Asja, Asnate, Dāgs
Ainārs Feldmanis Tukuma attīrīšanas iekārtās pērnā gada novembrī
Foto: Agris Jansons

Par zivju bojāeju Šlokenbekas dīķī – Feldmanim 200 stundu piespiedu darbs un 11 tūkstošu eiro sods

Twitter
FaceBook
print
2018. gada 14. janvāris 20:34

Divās tiesas sēdēs – 27. septembrī un 19. decembrī – Zemgales apgabaltiesā apelācijas kārtībā tiesneses Daces Skrauples vadībā tika iztiesāta krimināllieta, kurā apsūdzība pēc Krimināllikuma 102. panta 2. daļas bija izvirzīta SIA «Tukuma ūdens» valdes loceklim Aināram Feldmanim.

19. decembra tiesas sēdē tiesa atzinusi A. Feldmani par vainīgu, sodot viņu ar piespiedu darbu uz 200 stundām un piedzenot no Feldmaņa par labu valstij kompensāciju par mantisko zaudējumu 7987,95 eiro apmērā un ar zivsaimniecības ekspertīzi un zaudējumu aprēķinu saistītos izdevumus – 1413,08 eiro apmērā, kopā 9401,03 eiro, kā arī procesuālos izdevumus 1200 eiro apmērā un par labu Engures novada domei – 220,90 eiro. Spriedums stāsies spēkā  16. janvārī, ja tas netiks pārsūdzēts.

A. Feldmanis nevarēja pateikt, vai tiesas lēmumu pārsūdzēs, vai nē.

Krimināllietu par Šlokenbekas Dzirnavu ezera piesārņošanu un zivju bojāeju piecās tiesas sēdēs tiesneses Adrijas Kasakovskas vadībā 2017. gadā izskatīja Tukuma rajona tiesa. Pēdējā tiesas sēdē 10. maijā tiesa lēma atzīt A. Feldmani par vainīgu, sodot ar piespiedu darbu uz 200 stundām un piedzenot jau minētās kompensācijas.Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

 1. teica:

  Un paliek amatā!!!Tā tik Latvijā var būt.Urā

 2. Nesapratu... teica:

  Nesaprotu, kāpēc vainīgais pārmijnieks ir Feldmanis? Vai tad “Tukuma Ūdens” piesārņoja, nevis vainīgais uzņēmums…

 3. iedzīvotāja teica:

  Domāju. ka sodu saņēmis tikai pārmijnieks, bet īstie vainīgie kā parasti aiz kadra. Lai spēks izturēt,Ainār.

 4. Soģis teica:

  Šajā gadījumā jāsoda nevis Feldmanis, bet Tukuma piens, Lukmans un Volfs.

 5. Ro teica:

  Normāla padstava Aināram. Nekas, gan jau īstais vainīgais kādu dienu netīšām paklups trepēs vai neredzēs kādu mašīnu šķērsojot ielu.. vai kā tamlīdzīgi…

 6. Keris teica:

  Tā jau tas notiek-milzīgs sods par dažām nosprāgušām zivīm,un kaut kādu piesārņojumu,bet par miljonu izšķerdēšanu nekvalitatīviem projektiem (e-veselība,e-skola,un citi ēē projekti)un valsts naudas šķērdēsanu sodu nesaņem neviens,jo kas tad ir valsts miljoni,kuri “nevienam nepieder”,un nekad neviens nav vainīgs,pret beigtām zivīm un mazu vadītāju,kuru var viegli sodīt!

 7. SUSKA teica:

  kapec vainigs “tukuma udens”zivis jau saka sprag pie LAUKTEHNIKAS .TAS IR 5.KM.PIRMS TUKUMA UDENI.tas jau ir vel ziemas svetku veca joks.naks kartigi izmekletaji un noskaidros.DROSI LEMBERGS VAI SUDRABA PALAIDA KARTEJO PILI,KA JAU TAS PARASTI LATVIJA NOTIEK.PARASTI,JA NEESI PARLIECINATS -NEPLAPAA.

 8. Sākam maksāt teica:

  Tukuma novada pašvaldība ir saņēmusi Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (turpmāk tekstā – Regulators) 2018. gada 18. janvāra lēmumu Nr.10 (prot. Nr.3, 2.p.) “Par sabiedrības ar ierobežotu atbildību “Komunālserviss TILDe” ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifiem.
  Regulators ir izvērtējis Komunālserviss TILDe iesniegto tarifu projektu un to veidojošo izmaksu pamatojumu un secina, ka tarifu projekts ir pamatots un aprēķināts tādā apmērā, lai segtu SIA „Komunālserviss TILDe” ūdenssaimniecības pakalpojumu izmaksas.

  Saskaņā ar Metodikas 5., 7., 8., 9., 21., 61. un 66.punktu, pamatojoties uz likuma „Par sabiedrisko pakalpojumu regulatoriem” 5. pantu, 9. panta pirmās daļas 1. un 3. punktu un otro daļu, 19. panta pirmo daļu, septīto daļu un trīspadsmito daļu, 20. pantu un 21. panta piekto daļu,
  Administratīvā procesa likuma 55. panta 1. punktu, 56. panta pirmo daļu un 63. panta pirmās daļas 1. punktu, padome nolemj:

  Apstiprināt SIA „Komunālserviss TILDe” šādus tarifus:
  – ūdensapgādes pakalpojumu tarifu 1,04 EUR/m³ (bez pievienotās vērtības nodokļa);
  – kanalizācijas pakalpojumu tarifu 1,37 EUR/m³ (bez pievienotās vērtības nodokļa).

  Noteikt, ka lēmuma 1.punktā apstiprinātie tarifi stājas spēkā 2018. gada 1. martā.

Pasākumu kalendārs

2019.09.17 | 10:00

Jauno uzņēmēju skola Slampē 

2019.09.18 | 18:00

Runās par Vecupes projektu Engurē 

2019.09.20 | 16:00

Vakartirgus Pūrē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Septembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool