Trešdiena, 2019. gada 24. aprīlis
Nameda, Visvaldis, Ritvaldis
Foto: Baiba Jansone

Kandavā aizliegta smagā transporta kustība, kā privātīpašumiem saņemt malku?

Autors: Liena Trēde
Twitter
FaceBook
print
2016. gada 5. februāris 09:47

Jau iedzīvotāju sapulcē vairāku novada uzņēmēju vārdā pašvaldības pārstāvjiem tika uzdotas jautājums – kādēļ Kandavā pēkšņi parādījušās zīmes, kas aizliedz smagā autotransporta kustību. Tādējādi izveidojusies situācija, ka malku vairākās vietās pilsētā nav iespējams nogādāt vispār! Janvāra vidū Kandavas novada domes mājas lapā parādījās shēma, kur, kā bija pamanījis viens no uzņēmējiem, aizliegumu ir vēl vairāk nekā iepriekš. Rezultātā šobrīd shēma atkal ir labota un visi piebraucamie ceļi – Talsu, Rūmenes, Līgciema u.c. – ir savstarpēji savienoti, paverot vaļā Uzvaras ielu.

Vairāk lasiet laikraksta ceturtdienas, 4. februāra, numurā ŠEIT!

 Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

 1. atbilde teica:

  Tāpēc,ka Kandavas domē strādā juriste ar apkopējas smadzenēm,tas iedzimts,kurai reālā dzīve ir sveša.Viņai arī traktori traucē,kas laukos ir neatņemama ražošanas sastāvdaļa.

 2. Skatieties pozitīvi teica:

  Pilsētā praktiski nav bezdarba, jo nav arī darba; jaunatne brauc uz ārzemēm, seniori streidz dzīvot, nesagaidaot pensiju; nu jau TV ziņās esam katru nedēļu: nu kam jums malka – mūsu zaļā bagātība. Ir taču alternatības. Domājiet eirojejiski un būs labi. Nebūs labi – ar būs labi!

 3. R 500 teica:

  Kaut viens no šo pārmaiņu ģēnijiem ir sēdējis pie kokvedēja stūres?
  (Iespējams tikai Kandavā)

  • Atbilde teica:

   Pie stūres šaubos, bet priedainē caur logu redzējis jau būs i gateri, i kokvedēju. Patreiz pilsētas elite viesojas Igaunijā pieredzes apmaiņā – varbūt iegūs kādu vērtīgu atziņu mazpilsētais (neba jau tikai igauniski pie galda mielosies un dziedās: kumari Hei!)

 4. satiksmes noteikumi teica:

  259.6. 306. zīme “Kravas automobiļiem braukt aizliegts”. Aizliegts braukt kravas automobiļiem un to sastāviem, kuru pilna masa ir lielāka par 3,5 t (ja zīmē pilna masa nav norādīta) vai kuru pilna masa ir lielāka par zīmē norādīto, kā arī traktortehnikai;

  262. 302., 303., 304., 306., 307. un 308. zīmes darbība neattiecas uz transportlīdzekļiem, kuri nogādā vai brauc saņemt kravu, un speciālajiem transportlīdzekļiem (piemēram, autoceltņiem), kas brauc veikt darbus zonā, kas apzīmēta ar kādu no šīm ceļa zīmēm. 302. un 303. zīmes darbība neattiecas arī uz velosipēdiem, mopēdiem, motocikliem, tricikliem un kvadricikliem, vieglajiem automobiļiem un kravas automobiļiem, kuru pilna masa nepārsniedz 3,5 t un kuru īpašnieks (turētājs) dzīvo vai strādā šajā zonā, un uz taksometriem, kuri brauc pēc pasažiera vai ar pasažieri, bet 304. un 305. zīmes darbība neattiecas arī uz to transportlīdzekļu īpašniekiem (turētājiem), kuri šajā zonā dzīvo vai strādā. 306. zīmes darbība neattiecas arī uz transportlīdzekļiem, ar kuriem normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā notiek vadīšanas iemaņu pārbaude.

 5. Akmens teica:

  Haha, nepazīst ceļazīmes un uzcep veselu rakstu! Hahaha kā to var dabūt gatavu???

 6. gatis teica:

  Apgriezies ar puspikabi Rūmenes tupikā
  Ar kravu PIE MĒRA MĀTES MĀJAS

 7. hi teica:

  Nāksies malku tirgot oficiāli, savādāk nevarēs pierādīt kāpēc tur brauci. (:

 8. Iedzīvotāja teica:

  Kas notiek ar domniekiem un darba rezultātiem grūti saprast.Viņu tur ir tik daudz kā kurkuļu varžu nārsta laikā.Bet darba rezultātus neredz.Uzsniga sniegs,trotuāri netīrīti.Tukumā atkal jauna ražotne,par mazo Pūri vispār nerunāsim- toties Kandavā viss uz izmiršanu,paldies Vilkaušam par kapsētu un darba organizāciju,vismaz te nav kreņķu.Bet nerunāsim par ražošanas attīstību,pat nieka koncertus jābrauc klausīties uz Tukumu.Tikko bija 4 novadiem veltīts ,februārī Spraud man puķi,bet kas Kandavā?Tikai nevajag aizbildināties ,ka nav apmeklētāju,ja ir kaut kas labs kultūras nams pārpildīts,bet par karu un trako namiem patiešām zudusi interese.To kuriozu Valsts svētkos uzaicināt Bērziņu, te nu patiešām jāprasa vai ir kāds darbinieks ar smadzenēm arī?Mīļie kandavnieki no domes ar slotu visi čaklīši jāizvada,tad zinās kā malku vest ,kā ražošanu attīstīt un kultūras dzīvi veidot.Mosties Kandava!

  • Pacieties teica:

   komponists ūsēns uz pasūtījumu patreiz komponē Vecpiebalgai, gan jau uzhaltūrēs pēc pasūtījuma arī kandavniekiem,ja būs nauda; vēl jau muzejs pilns ar neizpirktu iperiekšējo gadu CD ražu;)

Pasākumu kalendārs

2019.04.23 | 14:00

Radošā nodarbība Tukuma bibliotēkā 

2019.04.23 | 16:00

Ilustrāciju zīmēšanas Kandavā 

2019.04.23 | 19:00

Liepājas teātra izrāde Slampē 

2019.04.23 | 19:45

Hokejs Tukumā 

2019.04.23 | 20:00

Basketbols Engurē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Aprīlis
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool