Ceturtdiena, 2019. gada 20. jūnijs
Rasa, Rasma, Maira
Foto: Agita Puķīte

Labklājības ministrs Pūrē atklāj bibliotēku un veselības centru

Twitter
FaceBook
print
2017. gada 10. februāris 19:54

Piektdien, 10. februārī, Pūrē tika svinēti telpu atvēršanas svētki bibliotēkai, sociālajam dienestam, ģimenes ārsta praksei, aptiekai un zobārsta kabinetam, kas tagad mājo jaunās telpās ēkā «Pūre 18». Lai šīs ēkas 1. stāvu izremontētu, pašvaldība ņēma kredītu 226 814 € apmērā. Nu plašāk kļuvis bērnudārzā «Zemenīte», kur trīsgadnieku grupa jau aizņēmusi kādreizējās bibliotēkas telpas, bet, kad 2018. gadā kapitāli izremontēs bijušās ambulances kabinetus, varēs izveidot vēl vienu grupu. Kā telpu atklāšanas pasākumā atzina labklājības ministrs Jānis Reirs, apsveicami, ka bērni mudina pašvaldību meklēt viņiem jaunas telpas un līdz ar to palīdz ērtākos apstākļos strādāt citiem dienestiem, kas vajadzīgi pagasta iedzīvotājiem. Jāpiebilst, ka, viesojoties Tukumā un Pūrē, labklājības ministrs domē tikās ar novada un sociālā dienesta vadību, kā arī apskatīja invalīdu dienas centru «Saime», savukārt Pūrē ministrs apskatīja bērnudārzu «Zemenīte».

 Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

 1. Dibenministrs teica:

  Būtu ministr kungs paskaidrojis nabagiem, kuri saņem minimālo algu, kāpēc šogad viņi saņem mazāku algu nekā pērn, neskatoties, ka ir palielināta alga par 10 EUR (jo, redz, neapliekamais minimums ir samazināts par 15 EUR).

 2. secinājums teica:

  Ja tautai būtu kaut mazākā nojausma par to cik patiesībā izmaksātu šī projekta realizācija, ja netiktu neganti zagts visos projekta īstenošanas posmos, tad šodienas gaviļu vietā tā sagaidītu Rīgas kungus ar mēslu dakšām un lauku atejas labumu spaiņiem. Projektēšanā iztērētie 28 tūkstoši jevriki vien ir ko vērts!

 3. Wecais teica:

  Ja pareizi sapratu no raksta, tad to būvniecību veica par pašvaldības aizņemto naudu?
  Tad ko tur plivinās tas ministriņš? Tas taču nebija par valsts finansējumu? Bezmaksas priekšvēlēšanu izrādīšanās???

  • secinājums teica:

   Mministriņš tā zīmējas, ka visās kāzās taisās par līgavaini un bērēs par nelaiķi. Laikam jau cer, ka vēlētāji neatcerēsies režīma darboņu noziegumus pret tautu un turpinās celt šos dievu kārtā.

 4. Skolnieciņš teica:

  Ja bērnībā neiemāca bērnam bailes un bijību no visa, tad viņam var attīstīties kritiskā domāšana un personiskais ego, kuru vairs pat nāve pārmācīt nespēs. Šāda gadijumā var izaugt Skolnieciņš. Var jau Skolnieciņu apmelot un zākāt/saukāt par Kremļa trolli hibrīdkara frontē, bet es esmu latvietis, kas uzauga nabadzibā un protestē pret buržujiem un kalpiem kā tādiem… Lūk, tāpēc skolās jāievieš kompetences, lai samazinātu vardarbību un citādi domājošo skaitu. Pasaulei vajag viegli manipulējamas aitas bez agresijas. Bērni piedzimst mīļi, bet mēdz būt agresīvi un neganti. Tāda ir cilvēka daba. Vai tad pieaugušie ir labāki??? Cieņā, Skolnieciņš © Skolnieciņš 1999-bezgalība ¦~{

  • Prieks teica:

   Prieks, ka uzradies kāds, kas laikam taču saprot, ko nozīmē ”uz kompetencēm balstīta izglītība”, tas ir ne jau tikai uzrakstīto, bet arī saturiski. Nu tad pastāstiet, kā tas varētu izskatīties realitātē, kā pēc gada reāli notiks tā mācīšanās kompetentā, tas ir ”atbilstošā, pienācīgā un spēju pilnā” skolā atšķirsies no šī brīža pasākumiem? Kā ”pārmācīs” skolotājus, pārtaisīs metodiku un grāmatas, citus mācību līdzekļus? Un vai, zinot reālo situāciju, tas vispār ir iespējams gada laikā?

Pasākumu kalendārs

2019.06.20 | 10:00

Donoru diena Kandavā 

2019.06.20 | 18:30

Skriešana Jaunpilī 

2019.06.20 | 19:00

Ielīgošana Jaunpilī 

2019.06.20 | 20:00

Ielīgošana Jaunsātos 

2019.06.20 | 21:00

Uguns rituāls Engurē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūnijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool