Sestdiena, 2019. gada 20. aprīlis
Mirta, Ziedīte
Foto: Liena Trēde

Kandavnieki satraukti par ūdens patēriņu, dīvainiem trokšņiem un pazudušu jumtu

Autors: Liena Trēde
Twitter
FaceBook
print
2018. gada 21. februāris 20:57

Šajā Kandavas novada domes sasaukumā pirmo reizi tika sasaukta iedzīvotāju sapulce Kandavā. Arī šoreiz pārsvarā diskusijas vērpās par un ap daudzdzīvokļu namu apsaimniekošanu – sākot ar apkures kvalitāti un beidzot ar iztrūkstošām stāvvietām pagalmos. Taču interesējās iedzīvotāji arī par izbijušā pilsētas mēra nu jau izdemolēto māju, kā arī pašvaldības malkas krājumiem, kas, kā šķiet, tiekot nokurināti paslepus dažā labi zināmā privātīpašumā.

Pirms ķerties pie jautājumu sadaļas, sapulces ievadā par līdz šim padarīto un vēl tikai ieplānoto atskaitījās novada domes priekšsēdētāja Inga Priede. Viens no būtiskākajiem notikumiem ir šī gada budžeta apstiprināšana un kopumā novads cer ieņemt par 17,5% vairāk nekā pērn, proti, 10 844 017 eiro. Savukārt tērēšot par vismaz 11 000 € mazāk – 11 741 240 €. Starpību, kas ir vairāk nekā miljons, veidošot aizņēmumi dažādiem projektiem, piemēram, Kandavas bērnudārza «Zīļuks» siltināšanai un grants ceļu pārbūvei.

Vairāk lasiet laikraksta otrdienas, 20. februāra, numurā ŠEIT!Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

 1. ww3 teica:

  jumts aizbrauc daudziem

  • secinājums teica:

   Tas ir pat apsveicami, jo tādiem bez jumta ir liela cerība tikt ievēlētiem novadu domēs. Tālākā karjera jau atkarīga vien no tā cik veikls kombinators esi.

 2. re kā teica:

  Komunālie kurina savus dzīvokļus ar stabiem, par kuriem samaksāja pašvaldība.

 3. patriots teica:

  No domes patriotiski noskaņoto darbinieku puses ir izskanējis viedoklis, ka valsts 100. gadadienai par godu būtu nepieciešams ievērojami samazināt speciālistu atalgojumu, ietaupītos finanšu resursus novirzot valsts budžetā izšeptēto banku glābšanas vajadzībām.

 4. o jē teica:

  un vēlk vajadzētu stingrāk pārbaudīt Egila sudmaļa atbilstību esošajam darbam

 5. rozijs teica:

  tā malka ir Rozenfelda ,,soc mājā,,jo tur nav ar ko kurināt

  • secinājums teica:

   Kāpēc tad nav ar ko kurināt! Vai tad novada pašvaldībai (lasi tautai) piederošs uzņēmums KKP neieguldīja aizņemtus līdzekļus un nepievienoja šo tarakānu perēkli pilsētas siltumtrasei, lai mājā dzīvojošie režīma upuri nesaltu! Ja kāds ir pieņēmis lēmumu neizmantot dotas apkures iespējas, tad tagad tas steidzami jālabo.

   • secinājums teica:

    Tagad iznāk, ka siltumtrases un siltummezgla izbūvē finanšu resursi ir ieguldīti par velti. Visos aprēķinos taču tika ņemts vērā, ka arī šis objekts izmantos centralizētos apkures pakalpojumus un par tiem maksās. Ja šodien rātskungi paģēr KKP vadībai intensīvi meklēt papildus peļņas iespējas, tad vispirms ir jāņem pie dziesmas šis augstajai kundzei pa labi sēdošais eksemplārs!

   • Es teica:

    Ir jārunā skaidra valoda: Rozenfelda pārvaldītā māja ir privātīpašums un tajā ieguldījumi jāveic vienīgi un tikai pašiem īpašniekiem. Pašvaldības malkas pievākšana un nokurināšana ir zagšana, par ko atkal jau atbildīgs ir gan īpašnieks, gan deputāts-pārvaldnieks.”PAR režīma upuriem”: valstī un arī pašvaldībā ir noteikta kārtība, kā krīzē, tai skaitā trūkumā esošiem cilvēkiem palīdzēt, bet ne jau nu tā, ka izīrētājs, namīpašnieks (Rozenfelda personā) saņem pašvaldības atbalstu ar malku, ar pievilktu un neizmantotu siltumtrasi un vēl nezin ar ko. Varam saderēt, ka viņš noteikti arī gribēs, lai pašvaldība to šķūni ar visiem cilvēkiem par nesamērīgu cenu arī atpērk no viņa (no īpašnieka par procentiem).Baigais labdaris!’Palīdz”grūtdieņiem ar svešu (pašvaldības) naudu, lai pats nopelnītu!

Pasākumu kalendārs

2019.04.20 | 10:00

Novuss Engurē 

2019.04.20 | 10:30

Motosacensības Bušu karjerā 

2019.04.20 | 11:00

Lieldienu koncerts Lestenē 

2019.04.20 | 12:00

Daiļslidošana Tukumā 

2019.04.20 | 12:00

Lieldienas Džūkstes pasaku muzejā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Aprīlis
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool