Hermīne, Estere
10 gadu laikā Tukuma novada dome par šo ēku būs samaksājusi vairāk nekā miljonu eiro…
Foto: Agita Puķīte

Tukuma dome sociālā dienesta vajadzībām, visticamāk, iegādāsies Arnim Ružam piederošo ēku

Twitter
FaceBook
print
2018. gada 16. aprīlis 07:24

Drīz apritēs gads kopš Tukuma novada sociālais dienests pirmoreiz izsludināja telpu nomas atlasi savām un bāriņtiesas vajadzībām. Šobrīd izrādās, ka domes aktivitāte ar nomas un pirkšanas tiesību atlasi, ar uzņēmēju aktivizēšanu un telpu meklēšanu būs bijis vien acu apmāns, lai galu galā nopirktu SIA «Eta studija» piederošo ēku Tidaholmas ielā 1, kurā dienests ir strādājis pēdējos 10 gadus, maksājot uzņēmējam 65 777 eiro lielu nomas maksu gadā. Kopumā 10 gados dome par telpu nomu šajā ēkā būs samaksājusi gandrīz 700 000 eiro. Nu pašvaldība ir nolēmusi šo ēku iegādāties. SIA «Eta studijas» cena – 433 000 €. SIA «Eta studija» īpašnieks ir Arnis Ruža.

Vairāk lasiet laikraksta piektdienas, 13. aprīļa, numurā ŠEIT!

 Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

 1. boļševiks teica:

  Kāpēc jātērē nauda, ja var šo ēku vienkārši nacionalizēt.

 2. Es teica:

  Ne Arnim, bet viņa dēlam jeb SIA «Eta studija»

 3. Pagrabs teica:

  Tīri salīdzināšanai – Visu tā saucamo alus pagrabu tagadējie iepašnieki iegādājās par 300’000. Nu un tagad salīdzinām šīs abas ēkas…

  • Es teica:

   Tikko dabūju avīzi, izlasīju un, ja pareizi saprotu, tad jau Ruža par to nolaisto un nodrupušo adīšanas cehu jau trīs reizes pa 300 000 eiro no domes ir dabūjis. Un vai kāds man var paskaidrot, kas ir tas, ko darīja Ruža, pārdodot to mājiņu uz priekšu un atpakaļ no viena sava uzņēmuma otram? Naudiņu mazgāja, ieguldījumus tēloja, vai kā? Zinošie, atsaucieties!

 4. vecis teica:

  Tad jau Internātā tomēr būs bērnudārzs? Varbūt manējais beidzot tiks dārziņā?

 5. Ubags teica:

  Tāds grausts

  • patriots teica:

   Savilksim jostas un ar lepnumu noskaitīsim lielskungam naudiņu par sūrā un grūtā darbā strādājot iegādāto namu. Iespējams, ka nabadziņam viss pašam nemaz nepaliks un kāds kušķītis būs jānoziedo atpakaļ kopkasei (lasīt obščagam).

   • Mildiš teica:

    Va ta viš i Vienotībs nauds devējs? Tu zin, tu i redzējs? Tu sak? Diez i, ja jau tik daudz tā naudiņ būt, vai ta šis tā uz tām miskastem mestos? Bet nu tā grib, tā grib ar to Rassonit kopā pa tiem šmuciem to naudiņ meklēt!

 6. Soms teica:

  Kāds zin kā somiski ir garšīgs lasis – nu tad vārdu salikums uz šiem fīrmaņiem atiecināms

  • Mildiš teica:

   Pa to lasi i smuk, man mazdels pateic. Latvisk jau rup izklausas, bet tā viš i, tā viš i. Tik kā tu doma, vai tie smukie laš i tie, ka tirgo, vai tie, ka pērk to māj?

 7. za teica:

  Tauta! mums javel saskaņas deputati! vin atnaks un sakartos to latvieš bardak!

 8. total teica:

  Ok. nepērkam šo “graustu”! Kur izvietosiet bērnus, soc. dienestu, bāriņtiesu, jauniešu centru? KUR?

  • Nu gan! teica:

   Pilns Tukums ar labu labām mājām, ka tik būtu vēlēšanās kaut ko arī bez shēmošanas un savējiem iespēlēšanas kaut ko darīt un risināt! Un nevajag d…t, ka nekam nav naudas! Nevarat atrast? Paskatieties reāli, cik izmaksā domē sēdošie ”politiķi” un daži viņu apkalpotāji! Un cik uz katru tādu mūs naudas tērētāju ir reālo darītāju? Nu sakiet, ko prot darīt un dara tāds Lukmans, Volfs, Laukmane (laikam arī Šulca radiniece) vēl buntīte nezin ko darošas meitiņas māsiņas!? Un izpilddirektors, kas vairāk nav nekā ir darbā?
   Un «Arvo» māja noteikti ir labāka gan bērniem, gan sociem! «Stelles» – vispār odziņa! ka tik būtu gribēšana tiešām bērnu labā to labāko darīt, ka tik būtu!

   • Tā gan teica:

    patīk šitie d…sēji…par mūsu nodokļu naudiņu….ha ha ,,,,Tu gan zinošs gudrinieks….:)) Tev par to naudiņu pat tualetes papīrs nesanāks….kad šitādi smieklīgie iemācīsies tik augsti vērtētu demokrātiju? ejiet uz vēlēšanām ,iebalsojiet savus jūsu nodokļa naudiņas tērētājus un ersiet laiomīgi.nevarat savākties un ievēlet ko vēlaties,tad klusējiet un pieņemiet vairākuma lēmumus. šitie sētas krānču rējēji jau nu ir apnikuši…māk tikkai otra naudu skaitīt,,

 9. oooo teica:

  Tu stulbs, vai zvaigžņukalns? Stelles-750.00, Arvo 280.000+ 500.000, Ružas māja 300.00+ bērnu dārzs. rēķināt proti?

 10. Būs labi! teica:

  Šodien Lukmans un vēl tas Tukuma jauneklis (varbūt Jurševics?) sēdēja blakus Šulcam Vienotības jaunā veidojuma dibināšanā. Sāksies jaunās Vienotības laiki, pareizāk sakot, turpināsies bibliotēkas īre u.c. darbības.

 11. Hariis teica:

  Pukīte šajā rakstā min citu summu. Pukīte taču nemelo!

 12. Es teica:

  Es nodokļus maksāju, tāpēc tā nav cita, bet vairāk gan mana kabata. jo arī tie ‘pircēji”no nodokļu, ne pašu nopelnītā dzīvo.

 13. Skaitu teica:

  Skaitīt māku un saskaitu, ka Ruža par to māju (ja skaita, ka pirka un pārdeva arī par no pašvaldības privatizēto uzņēmumu naudu) vismaz trīs reiz pa 700 000 eiro jau ir dabūjis. Un bez tiem 300 000 vēl liks klāt, un tik un tā nebūs piemērota un laba vieta sociem. Un skaitīt šitam Vārtu ielu klāt ir tāpat kā ābolus ar klucīšiem kā vienādus saskaitīt. Nekāda sakara. Ja nu vienīgi lai pūderētu cilvēkiem smadzenes, ka viss tikai bērnu labā tiek darīts.

 14. !!!!!! teica:

  viena liela,jauka,saticīga ģimenīte…dome,sociālie,utt

 15. Kārlis teica:

  Pilnīgi pareizi,ka police izvāksies no esošām telpām.Nu galīgi nepiemērota vieta un telpas.Kāda jums starpība kur būs policija,ar to nodarbojas zinoši cilvēki un lai risina.Baigie prātvēderi te atradušies,zinošāki par visiem!Ļaujiet tak strādāt!

Pasākumu kalendārs

2019.07.18 | 15:00

Pasākums bērniem Viesatu bibliotēkā 

2019.07.19 | 11:00

Svētki Pūrē 

2019.07.19 | 17:30

Velobrauciens Kandavā 

2019.07.19 | 19:00

Koncerts un izstāde Irlavā 

2019.07.20 | 9:30

Sporta svētki Pūrē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūlijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool