Svētdiena, 2017. gada 24. septembris
Agris, Agrita
LZ: +9, D-DR, 4.0 m/s

Novadam piešķirto naudu izmantos pilsēta

Twitter
FaceBook
print
2012. gada 29. augusts 18:33

Tā kā valsts savā budžetā "atradusi" naudu, ko varētu piešķirt autoceļu uzturēšanai, tā izdarījusi grozījumus savā budžetā un daļu naudas atvēlējusi pašvaldībām, lai tās to ieguldītu savu ielu, autoceļu un tiltu uzturēšanai un neatliekamiem darbiem ārkārtas situācijās. Tukuma novadam šiem mērķiem piešķirti Ls 64 910.

Lai arī šī naudas summa būtu sadalāma gan pagastiem, gan pilsētai, ar visām pagastu pārvaldēm dome panākusi vienošanos, ka šo naudas summu paturēs pilsēta, lai izlietotu to ielu un ceļu remontam, kas tikuši pārrakti ūdenssaimniecības projekta laikā. Gan komiteju sēdēs, gan domes sēdē pagastu pārvalžu vadītāji apstiprināja, ka neiebilst pret šādu naudas sadalījumu.


Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

 1. gf teica:

  Tās ielas vai tad pēc līguma nav jasaved kārtībā tiem kas tās pāraka? faktiski visās ielās asfalts ir jaliek no jauna, jo tā lāpīšana ir vienkārši smieklīga. + visiem tukumniekiem pateicoties šīm bedrēm mašīnas ir sačakarētas

 2. Lienīte teica:

  Pēc projekta paredzēts, ka racēji atjauno tikai izraktās tranšejas vietu. Tas nekas, ka izrakts ielas vidus, kur katrā pusē palicis 50 cm sadrupuša asfalta. Tad nu droši vien šo valsts naudu ieguldīs, lai jauna kārta tiek arī tiem 50 cm. Turklāt diez vai var apgalvot, ka tās ir pilsētnieku ielas un, lūk, nabaga lauciniekiem nekas netiek. Jo – arī laucinieks brauc uz pilsētu kādās darīšanās un par tām bedrēm, izrakņātajām vietām klusi lamājas ne tikai pilsētnieki, bet arī laucinieki.

 3. tintux teica:

  nu ko tad citu tie pārvalžu vadītāji no laukiem lai saka,ja jau augšā tā nolemts……..
  nenoliedzami vajag tās ielas salabot,bet tas nu gan jokaini ,ka lauku "augšas" tā no ceļu remonta naudas atteicās ,vai tad mums laukos tik gluda braukšana???sevišķi rudens lietavās piemēram Lestenes ceļi -drīzāK neceļi ,arī priekšnieki taču auto lauž,bet tas jau laikam ir kas cits-viņu mašīnītes tak valsts labo.

 4. andrejs teica:

  postpadomju ekonomika rullē….

 5. informācija teica:

  Lienītei – ARAMs gan apstiprināja Tukuma novada iesniegto projektu “Tukuma pilsētas ielu infrastruktūras sakārtošana pēc ūdenssaimniecības attīstības projekta realizācijas 1.kārta”, kurā paredzēta šī ūdens projekta ietvaros izrakņāto ielu sakārtošana un arī asfaltēšana. Projekta ietvaros plānots veikt 5 ielu posmu seguma rekonstrukciju darbus:
  Veļķu, Gravas, Rudens un Pilskalna ielu posms;
  Jumpravas un Laubītes ielu posms;
  Smilšu ielas posms;
  Ausekļa, Zvaigžņu, M.Parka, Noras un Imulas ielu posms ;
  Dzirņu un Ošu ielu posms. Projekta kopējais finansējums- 994 915,92 Ls, ERAF līdzfinansējums – 542 878,00 Ls (54,57 %), Valsts budžeta dotācija 14 370,30 Ls (1,44%).

  Tā kā nevajag demagoģiju par lauciniekiem, kas priecāsies par noasfaltētajām ielām Tukumā. Pie kam – tādi laucinieki, kas atbraukuši uz pilsētu "kādās darīšanā" noteikti nebrauc nedz pa Ozoliņu, nedz Veļķu izdangātajām ieliņām.

Pasākumu kalendārs

2017.09.24 | 9:00

Miķeļdienas tirgus Kandavā 

2017.09.24 | 10:00

Miķeļdienas tirgus Jaunpilī 

2017.09.24 | 10:00

Zolītes čempionāta atklāšana Tumē 

2017.09.24 | 11:30

Dabīgo matu līdzekļu gatavošana Jaunpilī 

2017.09.24 | 12:00

Jauno hokejistu sacensības2 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
No 1. septembra 18.03 līdz 1. oktobra 17.46
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators