Panākumi kamanu suņu «Baltijas ziemas kausa» izcīņā

Talsu novada Kamparkalnā notika Latvijas Kamanu suņu sporta federācijas organizētās sacensības «Baltijas ziemas kauss 2012», kur 1. vietu veterānu grupā (kopvērtējumā 4. vieta, piekāpjoties diviem krievu un vienam lietuviešu pajūgam) izcīnīja kandavniece Diāna Kalēja ar pavadoņiem – Sibīrijas haskijiem Filu un Aisu, startējot kategorijā «Divu suņu pajūgs».

Sacensību dalībniekiem bija jāsacenšas divos piegājienos – dienā un arī tumsā. Trases garums bija aptuveni 5 km ar pacēlumiem augšā un lejā. "Ielikām visiem večiem (smejas). Divu suņu pajūgā startēju pirmo reizi – un visnotaļ veiksmīgi.”

Savukārt sēmeniece Eva Fiļipova skijoringā «Open grupā» izcīnīja godalgoto 3. vietu ar savu sacensību biedren – haskiju Isabellu Džesiku.

Vairāk lasiet laikraksta 28. februāra numurā.