Novembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool