Vera, Vaira, Vairis
Tukums, Tidaholmas iela 1
Foto: Agita Puķīte

Vai Tukuma dome tomēr pirks ēku Tidaholmas ielā 1?

Twitter
FaceBook
print
2018. gada 26. marts 12:09

13. martā pēc Tukuma novada domes Finanšu komitejas sēdes notika visu partiju deputātu tikšanās, savukārt 22. martā pēc domes sēdes deputāti tikās jau otrreiz, lai saliktu punktus uz “i”.

Deputātu tikšanās iemesls bija par ēku Vārtu ielā 3, kur šobrīd ir Tukuma internātpamatskolas internāts un kuru varētu izmantot bērnudārza vajadzībām «Pasaciņas» remonta laikā, kā arī par ēkas Tidaholmas ielā 1 iegādi (no SIA «Eta studija») aģentūrai «Tukuma novada sociālais dienests».

Pēc domes sēdes un īsi pirms deputātu diskusijas arī valdošās koalīcijas pārstāvim un pašvaldības vadītājam Ērikam Lukmanam vaicājām, kāpēc gan viņš tik neatlaidīgi virza ātrai izlemšanai lēmumu, lai dome iegādātos tieši ēku Tidaholmas ielā 1 un kāpēc netiek organizēta piedāvājumu atlase? Ē. Lukmans skaidroja, ka tas tiekot darīts tāpēc, ka jārīkojas ātri – neesot laika rīkot atkārtotu telpu nomas piedāvājumu atlasi, jo jau aprīlī beidzoties pagājušajā gadā pagarinātais nomas līgums, kas turklāt neesot īsti likumisks.

Vairāk lasiet laikraksta piektdienas, 23. marta, numurā ŠEIT!Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

 1. Es teica:

  un tik ilgi tēloja, ka meklē citus variantus! varētu pasmieties, ja nebūtu tik riebīgi! Šulcam Ruža draugs, bet kas ta Lukmanim tagad par interesi, ka šitā jācenšas galvenā Tukuma prihvatizatora labā?

 2. Aivars teica:

  Ļoti par šo ēkas iegādi darbs būtu KNĀBAM,

 3. vnk smieklīgi teica:

  Bet tikmēr domes dzīvojamais fonds ārpus Tukuma gāžas kopā. Tur Tuklmanis saka ka naudas naf…

  • tuktuk teica:

   un tu uzskati , ka Tukuma pilsētas iedzīvotājiem par to ir jāsāp galvai?

   • Opis teica:

    Neaizmirsti ka arī novadā dzīvo cilvēki kuri reāli no savas saimniekošanas maksā nodokļus – a tu sēdi savā blokmājas dzīvoklī un bendē gaisu – liekēdis vienvārdsakot

    • puika teica:

     Nu tad arī mēģiniet izdzīvot ar saviem nodokļiem! Ko sūcat no pilsētniekiem?

     • Puišelim teica:

      Var redzēt ka neizproti samērus!!! Un neiet runa par dzīvokļu fondu bet par dzīvojamo fondu vispār!!

     • Puģel teica:

      Kad pirksi veikalā maizi, atceries ka labība tev uz balkona neaug. Nodokļu maksātājs lielais – sētnieks priekšā sētnieks pakaļā , laukos pašiem par kārtību jārūpējas un arī ēkas maksimāli pašiem jāuztur – pilsētā tik kunkstēt un ņaudēt māk un gaida kad apsaimniekotājs visu izdarīs – pats pat savu durvju priekšu nespēj noslaucīt.

      • Sipo teica:

       Maizes audzētājiem ir savas viensētas un tas dzīvojamais fonds nav vajadzīgs, tas vajadzīgs tikai tiem , kuri pārtiek no pabalstiem un pilsētā pērk lielās makaronu pakas, jo lai audzētu kartupeļus citus dārzeņus, ir par slinku.

    • Sipo teica:

     Laukos nodokļus maksā zemnieki, bet tie dzīvo viensētās, kuras uztur kārtībā par saviem līdzekļiem.Tā sauktajā lauku dzīvokļu fondā dzīvo vietējie bamšļu strēbēji, no kuriem nodokļus nepiedzīsi, jo visa nauda aiziet izkaltušajās mutēs.

 4. jā jā teica:

  Ko tad pagasti darīja, lai savu dzīvojamo fonu saglabātu, jo kad Tukums pārņēma tad jau viss bruka.

 5. Bravo teica:

  Bravo, Ērik ! Esi nolaidies līdz pašai apakšai. Kad biji skolas direktors, tad lielākā daļa Tukumnieku Tevi uzskatīja par goda vīru. Kas notika ?

 6. skola teica:

  Malacis, Ērik! Turies pretī rečenem, rozem un zvaigžņukalniem! Izturību!

 7. Opis teica:

  Super – Lukmens (sīpolcilv.) Atdzīst, ka īres līgums nav īsti likumīgs – kurš atbildīgs par to??

 8. Andris teica:

  Atceros, ka pirms pašvaldības vēlēšanām Lukmans publiski izspļāva
  šādu frāzi: “ir likuma burts, ir likuma gars un ir likuma interpretācija!”

 9. Es teica:

  bet atgriežamies pie sākuma jautājuma, varbūt kāds zina, kāpēc Lukmanam un co ir tā jāizdabā Ružam, jo tas, ka šī māja ir visnepiemērotākā soc. dienestam no uzņēmēju piedāvātā, par to šaubu nav. Tāpēc jautājums atklāts. Kāpēc par varas makti jāpērk sūdīga māja no Ružas?

  • TU teica:

   Esi bijis kaut viena no piedavatajam ekam ,veicis aprekinus remontiem ,bet tev viss ir skaidrs vai tik neesi kartejais di….s

   • Es teica:

    Esmu, visās bijis esmu. Un esmu šoreiz sekojis līdzi visiem domes vikidoniem ar tēloto īstās mājas meklēšanu un citu uzņēmēju, īpaši Tamāras Vaļukas muļķošanu.tāpat labi atceros tos laikus, kad no Lazdas tā māja par grašiem tika nopirkta jau ar garantētu apsolījumu, ka dome to no Ružas, nu labi, no Eta studijas nomās. esmu sekojis līdzi arī tam, kā dome tur (svešā īpašumā!) visu laiku ir naudu grūdusi iekšā. Viens gan nav izdevies, kaut kur redzēt un tā apkopojumā izlasīt, cik tad īsti ”liela nauda” (tā Lukmans saka) tur ir iegrūsta.

    • Tu teica:

     Ja jau esi tik informēts tad esi vai nu deputāts vai domes darbinieks kurš ar kautko nav apmierināts

     • toč teica:

      sūdukalns.

     • Es teica:

      un kas esi tu, ja iedomājies, ka zini, kuršu un kā var būt informēts? Un tā jau tie domes frukti dzīvo, jo iedomājas, ka ir vienīgie gudrie, kas dabūjuši bezatlīdzības lietošanā SIA «Tukuma dome». un tad vēl ir tādi, kā, acīmredzot, tu, kam tā SIA jau laikam kaut ko ir apsolījusi. Mans jautājums tas pats iepriekšējais-ko un kāpēc dome Lukmana vadībā ir parādā Ružam jebEta studijai?

      • TU teica:

       Neko tu murgo

      • Jonas teica:

       Cien.deputāta kandidāta Sproga kunigs! Jūsu nepatika pret Lukmana kungu ir vispārēji zināma….Jums kā nākamajam pilsētas meram,ir kāds piedāvaājums šajā situācijā?

       • Es teica:

        Ne deputāts, ne kandidāts, ne Sproģis. Bet tev, sīkvārdi, laikam ir problēmas ar uztveri un izpratni; lai zinātu, ko runāt un rakstīt, vispirms ir jādomā un jāsaprot. Un šajā gadījumā ir jāsaprot jautājums. Un tas ir tas pats iepriekšējais: nekā personīga, bet pēc būtības-kāpēc Lukmans&co izklājas Ružas priekšā, piepildot katru viņa vēlēšanos? Grib atkritumus-lūdzu, grib iepirkt vieglos un smagos auto, lūdzu! grib pārdot s….u māju, lūdzu! Kāpēc?

        • Jonas teica:

         nu skaidrs,ka deputāta kandidāts…muldēt māk un tik jautāt,bet risinājuma nav,man pie kājas Tavs kāpēc ,bet jautāju ,kāds risinājums? nu Lukmans nepirks to būdu.nun tālāk? Durbē Tavā mājā ieliks bāriņtiesu? kur ieliks soc dienestu? kur? un cik varu saprast,tad tam jau jabūt skaidram jaunedēļ…Tu uzdot māki tik kāpēc….kāds ir Tavs risinājumjs?ko ieteiktu Tu darīt Lukmanim? Ko?

         • Jonas teica:

          nu nepirks Lukmans to būdu.tad ko darīt? pirkt no Tevis? vai kādfa cita? tad būs Tavs bračka ar jautājumu KĀPĒC? atka l Lukmanam jāizklājas ? grozi kā gribi Lukmanam jāizklājas…tātad…tātad secinu,ka esi uzmetis lūpu,ka nepērk no Tevis?

          • ko strīdieties? teica:

           Beidziet strīdēties! Es arī gribu zināt, kāpēc soc. nodaļu nevarēja ievietot Talsu ielas bijušajā šūšanas mājā (kādreiz firma “Latvija”)? Tur ir lifti, lielas telpas, u.t.t
           Un vēl, drīz bāriņtiesas nebūs domes pakļautībā, bet gan valsts iestāde.
           Un tomēr, gribu atbildi uz jautājumu, ko uzdeva “Es”, kāpēc Dome tik ieinteresēta īstenot Ruža projektus?
           Starp citu, tas “Jonas” ir ļoti netaktisks!

    • Kaspars teica:

     Izlasīju Tavu rakstīto! Secinājums:viennozīmīgi esi ieinteresēta persona šajā lietā,jo kā citādi var tikt visās piedāvātās ēkās?Nu tā saki atklāti,kuru ēku Lukmaņa k-gam japērk?

     • Es teica:

      Jā, esmu ieinteresēts. kā šīs sabiedrības loceklis, kas redz, ka ar manu naudu rīkojas nesaimnieciski. Jo nav jau jābūt celtniekam vai iepirkuma specam, pietiek ieiet socos, lai saprastu, cik tur neparocīgi dienestam. No ārpuses jau redzams, ka tur nevar piebraukt un apstāties. Un dome jau arī sākumā publiski teica, ka māja neder, ka jāmeklē jauna, atbilstošāka.Bet jautājums jau tas pats iepriekšējais. kāpēc jāpērk tieši tā neatbilstošākā (salīdzinot ar Stellēm un bijušo Arvo) māja?

 10. Lea teica:

  Kam pieder Talsu ielas bij susanas maaja?

 11. arprac teica:

  sajuta ka te divi sarakstas un rada iluziju par tautas interesi,,,,

 12. TB teica:

  Sproģi, nomaksā nodokļu parādu valstij. Lukmans varēs Partizāņu ielu noasfaltēt 🙂 Lursoft nemelo 🙂

  • pp teica:

   Nolikvides , atsas valsti ar garu degunu un turpinas skaitit citu naudu

  • ha-ha teica:

   No nodokļiem neaizmuksi!Bet… ja draugs nokārto,ka firmu var pārrakstīt uz citiem papīriem ( ar lielās politikas pārstāvja palīdzību ), tad tagad ir jāatstrādā par pilnu programmu pirms vēlēšanām un pašlaik arī.Maksā pats nodokļus par iepirkto metālu, sanāks vairākas ielas noasfaltēt !!!!

 13. Eriks teica:

  labdien! Ja jums ir kādi jautājumi un lieli KĀPĒC, un vēlaties uzdot tos publiski, tad lūdzu , mani var atrasta Facebook ! Atbildēšu!

 14. Eriks teica:

  vai tik mākat te , zem Ivonas brunčiem di….t, un no tumšiem stūriem kviekt?

 15. suits teica:

  Visinčīgākais šai afērā ir fakts, ka domes darbinieki, soc.dienesta darbinieki un vadība, bāriņtiesa to visu uzzina no ntz un soc.tīkliem…. Neuzskata par nepieciešamu ne informēt, ne pajautāt viedokli, ne konsultēties. Komanda, tev Ērik, kam ir vajadzīga!? Vai arī visticamāk, ka nav vajadzīga. Pats liels un gudrs. Kauns.

 16. ERIKS teica:

  Es esmu Eriks! kas esi Tu? nekas,,, jo tev pat nav spēka savu vardu pateikt!

 17. kentuki teica:

  Protams, ka nav spéka. Riks ir vispārzināms ar savu ļaunatmiņu un atriebi.

Pasākumu kalendārs

2019.09.17 | 10:00

Jauno uzņēmēju skola Slampē 

2019.09.18 | 10:00

Dzejas dienu pasākums Tumē 

2019.09.18 | 10:15

Lasīšanas pasākums bērniem Pūrē 

2019.09.18 | 11:15

Kino Lapmežciemā 

2019.09.18 | 17:00

Keramikas nodarbība Tukumā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Septembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool