Tukuma un Kandavas vieglatlēti Latvijas «U-16» čempionātā

Aizvadītajās brīvdienās, 7. un 8. februārī, Tukuma Sporta skolas un Kandavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas vieglatlēti veiksmīgi startēja Latvijas čempionātā «U-16» vecuma grupā, kas notika Rīgas sporta manēžā.

Aizvadītajās brīvdienās, 7. un 8. februārī, Tukuma Sporta skolas un Kandavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas vieglatlēti veiksmīgi startēja Latvijas čempionātā «U-16» vecuma grupā, kas notika Rīgas sporta manēžā.

Kā mūs informēja Tukuma viegatlētu treneris Guntis Auziņš, par trīskārtēju Latvijas čempioni kļuva Klinta Bļusina – tāllēkšanā (rezultāts 5,70 m), 60 m skrējienā (7,85 s) un trīssoļlēkšanā (11,33 m). Par divkārtēju 3. vietas ieguvēju kļuva Krists Dāvis Gabaliņš – tāllēkšanā (5,70 m) un trīssoļlēkšanā (11,93 m). Rainers Pičukāns 60 m sprintā sasniedza personisko rekordu (7,59 s) un izcīnīja sudraba medaļu, savukārt 300 m skrējienā palika 8. vieta; 4 x 160 m stafetē Rolands Jansons, R. Pičukāns, Roberts Kaņeps, K. D. Gabaliņš izcīnīja 5. vietu (1:31,24).

Vēl čempionātā no Tukuma startēja Annija Egle, Mārtiņš Brizga, Krišs Aleksandrs Vasermans, Artūrs Šuspāns, Ansis Helmanis, Kristers Alsbergs; audzēkņus mačiem sagatavoja treneri Aldis Čākurs un Guntis Auziņš.

Kandavas sportistu treneris Indulis Matīss pavēstīja par sava novada sportistiem. Proti, sestdien Dāvis Bērsons izcīnīja 3. vietu Rīgas čempionātā junioriem augstlēkšanā (1,85 m). Vēl Kandavu šajās sacensībās pārstāvēja S. Laizāns un K. Kunkulbergs.

Svētdien valsts ziemas čempionātā augstākais sasniegums bija kandavniecei Kristai Dankerei, kura izcīnīja 5. vietu trīssoļlēkšanā. Vēl čempionātā piedalījās V. Kuzmicka, D. Grauzermane, E. Vītola, L. Besikirska un E. Fārenhorste. Mačiem bērnus sagatavoja Indulis Matīss un Andrejs Gross.

Komentāri

1. Tukumu novadu Rīgas čempionātā pieaugušajiem un junioriem tiešām pārstāvēja tikai viens sportists? Kaut kā starta protokolos varēja redzēt vairākus!