Vera, Vaira, Vairis

Konkurss «Kopā gudrāk» Vānē

Autors: Vānes pamatskolas 7. klases komandas vārdā Daniels Šperliņš
Twitter
FaceBook
print
2014. gada 17. aprīlis 10:34

Katru gadu kādā no Kandavas novada skolām notiek ikgadējais matemātikas konkurss «Kopā gudrāk». 8. aprīlī tas notika Vānes pamatskolā. Konkursā piedalījās Kandavas novada 7. klašu komandas.

Konkursā «Kopā gudrāk» bija visdažādākie uzdevumi par matemātiku. Tos sagatavoja mūsu skolotājas Antra Neitāle un Inita Freidenfelde.

Uzdevumu bija daudz, mūsuprāt, visi bija ļoti interesanti, bet vislabāk mums patika krustvārdu mīkla, jo tajā bija interesanti jautājumi, kur vajadzēja atcerēties kaut ko arī no iepriekšējiem skolas gadiem. Likās, ka visām komandām patika šis pasākums. Pildot šos uzdevumus, bija jūtams sacensību gars. Visi bija nosvērti uzdevumu pildīšanai un nebija lieku sarunu, jo uzdevumi bija jāizpilda noteiktā laikā. Uzdevumi bija interesantāki nekā ikdienas matemātikas stundā, piemēram, puzles salikšana, figūru veidošana ar sērkociņiem, tests uz projektora, asprātīgi jautājumi, informācijas sagrupēšana pēc noteikumiem. Pasākuma beigās mūs pacienāja ar dažādiem kārumiem un paziņoja vietas. Mēs nedabūjām pirmo vietu, bet ne arī pēdējo. 1.vietu ieguva Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas 7.a klases komanda. Mūsu skolotāja bija ļoti pārsteigta labā nozīmē, ka Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas 7.a klases komanda uz lapiņas bija uzrakstījusi – Paldies par saldumiņiem!

Vēlam veiksmi 2014./2015.  m. g. 7. kl. komandām konkursā «Kopā gudrāk» Zantes skolā!

 

Vānes pamatskolas 7. klases komandas vārdā Daniels Šperliņš.Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

  1. kaimiņmiests teica:

    Zemītniekiem smuki krekliņi. Lai gan pašus tā īsti nevar redzēt.

  2. mamasha teica:

    bet man patiik taa pirmaa bilde, kur saseedinaatas uchilkas – resnaaa, tievaaa, resnaaa, tievaaa, resnaaa. pat domaadams labaak neizdomaasi. vai nav skaista kompoziicija? vieniigi, taas tievaas starp taam resnajaam loti iespiestas.

Pasākumu kalendārs

2019.09.17 | 10:00

Jauno uzņēmēju skola Slampē 

2019.09.18 | 18:00

Runās par Vecupes projektu Engurē 

2019.09.20 | 16:00

Vakartirgus Pūrē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Septembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool