Sieviešu futbola čempionātā

Svētdien, 26. jūnijā, Tukuma Pauzera pļavas mākslīgā zāliena seguma futbola laukumā norisinājās Sieviešu futbola čempionāta spēle, kurā tikās FK «Imanta» un apvienotā Viesītes, Pļaviņu un Tukuma komanda «UVS Stars».

Spēle noslēdzās neizšķirti – 3:3. Jāpiebilst, ka spēles 1. puslaiks beidzās ar rezultātu 0:3 viešņām par labu, taču otrajā puslaikā «UVS Stars» futbolistes spēja saņemties un atgūt trīs vārtus.
Nākamā spēle komandai būs 10. jūlijā 16.00 Arkādijas stadionā ar Rīgas Futbola skolas futbolistēm. Bel līdz tam vēl 1. un 2. jūlijā komanda startēs Latvijas Jaunatnes olimpiādē Kauguros. Lai izdodas!