Svētdiena, 2018. gada 16. decembris
Alvīne
Attēlam ir ilustratīva nozīme
Foto: m5board.com

Jaunieši Kandavā izbraukā autodromu

Autors: Liena Trēde
Twitter
FaceBook
print
2016. gada 9. janvāris 15:53

Arvien “jaunizceptie” autovadītāji aktīvi izbraukā autodromu Kandavas tehnikumā, kas paredzēts audzēkņu autoapmācības praktiskajām nodarbībām. Kā ziņojuši aculiecinieki, 28. decembra novakarā  autodromā sabraukuši ap 30 spēkrati. Daļa izrādījusi savas prasmes, pārējie bijuši skatītāju rindās. Un līdzīgs gadījums fiksēts arī Jaunajā gadā. Kad tuvumā parādās pašvaldības policija, šī nelegālā izrādīšanās trasē vairs nenotiek. Kandavas pašvaldības policija kopā ar tehnikuma pārstāvjiem domāšot, kā šo problēmu atrisināt, jo pretējā gadījumā trase, jo īpaši tās zaļās zonas, tiek bojātas. Tāpat sacensties gribētāji apdraud savu un līdzbiedru veselību, iespējams, pat dzīvību, kā arī ir drauds apkārtējai sabiedrībai, jo nereti autobraucēji ar agresīvu braukšanas manieri izrādās jau pa ceļam uz autodromu. Tā kā atsevišķi trases apmeklētāju numuri policijā ir jau piefiksēti. Iespējams, tikšot domāts, kā pieeju trasei ierobežot.


Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

 1. janka teica:

  Un kas ?? Sačakarēs sniegu???

 2. Kandavnieks teica:

  Protams,labāk lai jaunieši sporto pa koplietošanas ceļiem!Kaut kāda padomju domāšana!lai iztrakojās un iztērē degvielu slēgtā teritorijā uz savu atbildību!sabojā zaļo zonu?kas tehnikumam ienāk nauda par oficiālu sacīkšu atļaušanu tad jau viss ir ok,nekas ka pēc sacīkstēm tur izskatās kā kara laukā!aizliegsiet autodromu,būs sliktāk,redzēsiet!

 3. Kandava - gājēju pilsēta! teica:

  Sekosim Bāreņa idejai slēgt satiksmi Kandavā! Slēgsim visu vēl kas palicis pieejams brīvi Kandavā un visu par naudu! Slēgsim autodromu, promenādi un braukšanu pa tiltu!

 4. Jānis teica:

  Kas notiek? Aizliegsiet autodromu, sāks pa koplietošanas ielām slidināties. Kandavas domes deputātiem vajadzētu arī par sekām aizdomāties..
  Lai jau plosās pa poligonu. Tas ir daudz labāk kā apdraudēt iedzīvotājus uz ielām.

 5. Sam teica:

  Lai jaunieshi trako pa poligonu,bet vinji jau saak trakot no tehnikuma un ir diezgan biistami,kad brauc pretiim

 6. Robertsblu teica:

  Jaunieši Kandavā izbraukā autodromu? Ko tad dara pārējie autobraucēji?

 7. Nopoetnā teica:

  Nu un?? Kas tad notiks autodromam?? Lai brauc,tur daudz daudz drošāk,nekà plosīties pa ielàm!! Atkal kādam/kādai troksnītis par skaļu!Tas jau Kandavā tāds modes kliedziens!!Būtu labāk izdomājuši kā jauniešus tur piesaistīt…

 8. Snorke teica:

  “Trūcīgo” laucinieku,kuri tik tikko savelk galus kopā, izklaides!

  • nja teica:

   šķiet tie ,kas savelk tikko galus kopā auto nevar atļauties..
   malači jaunieši -labāk tā nekā uz ceļa ”atraujas”

  • Jānis teica:

   paklausas kur ir labāk vai uz ceļa vai poligonā? padomājiet tā kārtīgi

   • jānis teica:

    es domāju kad labāk poligonā.!!!!!

    • rd teica:

     Es domāju, ka labāk uz ielām, jo tas ir interesantāk, trase sanāk sarežģītāka un daudzveidīgāka. Piedevām vēl ir paaugstināta adrenalīna deva, jo jāuzmanās no policistiem, līdz ar to tas palielina spēju labāk koncentrēties uz ceļa un apkārt notiekošo. Un neaizmirsīsim arī par gājējiem, kuriem ir interesanti skatīties uz foršajiem autovadītāju manevriem. Slēdziet droši ciet to sū da poligonu, tur nekā interesanta nav.

     • robis teica:

      toč, tur jau neka inchiiga nav – dragā tik uz apli, un tie ceļu murmuļi no pilsetas izvesto sniegu sakuši ‘tur beert. cita liet pa mazajaam ieliņam padriftot un ja vel vairakas masinas tad pavisam reciigi.

  • Arturs teica:

   Vot pajols. No autobusa loga labak Tev redzams.
   Kāda vaina lai jau jaunieši braukā, žēl kādam? Skauž? Neizprotu so, Starpcitu, sie cilveki kas slidinās drifte utt, apdraud daudz mazāk dzīvības neka tie tizleni kas savu mūžu nav bijusi slīpi ar auto. Labak lai iemācas masinu vadīt šādi neka taisa sūdus uz ielām kad negaidīti ziema auto saslīd.

  • Laucinieks teica:

   Negribi pateikt acīs “bagātais pilsētniek” ?

 9. S teica:

  Protams, macibu poligons, strategiski svariga vieta visai Latvijas izglitibas sistemai un jauno vaditaju kalve!!!! Lai cilveki brauc un macas savakt tos savus papujusos rumakus. Visu vajag aizliegt, atnemt utt. Lai izpsihojas un macas sanslides vakt, sliktak nebus.

  • vikis teica:

   Ja tavam vai kāda cita te pļurkstētaja dēlamm ( ja tāds tev ir)kāda nopietna trauma atgadīsies, tad uzreizi būs cita dziesma – kur bija tehnikums, CP, pāsvaldības policija utt. meklēs taisnību līdz Saeimai.

 10. Lode juniors teica:

  Nu itkā jau jā..
  Taču tam ir arī otra puse, proti, ja nebūs vietas kur jauniešiem, sabiedrības netraucētiem izklaidēties ar savām mašīnām un iztrakoties tad viņi sāks to darīt ielās un tad jau manšķiet būs vēl lielākas sabiedrības apdraudēšanas iespējas…
  Tukumā bijusī kartinga trase melnezera ielā un kandavā poligons ir vienīgās vietas kur var tiešām, nevienu neapdraudot, patrakot ar savu mašīnu un sūtīt policiju uz turieni,lai atkal stulbi naudiņu iekasētu no jauniešiem kas no stipendijām un mammas naudas tāpat nevar viņus samaksāt… Ar ko tie lielie kungi domā? Paši nekad neesat bijuši jaunieši ar trakulībām galvā? vai arī atkal vajag naudas atmazgāšanas plānu par miljonu lai par 10 000 eiro noslēgtu poligonu un pārējo algās un kabatās.. NU BEIDZIET JOKOT!!!

  • Zann teica:

   Interesanti zināt tad kur mašīnu rauj,ja tik no stipendijam dzivo???

   • bagātie arī raud teica:

    Tad bija citi laiki un zemei nebija īpašumtiesību.šodien, lūdzu,ikvienam ir tiesības iegādāties savu īpašumu un liekat lietā savu lolojumu un viņu draudziņu izklaidēm un neviens necels iebildumus.Paši kopsiet un uzturēsiet,kur problēmas,zināsiet kur naudiņa aiziet un tad arī sapratīsiet:kāpēc jāparazitē uz sveša ādas.

    • Ko? teica:

     Nu neteikšu, ka tas poligons vasarā ir baigi kopts. Ne zāle nopļauta nekas. Vienreiz pa visu vasaru viņi nopļauj zāli un viss. Un Liekot tiesības arī tikai pāris reizes iebrauc poligonā. Uzskatu, ka daudz drošāk, ka visi ir poligonā nevis uz ielām.. Bet nu Kandavnieki jau atradis visur kur piesieties. Būtu labāk izdomājuši kur jauniešiem pavadīt savu brīvo laiku Kandava..

   • Vaļera teica:

    Da kada tev daļa hotj nozog savu pirmo auto!!!

   • Varis teica:

    |Žēl, ka mums Kandavā nav policijas, drīz brauks pa ielām, kā pa auto poligonu.Šad un tad var redzēt, kā puisītis spiež gāzes pedālīti līdz grīdai, bet par sekām nedomā. Tā lūk mēs Kandavā dzīvojam. Tehnikums nevar izsekot katru, kurš iedomājās ālēties pa poligonu. Tautas modra acs, būtu labāk izsaukuši policiju, protams ,ja Kandavā tāda ir, nevis zvanīt par katru braucēju Kandavas tehnikuma administrācijai.

   • es teica:

    Pats vasarās rāvos, lai tiktu pie verķa, ko ziemā metināt 😉 un roltonu diēta, bet uz skolu braucu ar mašīnu :). Labāk, lai ālējas poligonā, ne ceļazīmes aploca 😀

  • kikerigū teica:

   Vai tiešām mašīnas domātas trakošanai? Līdz šim domāju, ka aizbraukšanai no punkta A uz punktu B, kur nevar aiziet ar kājām.

 11. pilsonis teica:

  Dārgie kandavnieki – neesiet tik aprobežoti!!! Izbraukā zaļo zonu? Būtu vairāk uztraukušies par svarīgākām lietām. Visticamāk šie jaunieši prot savalīt auto daudz labāk nekā jebkurš jums. Esiet priecīgi, ka jaunieši ir tik gudri un trennējas vietā kur neapdraud citus – par savu dzivibu katrs ir atbildigs pats…un nav jau šis poligons tik superīgā stāvoklī, lai tagad uztrauktos, ka it kā kāds to “sabojā”.

 12. Raivis teica:

  Tiesi tpc jau Tur brauc lai macitos un tie kuri mak tie rada piemeru pie reizes izklaidejas arii pashi
  Zalo zonu ziemas laika aaksti
  Pec gonkas kas Tur ir kandavas posms ta zona ir bruna melna hvz kada..
  Nav vairak ko izdomat jums labi ka vel jusu dzivibas neapdraud sezot aiz galda
  Ieliktu jums naudu kabata tad tads raxts nemaz nebutu .

 13. Par teica:

  Jaunizcepta liekas kandavas pasvaldiiba…ka tikai nebutu jaiegulda-labaak aizliegt…bet ko diez ziemas sezonaa kandavas jauniesi var dariit? Par to pasvaldiiba padomaa?cik zinu nee..nevienam nau noslepumus veel mazak pasvaldiba kura apzinas tuvojoties ziemas sezonai tas tiks dariits-automiilji brauks uz poligonu un izsklaidesies tas nau peksns notikums par ko uztraukties-tiek izbraukata zalaa zona par ko vsp iet runa? Kaza zalaa zona? Tad arii parupejaties lai tur tada butu, ko tiesaam butu zeel izbraukat un kas tiesam butu verta vnk mieriigam apmaaciibam taa vietaa lai aizliegtu un iekasetu soda naudas no jauniesiem labak butu atbalstijusi un ziemas perioda ierikojusi trases kaut ar norobezojumiem..jo te tas sniegs, ir un te vins nau..un jas gribas piebilst..kaa tad ar ziemas sachiem kuri vsm pagajuso gad notika sniega periodaa? Tad netika izbeaukatas zonas utt…un kaa veel..bet nu jas no ta jau savs iekasejums no problem.. ahh kauns…salasaties visi 100 automobilji un tad lai saka ko grib!

 14. guntc_13 teica:

  O jaa,zali izbraukajam un asfalts sadilis…!
  Butu labak par wurth kausu posmu naudu kaut biezak zali nopljavusi un miskastes izvietojusi!
  Varam slidet caur pilsetu pret maju muriem,bet kuram tas vajadzigs ja ir poligons…?
  Iesaku uz ziemas periodu izveidot kasi,teiksim 2 eur diena,un soferim iedo bileti ar am vnz virsu un datumu!
  Bet tgd izskatas vnk ka tehnikums nevar savilkt galus jo pat liguma ar wurth organizatoru neatrunaja ka pec pasakuma riepas un siena rulli janovac pec pedeja wurth posma kas izvaroja poligona likumus lidz pedejam tpc kjeras NTZ zinjas klat jo viss izvarots un taa….ceru ka direktore papildinas

 15. Oskars teica:

  Kandava ņemiet piemēru no citām pašvaldībām un citu pašvaldību kļūdām. Citas pašvaldības raud pēc tā kā varētu būt kāda vieta kur šos braucējus likt. Piemēram Kuldīgā kādreiz bija tāds poligons un atceros kad pilsēta bija kārtība. Tagad tas vairs nav izmantojams jo tiek izmantots citiem nolūkiem. Pilsēta pilns ar drifteriem. Nav vienkārši kur izlikt vēlmi pēc adrenalīna. Viss notiek pilsētā! Jums ir perfekta vieta kur to darīt. Pilsēta miers a jums kas? Sniegu žēl? Asfalts nodils? Jūs vēl esat reta pilsēta kur ir vieta tādiem gājieniem… Ai… Lielu kļūdu pielausiet.

 16. Krekers teica:

  Skaitās apmācību poligons , bet kad liku tiesības ne reizi pa viņu neizbraucu.

 17. Dacite teica:

  Manuprāt vispār tiesības nebūtu jāļauj likt tiem, kuriem vēl gonkas prātā. Derētu ne ātrak ka gados 21-25 un pirmstam kartigu psihoekspertizi vai ļaut. Jo vismaz Tukuma vakaros reizem bail iet pari kadam stavlaukumam..neskatas, ka tu cilveks tur ej..triecas virsu…

  • Nu ja teica:

   Tev Dacelit vakaros 22:00 jau sen bij jagul, jo veikali ar ciet veras. Nav javazajas pa tuksiem laukumiem un jamaisas pa kajam citiem. CIlveki speciali sagaida vakaru kad mazak cilveki un mashinas lai vismaz kadu priecinju dabutu. Bet re ka Daciitei nav labi!
   Tapat kaa Dacitei noteikti nav labi, ka Tukumaa automazgatuve, no kuras kipa udens tvaiki trapa uz trotuara 😀

 18. andza teica:

  Itka tagad zalo zonu izbrauka.pec vurth kausa 26.decembri kurs bija tad kad sniegs nebija, tad par zalo zonu nedomaja? Pec sacensibam poligons bija vnk uzarts, visa zale izbraukata Un tagad kad ir sniegs loti jauztraucas par zales izbraukasanu. Kur ir logika? Atlaujiet tacu jaunajiem zuksteriem parbaudit brauksanas prasmes, poligona nevis uz ielas!

 19. Burlaks teica:

  Interesanti, kādā vecuma grupā iedalās jaunieši? Cik esmu novērojis tad arī vecie buki ap 40-50gadiem pa retam atbrauc uz poligonu padzenāt holesterīnu pa vēnām, bet viņus par jauniešiem nevarētu nosaukt. Un interesanti cik cilvēki ir pabojājuši veselību vai zaudējuši dzīvību poligonā? Katrs cilvēks ir pats atbildīgs par savu veselību un katrs līdzbraucējs tāpat. Tad jau lielceļus ar jātaisa ciet, jo redz ceļu apkalpojošais personāls nespēj sagatavot ceļus drošai braukšanai ziemas apstākļos, līdz ar to ļoti daudz cilvēku zaudē dzīvības tieši uz lielceļiem. Tāpēc Pašvaldības cilveki, lūdzu sakārtojiet lielos ceļus, un neliedziet iespēju pārējiem iemācīties kā savaldīt spēkratu ziemas apstākļos, vietā kurā viņi nevienam netraucē un neapdraud.

 20. dzondziks teica:

  dace stavlaukumiem nav jaaiet paari, tam domaatas gaajeju paarejas!

  • es teica:

   Stāvlaukumā gājējam ir priekšroka, tas tā, ja vēl nav tiesības, bet, jā, neatceros, ka kāds jebkad liekot tiesības būtu braucis uz poligonu, uzreiz brauca uz talsiem iekš csdd stāvlaukuma. Bet, ja pēc pusnakts kaucina riepas, tad nevajag saukt mentus, bet vienkārši salauzt ceļus, jo kaut mazliet ir jārespektē citu cilvēku vajadzības pēc miega.

 21. es teica:

  brauciet uz Tukumu,uz Sēkļa ezera viss notiek

 22. Agnis teica:

  Pilnigs sviests. Nu labaak lai jau aardaas pa pilseetu ja vinjiem taa labaak patiik.

 23. brex teica:

  Ok. Bet, kad tie mazie caalji viens otram paari paarbrauks? Kas tad buus vainiigs?

 24. Kūšmats teica:

  Tagad jau var laist uz Jaunsātu karjeru.

 25. Cukurs-Zuckerman teica:

  Interesanta tā Kandava, viss traucē: bijušajā kartinglaukumā esot par skaļu, pie kafejnīcas ”Ieviņa” novietotie auto traucējot, tagad autodromā ”gonkas”.
  Padomāsim loģiski ,kas par to sūdzas.
  Jaunieši noteikti nē, spēka gadu ģimenes cilvēkiem nav prātā tādi nieki.
  Kas tad atliek,garlaicības pārmākti pensionāri un izbrāķētās vecmeitas.

 26. DRIFTERS teica:

  labi driftosim pa ielām,es domaju tas ir daudz bistamak ,autobraucejiem un kaa ariii berniem

 27. Roberts teica:

  Dace laikam ir viena no izbrāķētajām vecmeitām… Kura vakaros klīst riņķī meklējot kādu prieciņu

 28. andris teica:

  Un kas liedz to visu organizēt par simbolisku samaksu, kas segtu zālāja atjaunošanu ārpus ziemas perioda, vai izbūvēt atsevišķu speciāli šim mērķim paredzētu trasi? Pieprasījums būtu liels, es pats arī labprāt atsvaidzinātu iemaņas…

  • Iedzivotājs teica:

   Un kurš uzņemsies atbildību? Domā maksā naudiņu, lai zālienam sanāk un viss notiek? Tik vienkārši? Tiešām liekas, ka noteikumus drīkst pārkāpt, ja kās iekasē naudu? Tapēc ir speciālas ziemas braukšanas skolas, kur tas viss tiek organizēts. Apmācīts, kāds par to visu atbild… Bet šiem trakuļiem jau to nevajag. Būs par maksu meklēs citur kur braukt. Neviens neies, ja ļaus pamācīties kā pa ledu jābrauc. Vajag vienkārši ārdīties…hormoni trako.

   • andris teica:

    Palasīju Tavus pārējos komentus, zini, man Tevis žēl, laikam vecums nenāk viens… VISS IR IESPĒJAMS, JA SPĒJ MAINĪTIES LĪDZI LAIKAM UN NEESI APSTĀJIES ATTĪSTĪBĀ. TAS VISS IR VAJADZĪGS SATIKSMES DROŠĪBAI, TIKAI JĀATROD PAREIZĀ VIETA, APSTĀKĻI UN PAREIZI ORGANIZATORISKIE PASĀKUMI 🙂

   • sliktais teica:

    Ak cik mees gudri. Visaas speciaalajas trasees tik un taa liek parakstiities, ka visu atbildibu uznjemas pats vadiitaajs. Neviens citu vietaa atbildiibu nekad neuznjemas. Taa ka, luudzu, bez liekiem komentaariem. 😉

  • kasiere teica:

   Tāds piedāvājums ir – tik tos maksātājus kaut kā neredz rindā stāvam! labāk jau uz “haļavu”.

 29. Letiņš teica:

  Bet vai kāds ir padomājis lai šie jaunieši legāli un daudz maz droši varētu braukt?
  Visi baigie speciālisti aizlietgt un sodīt!
  Bet tās jau tik ir cīņas ar sekām!
  Kad visi aizliedzēji sāks padomāt par iespēju kur šie jaunieši verātu izpausties?????

  • legāli teica:

   droši, ar CSN atļauto braukšanas ātrumu, atbilstoši savai pieredzei un prasmēm jauniešiem, kam kabatā ir auto vadītāja tiesības, var braukt pa koplietošanas ceļiem. Ja kas!

 30. toļiks teica:

  Labāk Nāriņā to torni būtu aizlieguši, nevis poligonu, cik cilvēku tur dzērumā neveļas lejā un ne viens vien ir jau nosities.

 31. brex teica:

  Nu nav dzirdeets, ka celju satiksmes noteikumos buutu iekljauts punkts par ‘gonkoshanu’, kas kaadam jaanodroshina.
  Ja neesi sportists, grozi taa vai shitaa, bet tas ir nelegaali!

 32. CHANGER teica:

  Tak pisās nahuj jūs loha iedzīvotāji, normāli ar ričuk iemet driftā!!!

 33. Iveta teica:

  Labāk lai centrā ārdās? Ja ir tāda iespēja,ka ir kur “tvaiku nolaist” tad Tehnikumam un pašvaldībai vajadzētu padomāt,kā to uzlabot un padarīt vēl pieejamāku visiem! Kāpēc Drošas braukšanas skola var būt tikai Bikerniekos? Lūdzu VKLT-prspektīva apmācību programma jums-iemāiet “jaunizceptajiem” pareizi un drosi braukt arī nelabvēlīgos apstaklos,tad būs mazāk to ņaudētāju,kam sniegs uz šosejas ir katastrofa!!!

  • to> Iveta teica:

   Šadurskim un IZM nav kur naudu likt un to vien gaida kā tehnikums prasīs drošas braukšanas skolas ierīkošanai, Vienīgi, ja Tu sponsorē!

 34. Ventish teica:

  Butu Kandavas pasvaldiba atrak domajosha, sho lietu varetu attistit gan ziema, gan vasara… ka pie kuldigas viens chalis sava ipashumaa plavaa zirmas trasi uztaisijis, kur, gan pats, gan parejie var paslidinaties.

 35. Es teica:

  Stulbie cilvēki, visu slēgt tā pat kā kartinga trasi reiz slēdza. Ja slēgsiet aizdomājieties, kas notiks Kandavas centrā, Jums nav tik daudz pašvaldības policistu,kas visu izkontrolēs.

 36. Atbalstitajs teica:

  Kada starpiba ka jauniesi brauka pa poligonu? Ta pat Kandavas tehnikums neizmanto so poligonu.,labak atstat lai tur vis aizaug vai labak lai jauniesi izpriecajas poligona neka trako pa Kandavas ielam un uztaisa lielaku tragediju. Atlaujiet jauniesiem iztrakoties ja aizliesiet tad bus vel trakak visi vel sacelsies pret lielajiem un varajiem un bus pa visam traki

 37. Iedzīvotājs teica:

  Njā..lasu komentārus un brīnos. Jūs ko??? Vadītāja apliecību nopirkāt? Kāds te vēl iesaka par maksu ļaut gonkot… Es nez. Tad jau varbūt kādu laukumiņu atvēlam dzērājšoferiem. Dzer un brauc! Vēl kādu laukumiņu tiem, kuriem vispār apliecība nav! Nu gan jau vēl kād atrastos kam savu vajag. Un kapēc ne? Lai tak brauc piedzērušies pa laukumu kā ielām? Bet nevienam prātā neienāk, ka neviens satiksmes noteikums nerekomendē tādu gonkošanu. Ja grib ārdīties ar auto lūdzu! Tam ir domāts autosports. Triecieties cik uziet. A te redz nabadziņiem neļauj uz laukumiņa gonkot, lai uz ielām negonkotu. Vienkārši kuriozs. Kādas vēl nelikumības gribēsiet lai atļauj oficiāli???

  • Gonkotajs teica:

   Tā kārtīgi padomājot tad katram gribas vietu kur paardities paraļot, jo uz ielām daudziem nepaīk tpc viņi brauc uz tādām vietām kā poligonu.. un protams tas tehnikumam vairs nepatk viņiem patīktu braukt pa ielām un skātīties prieksā kas tulīt būs ka pretī braucošais iet slīpi ārā no kāda krustojuma tieši viņam purnā.. un tas vis notiktu ļoti bieži jo poligons ir slēgta vieta.. pēc wurth kausa tur visi līkumi ir uzarti.. zaļa zona tur nav..
   Kandavas tehnikumā Freimanim jau zaļā zona ir arī tur kur zāle neaug.. murgs..

  • andris teica:

   Ļauj minēt – esi pensionārs? 99%, ka jā… aizej uz tirgu padzen klaču ar sev līdzīgiem…

 38. a.s. teica:

  Ja kāds no tiem braucējiem , tpfu tpfu tpfu, nositīsies, tad atbildēs īpašnieks – tehnikums. Kam tas ir vajadzīgs?

  • gonkotajs teica:

   Tādēļ kad Tehnikums tur ir uzlicis zīmes ka ar atļaujām.. ja tās zīmes tur noņemtu tad tehnikums tetiks vainots jo iebraukšana paredzēta visiem. p.s tās zīmes jau ir taka no krievu laikiem.. brīnums ka vel kāds viņas nav aizmetis pa gaisu..

 39. pūres drifteris teica:

  Par to cik avāriju poligonā jau notikušas gan neviens nerunā…kad stulbie gonkotāji saliekas ar purniem…tehnikums to visu slēpj un tagad visi nesaprot kāpēc aizliedz tur gonkot. Līķus vajag?

  • K.M teica:

   Tas notiek tikai ja divi idioti satiekas.. bet no otras puses padomajot.. uz ielas vini ari var salikties kopā un tad būs daudz traģiskāk jo bus vel cits auto sanos vai kur citur..

   • pūres drifteris teica:

    tur jau tā nelaime,ka tur parasti satiekās daudz idiotu. es domāju,ja tur normāli pagonkotu tad neviens neceltu traci,bet tādu idiotu dēļ rodās avārijas un tas apdraud visus. Kurš grib uzņbemties atbildibu? Ja butu jusu ipašums,tad jus ari negribētu būt atbildīgi par kāda izkropļotu dzīvi vai pat nāvi…

    • K.M teica:

     bet kapec vaig liegt braukt tiem kas cilvekiem kas velas tik nedaudz slipi pabraukt bez letaliem gadijumie? nevis aizbraukt un vnk izardit visu lai butu kadam ko palielities?

    • Kandavnieks teica:

     a ja es ielīdīšu tavā dzīvoklī uz pārgriezīšu vēnas tad ari tu būsi vainīgs???beidzat te pļūtīt vecie,cik tur nav bijušas avārijas un tehnikumam neviens nav vainu uzvēlis vai tiesā sūdzējis!pats ielīdi poligonā,pats vainīgs!

 40. aizdomigais teica:

  Ziemā zaļā zona arī ir? :O

 41. kk teica:

  BREX: Kandava nevienam nau bigfoots pagaidām..

 42. Toms teica:

  Nav brinums ka piekasas teka direktore! Lai jauni izgonkojas pa kartadromu nevis pa pilsetu.

 43. pieredzējušais autovadītājs, kurš arī izbraukā autodromu :D teica:

  Jaunieši Kandavā izbraukā autodromu, 😀 😀 😀 kas pašvaldības policijai d* plēš?! “jaunizceptie” 😀 😀 😀

 44. a.s. teica:

  Ierosinājums:
  tehnikumam – salieciet aizlieguma ceļa zīmes atbilstoši standartiem, mazos piebraucamos ceļus pārrociet ar ekskavatoru vai salieciet priekšā laukakmeņus;
  pašvaldībai – ierosiniet pašvaldības policijai kopā ar valsts policiju tur regulāri padežūrēt, protams, pārbaudot arī iespējamās promiles, vainīgos sodīt bez brīdinājuma ar maksimālo sodu;
  drifteriem un citiem idi…m – brauciet uz te komentāros pieminēto Sekļa ezera un citām trasēm un vizinieties kamēr……

  • nja teica:

   Tev ar riteni garam braucot viss lkm labak liekas

   • ops teica:

    Nu te nevar būt ne runas par kaut kādu veco grabažu sacīkstēm vai arī jaunuļu vēlmes pēc orgasma sēžot pie grabažas stūres, brauc uz slēgtu trasi ( oficiāli apstiprinātu ar visiem drošības standartiem ) un vālē… bet ak vai te tak viens rakstīja, ka stipendija par īsu… nu tad izaudz puisīt no sākuma, jo kamēr vecai izpuvušai žurkai pie stūres sēdi tikmēr esi varonis, bet tiesas solā sēžot, gan varonība būs biksēs. Nu nepielec kāpostgalvām, ka tas ir aizliegts un punkts… starpcitu šāda veida ardīšanās traktējama, kā agresīva braukšana…

 45. arprac teica:

  nu tas ir kkas šausmīgs … vot svolači izbraukā autodromu…

  labi ka fūres neizbraukā Venspils šoseju…..

  es nesen vēl redzēju kā kuģis jūru izbraukāja

 46. arii drifteris teica:

  atbalstītāji, man pasham nau iespēju, bet kam ir kāda privaata pljava, lauks (uzarts nederēs)vai mežs ar labām stigām vai ceļeim, sliktā gadījumā derēs kāds plašāks priv’tamaajas vai daudzstaavenes pagalms. būsim atsauciigi un pieshkirsim drifteriem, kaut kur jau mums jaamaacaas. un lai tas tekhis tad iet uz p…. viss buus bumbaas! pidavaajumus publiceet ntz!

 47. Roberts teica:

  Diezgan neapdomīgi un dumji, aizvainojot arī autovadītājus, nosaucot tos par tikko izceptajiem. Tur ir visa stāža autobraucēji, un pieļauju, ka tikkoizceptajiem šo kartodromu vajag vairāk nekā pieredzējušākiem, lai būtu drošāki uz ceļiem un nenosistos.
  Diezgan aprobežoti ir kko liegt, nepiedāvājot alternatīvas! Puišiem tā vai tā vajadzēs izlādēties, un tad tas jau būs pilsētas ielas.

  • abc teica:

   Automašīna ir PĀRVIETOŠANĀS līdzeklis no punkta”a” līdz punktam “B”, bet nevis izklaides līdzeklis. Tas vienlaicīgi ir arī paaugstinātas bīstamības objekts, ko nevajadzētu aizmirst. Viss ir labi līdz vienam momentam, tad seko asaras un vainīgo meklēšana.

   • fff teica:

    Zoss tu esi. Auto ir un būs izklaides līdzeklis, ņemam par piemēru kaut vai visus auto sporta veidus. Ja tev tas ir pārvietošanās līdzeklis, tas nenozīmē, ka tieši tā ir arī citiem. Katram savas izklaides, ja vienam patīk ekstrēma pārvietošanās ar mašīnu un viņš to dara norobežotā teritorijā – nav problēmu, cilvēks to dara uz savu atbildību.

    • Deniss teica:

     Nu tad uz savu atbildību brauc savā teritorijā, savā privātajā sētā cik uziet. Dīvaina iegriba svešā teritorijā izpildīties ar savām izklaidēm. Un par autosportu šeit tieši ir ntie ierosinājumi. Ja gribi ar auto triekties, tad piedalies autosacīkstēs. Visam sava vieta un laiks. Ja tu to daŗisi ārpus speciālas vietas un trases, tad tas bez ierunām tiks definēts kā noteikumu pārkāpumi, agresīva braukšana un nekāds tyev tur autosports un izklaide.
     Ja godīgi, tad pilnīgi šausmina doma, ka šādi domājoši ļautiņi atrodas uz ielām. Bieži vien dažādas nelaimes/avārijas notiek tieši tml dunduku dēļ.

     • fff teica:

      Es atšķirībā no tevis tiešām mēdzu arī domāt.
      Nekad neesmu bijis Kandavas autodromā, bet pēc nosaukuma spriežu, ka tā ir norobežota teritorija auto vadīšanas apgūšanai. Tātad, pa ielu tur braukt nevienam nesanāk. Ja kaut viens, iztrakojies šajā autodromā, izvēlēsies netrakot uz koplietošanas ceļiem, tas jau būs ieguvums un potenciāli izglābta dzīvība, vai pat vairākas. Ja KAUT VIENS gonkotājs, pēc tam, kad tādi veci pajoli būs panākuši to, ka tur jauniešiem aizliegs iztrakoties, izvēlēsies gonkot pa koplietošanas ceļiem, JŪS BŪSIET LĪDZATBILDĪGI hipotētiskā avārijā un kāda dzīvības zaudēšanā. Kur tas autodroms atrodas? Centrā kaut kur, vai tomēr nomalē, kam tas traucē? Ko viņi sabojā?

      • Dīvaini teica:

       lasīt,ka ir kāds,pat nezinu,kā apzīmēt smadzeņu trūkumu ar tendenci saukt sevi par domātāju,kas ar putām uz lūpām aizstāv debīlus gonkotājus.Tam ir speciālas trases,ir speciāls darbības apzīmējums-ekstrēms,bet ne jau katrā vietā.Motivēt to ar jaunību vai vecumu ir vēl dumjāk.Stulbumam nav vecuma.
       Un tikai mazprātiņi var bļaut,ka nav autodroma,kur trakot,ka kartingtrase slēgta.
       Kur projekti un ierosinājumi autotrases ekstrēmai braukšanai ierīkošanai?Kur kaut viens prātīgs vārds tiem,kuri nevar gadiem uzbūvēt trokšņa aizsargsienu,lai kartingtrase varētu normāli strādāt un pelnīt?
       Nav laikam drausmīgākas un bezcerīgākas diagnozes par mazpilsētas provinciālismu.Piedodiet,ja kādu aizvainoju.

       • fff teica:

        Eu nu pajoliņ! (Ceru, ka tevi neaizvainoju)
        Pārlasot manu iepriekšējo komentāru, nekādi nevarēju atrast vietu, kur ar putām uz lūpām aizstāvēju gonkotājus… Tikai norādīju, ka, ja gonkošana kaut kur Kandavas nomalē, kaut vienu atturēs no gonkošanas pa ielām, tad tas jau ir ieguvums un tikai tādu vecu īgņu dēļ, kuriem svarīgi, lai pirms tās vietas būtu uzlikts uzraksts “ekstrēmai braukšanai”, kāds potenciāli bīstams gonkotājs trieksies pa ielām un apdraudēs ne tikai tevi pašu, bet arī mani un manu ģimeni. Un tici man, tie, kas te nīd par IZBRAUKĀTU ZĀLI, ar galvu toč nedraudzējas… Labāk lai gonko pa ielām ne?

        • Lai nu teica:

         esmu pajoliņš un dīvainis,bet ,ja ir tikai divas alternatīvas-gonkot vai nu pa ielām,vai autodromu,tad ar domāšanu kaut kas nav kārtībā.
         Ja ir speciāli atvēlēta vieta-ok-gonkojiet,cik uziet,bet,ja tādas pilsētā nav,tad – par ko vispār ir runa?Ne jau par izbraukātu zāli.Tā ataugs.Bet smadzenes tiem,kuriem gonkošana ir vai pats svarīgākais dzīvē,kā nav,tā arī neradīsies.

 48. sliktais teica:

  Un vispaar, kaada runa par jaunieshiem? Tur gadus 15 vienas un taas pashas sejas rullee. Un sen jau vairs nav nekaadi jaunieshi 😉
  Parasti ziemas treninji

 49. caps teica:

  Par braukšanu pa ietvēm, gājēju ceļiem, velosipēdu ceļiem vai citām vietām (sadalošām joslām, ceļa nomalēm, apstādījumiem u.tml.), kas nav paredzētas transportlīdzekļu braukšanai, —
  uzliek naudas sodu transportlīdzekļa vadītājam piecdesmit piecu euro apmērā.
  (Ar grozījumiem, kas izdarīti ar 15.09.2005. un 26.09.2013. likumu, kas stājas spēkā 01.01.2014.)

  • jefs teica:

   nu jā bet kur tu ziemā redzi zaļo zonu? un sitas tavs suda komentars galigi neatbilst poligonam, jo tur pec sacīkstēm viss ir uzarts.. kandavas tekis tik naudu iebāž kabatā, nevis sataisa to zaļo zõnu ko pa tiešām nevaidzētu izbraukāt.

 50. tukumnieks teica:

  Heijā, ērgļi, šovakar ar tumsiņu taisām gonku Tukuma lidlaukā! Tāpatās tur neviens nelido, bet platības tur rulz!

 51. nolēmu sponsorēt teica:

  knadavas apkaimes riepu servisus un šodien poligona laukumos izkaisīju pusspaini ar vecām līkām naglām, tā teikt pasīvās radzes.

 52. jobanirot teica:

  Driz 4tie kursi atpkal tad uz poligonu! Kada zalaa zona? Tur no zalas zonas ne smakas, kaa tur izskatas! Ja tur tik macibnieki brauks tad pec paris gadiem tur no poligona bus ne smakas, aizaugusi plava vien bus!

 53. peecis teica:

  a mumsim ir jumts – Edgars.

 54. Madeirrra teica:

  Nu patiešām… Nesaprotu,kapēc tā ir tik liela problēma. Nomaļa vieta,nevienam virsū neskrien. Manuprāt,tas neko neuzlabos ,bet gan tieši otrādi-padarīs sliktāk. Aizliegs poligonu,brauks pa ielām. Tomēr arī parasti šī “slidināšanās” notiek uz vakarpusi,kad ir maza satiksme un apkārt ir peeec iespējas mazāk cilvēku. Tukumā kartingu trasē ar jau menti parādās un piedraud ar sodiem.. No otras puses,pie šīs trases tuvu ir mājas un kāda transportu kustība,bet poligonā?… Nope. Atstātu poligonu jauniešiem,vismaz ielās netraucēs tiem ,kas brauc no punkta A uz punktu B . UN piekrītu tam,kurš teica,ka šie “pārgalvīgie” jaunieši vada daudz labāk mašīnu ,nekā puse no “godīgajiem”šoferīšiem. Taču šī “trakošana” prasa iemaņas arī..

 55. Viedoklis teica:

  Gan biskin saspoedusies tie Kandavas pašvaldības policija ar tehnikuma pārstāvjiem ka vini nesaprot vaj nepadoma par to ka laj labak vini izpriecajas tur neka uz celiem uz kuriem vini vel vajrak apdraud kadu
  Tur vini vismaz paardass izpriecajas un uz cela ir mierigi .

 56. Patiesības nesējs teica:

  Da labi, ko viņi izdarīs? Nekas nemainīsies. Izbērs naglas, džeki saslaucīs, iebāzīs tavā lielajā mutē un brauks tālāk. Ja neslīdēs poligons, slīdēs ielas. Pats braucu uz turieni, lai ķertu adrenalīnu, kas ir tikai normāli, līdz ar to, uz ielas esmu mierīgs un saprātīgs. Muļķīga ideja. Tik daudz piedzīvojumi un leģendas ir par poligonu un to visu sabojāt. Laikam tāds pats liktenis būs kā nolaistajam stadionam un nojauktajām baseina brucenēm blakus tehnikumam. Esmu jaunietis un man Kandavā nav ko darīt. Vakaros nav kur aiziet un nebūs arī kur aizbraukt. Ar senu un nemodernu domāšanu apmākta pilsēta.

  • opis teica:

   Vot šitādiem jau par komentēšanas atklāsmēm vajadzētu liegt vadīt auto uz mūžu tu tak esi potenciālais slepkava savu patiesību stāsti savam sunim…

   • Toms teica:

    Un Tu esi potencionals kroplis pa dzivi

   • Andris. teica:

    To OPIS !
    Tev ir kāds naids pret autovadītājiem vispār vai pret tiem kas vēlas iemācīties pēc iespējas labāk vadīt transportlīdzekli???
    Es pats sen jau ne jauneklis, opis gan vēl nēesmu bet kad būšu arī tad noteikti uz ziemas sākumu un ik pa laikam ziemā apmeklēšu poligonu lai aprastu ar jaunajiem apstākļiem!!!
    Un lai aprastu bez sānslīdes nēiztikt!!!
    Un iesaku visiem tā darīt protam saprāta robežās!
    Ar to slidināšanos ir tā ka labāk lai kļūdās poligonā un noslīd no brauktuves nevis tas notiek uz koplietošanas ceļiem!!! Jo katra šāda kļūdiņa paliek zemapziņā un kaut nedaudz bet disciplinē turpmāk!!!

    • mamma teica:

     Jā mans tēvs ar ar lielu azartu vēl joprojām izbauda ar auto ziemas priekus, un vīrs tāpat, jo viņiem tas patīk, lai arī mani šī aizraušanās īpaši neiepriecina, bet atbalstu to, kas citiem sagādā prieku.

  • ko teica:

   patiesības ..irsējs pats ir izdarījis (ar galvu, prātu, rokām, lai kandavā jauniešiem būtu ko darīt?

 57. mergļi teica:

  toč laikam izbērtas naglas,2 autiņiem šorīt riepas nolaida, vot lopi

  • edgars. teica:

   Nu neko.. varam jau arī pieteikt karu 😀 vairad mums visiem kas brauka pa poligonu naglas trukst? varam sabert pa visu kandavu vinas.. tik mums pasiem butu jabut uzmanigiem 😉 un tad redzesim ka šiem patik braukt ar naglotam riepām 🙂 + ari palidzesim ar naudu riepu servisa 😀

 58. mamma teica:

  Hei,hei būtu priecājušies, ka jaunieši atraduši vietu, kur netraucē satiksmei un tiešām iemācās savaldīt mašīnu ziemas apstākļos, nevis tikai visu aizliegt, visur tikai visu pa naudu u.t.t., ka tik uzsūtīt policiju.Policija labāk būtu sodījusi tos pīpmaņus, kas visur pīpē un apdraud lielas cilvēku masas. Pilnīgi riebj,mums vajag dzīvot tikai kaut kāda mucā, kur tikai dziedam un dejojam, vai stulbi visiem klanāmies.Kaut reizi pārgudrās instances un tie pārgudrie pieaugušie varētu atbildēt, kur palikt tiem jauniešiem. Kāpēc somiem ir labi rallisti, tur jaunieši jau var darboties agri ar rallija ievirzi, tur sakārto lietas lai to var darīt. Bet mums…

  • neziņa teica:

   mīlīši,šeit jau nav runa par to,ko drīkst un ko nedrīkst.Tak dariet ko jūs gribat,tikai ne svešā īpašumā.Kārtojiet un draifojiet,skrieniet kaut ar galvu sienā,bet tikai savā īpašumā.Tur Jums neviens neko neliedz.Viss uz savu atbildību,kāpēc jūs ar varu cenšaties ielīst svešā īpašumā,ja īpašnieks to nevēlas?Tak domājiet ar galvu,vai arī jūs to gribētu,lai kāds cits kāptu jums uz galvas.Vienkārši tumša tauta.

   • jaunizceptais teica:

    Tu laikam pati neesi bijusi poligona un labi pavadījusi laiku.. tpc tu neko nesaproti.. tu neesi piedzīvojusi sanslīdes, foršu pulcēšanos.. pilnīgi nekādas aktivitātes tu neesi tur piedzīvojusi.. tapēc tu domā tā..

   • mans teica:

    O tipiskais latvietis, mans mans, ka tik mans, ka tik manā ķešā, tik daudz iežogojumu un zīmes privātīpašums kā LV neesmu redzējusi pagaidām nevienā Eiropas valstī, ah jā vēl zīme nikns suns, kaut biežāk būtu pareizāk nikns saimnieks.Un šobrīd es domāju, ka svarīgākais būtu atrisināt jautājumu, kur palikt šiem cilvēkiem,kam patīk ziemas izklaides, nu nevar bāzt nepārtraukti galvas smiltīs.

    • brex teica:

     Kāds sviets. Tā tikai Latvijas parādība – iedomāties, ka viss ir “kopīgs”. A tu pamēģini, piemēram, Teksasā ielīst kādā privātīpašumā – moška dabūs kādu lieku caurumu:)

    • Dacīte teica:

     Ē..negribi mani savā istabā ielaist? Man kkā šobrīd nagi niez..tapešu plēšamā un logu dauzāmā sajūta. Nu tā gribas izklaidēties! A citur neļauj. Visur tik visiem mans, mans… Es pie tevis labi? Tu tak ļausi kā lasu!!! Izklaidēšos! Uh, ku labi būs! Citādi citur mani nesaprot…dzen laukā un liek labot visu.
     Varbūt tev pat privātmāja ir ar savu sētu?!? Man rakt arī gribas. Bet ne kurā katrā vietā! Man patīk celiņi un apstādījumi…Parakņāšos tā dūšīgi!

     • uh teica:

      nu redz kur pierādās ka ar cilvēciņiem nav kas lāgā un tas lielais MANS tāpat kā demokrātija pārprasts, lasīt vajag iemācīties pirms ko komentē, viens grib plātīties ar ieročiem, varens piemērs amerikāņi, kuri visā pasaulē slepkavo cilvēkus. Otrs, ja nebūtu zīme privātīpašums,plēstu un raktu,varen sekla domāšana, tātad ja tu ko tādu uzrakstīji, tas tev ir galvā, jo normāls cilvēks tā nedomā.Plus kāds sakars ar vārdu “kopīgs” kā padomijā, ja komentāra sākumā piedāvā meklēt risinājumu, nevis bāzt galvu smiltīs. Dīvainīši

  • bijusais tekinieks teica:

   vai tad tehnikumam intresē kadas sporta aktivitātes? Domāju ka nē. Tagad jau jauna Direktore kurai motivs visus piesist pie sienas, sodīt atņemt jautrību.. galvenais lai mācās.. nu kudā un vel pa vidu jaucas kkads vecs večuks kur ar fokusu brauka.. un runā vairāk nekā pats saprot.. poligons ta vismaz ir vieta kur pavasarī forši sapulcēties uztaisit kadu bildi ar visu kursu autiniem.. bik pabraukat 😉 un šī tradīcija jau tiks lauzta.. jautājums kas paligs parejiem tehnikumiešiem? VAIRĀK NEKAS!!! Un no otras puses teikšu ka šis raksts baigi labi parāda tehnikumu 😀 Visiem jāsmejas 😀

   • nu vecīt teica:

    pēc tavas pļutīšanas izskatās, ka labākajā gadījumā tu tehnikumā varbūt esi beidzis 1 koridoru, bet borzī te kā baigais znatoks. Un ja kas te par tehnikumiešiem vispār neiet runa, bet gan par tiem kas sabrauc nezin no kurienes, izārdās, salauž ko tādi paši kā tu vēl nav paspējuši, jo jums jau vis po… un tīklos gudri izrakstās cik tur viss sūdīgi

 59. ļisā teica:

  Lai Jaunieši trako,…
  es ar labprāt ierautu vienu apli kopā ar jauniešiem.
  Malači.
  Zinu babenes kuras vispār nezin kā pielietot roceni ziemā, un nezin kā ieslidināt mašīnu, eh,….man patiktu i klausīties visu nakti riepu kaukšanā motora rūkšanā un jauniešu smieklos,…
  visiem pārējiem kuriem traucē, der dzīve laukos , dziļos laukos, kur tuvākie kaimiņi ir desmit km attālumā.
  Lai dzīvo jautrība un prieks visu sirdīs

 60. a.s. teica:

  Izdarīšu visu iespējamo lai tur neviens drifteris vai neparādītos. Kaut vai konkrētā vietā sabēršu sasistas stikla pudeles, par darbību informēšu A.Freimani. Pavasarī attiecīgo vietu sakopšu. Ierijiet!

 61. docis teica:

  Tad jau laikam ziemas gonkas arī nenotiks,jo nebus kas saslauka stiklus un naglas savāc ;D

  Un jauno šoferu apmacībai ari ir gals,jo instruktori nevar atļauties mainīt riepas ik pec apli 😀

  Domaju,ka drīz tur varēs ierīkot izgastuvi. 😀

 62. braucejs teica:

  https://www.youtube.com/watch?v=PQpM2ZrxIyE

  pastoties šo mazo ieskatu kas tur poligona notika.. zaļā zona tur vairs nav nekāda.. un paldies dievam ka uznaca sals un sniegs.. pavasarī būs kriminās skats tā pat.

  • Andris. teica:

   Nu tur jau tā sāls!!!
   Mačos izārdīja palielam un tie kas vizinās tagad itkā izārda!!!
   Vainīgos taču kaut kur jāatrod!
   Nu nevar tagad kad ir sniegs virsū tur neko izārdīt jo slīd ,slīd un vēlreiz slīd!
   Iepriekš viens te minēja ka vajagot visu tikai salauzt!
   Saki lūdz ko poligonā ir iespējams salauzt???

 63. Redakcijai teica:

  Ar to video saiti arī vajadzēja rakstu sākt, redzams ka piedalās materiāli nodrošināti dalībnieki, pasākums puslīdz organizēts, novilktas ierobežojošas lentas. Secinājums: organizatari un dalībnieki, lai SOLIDĀRI sedz materiālos zaudējumus Tehnikumam un kas zin nākotnē būs iespēja pat legāli ko rīkot!

 64. lol teica:

  Tehnikuma direktorei un valdei – sākumā tieciet galā ar to nolaisto pļēgurotavu sporta stadiona centrā. Novemti basketbola laukumi laikam ir pa prātam, bet poligonā, redz, asfaltu nobraukājuši.

 65. aivis teica:

  ja nav man, lai nav nevienam – apmēram tā ir šī čikstēšana.
  Vasarā visiem ir pilnīgi pie .irsa tā zaļā zona, ne tur kāds pļauj, neko! Viss tur tāpat lēnām aizaug! Lai tak sporto, katrs pats par sevi atbildīgs!

 66. drift fun teica:

  Kad slidinājiu pa poligonu tad tur viens otru skatījās lai nesaskrietos…..tā kā nau jau nemaz tik traki.

 67. kartings teica:

  beidzot būs miers

 68. Edijs teica:

  Jā, var redzēt ka uz poligonu vairs neviens nebrauc.. poligonā vis aizsnidzis un jaunizceptie tik plosās pa ielām un ne tikai teķinieki..

 69. Gints teica:

  Tak kandavas dome ir bernu darzs!!!

 70. Aleksejs teica:

  Dauņu bars, tiešām cilvēki jūk prātā, ja tajā trasē jaunieši tā pašā vecuma kā tie kas slidinās, dzertu, visiem būtu pajāt, a te kad normāli izklaidējās, viņiem paliek bail par to ka sniega segumu sabojas

 71. Jānis teica:

  Tukuma ziņas pirms jūs cepat ziņas par šadiem jaunizceptiem autovadītājiem tad pajautājat kandavas domei vaivispār tu ziemā kautkas notiek, ne tur sniegu ščūrē ne tur kāds brauc mācīties

 72. krišs teica:

  uzliekot minimalu samaksu pa autodroma izmantošanu pa kuru finalā pavasarī var saved kartibā to mistisko zālāju kas tik ļoti izbojājas un uz ielām bus mierigāka dzive parejiem autovaditajiem, jo nesmu svēts un ari patik slidinaties un lapratak to darītu slēkta vieta ar kautkadiem zinamiem iekšejiem kartibas noteikumiem, un tad visam vaidzetu but ok. pensionari un parejie ieriebt gribetāji lai atdziest nedaudz 🙂

 73. Teķis teica:

  Baigi jau nu tur mācās braukt tie kuri grib nolikt tiesības. Lielākā daļa brauc uz Talsu CSDD un tur mācās braukt figūras. Labāk lai pa poligonu plosās nekā uz ielām. Vienīgās ko tur var sabendēt tas ir katra paša auto. Zāle ataugs !

 74. velviens... teica:

  poligona ziemas perioda tur ir varbut viena macibu masina nedela… tur neviens neapdraud nevienu , vienigais kas butu slikti ir tikai tas ka zala zona un sak no tehnikuma ardities to jus varat kka mazliet ietekmet bet poligons ir loti laba vieta kur jaunietis var izardities lai tas nebutu jadara pilsetas ielas…

 75. Brr teica:

  Stulbie vecie kraķi, braukt pa ceļiem nejēdz, izraisa avārijas, mašīna saslid, nejēdz savākt.Atļaujat jaunajiem iemācīties savākt to spēkratu, savādāk būs tādi paši pajoli kā jūs. nu aizslēdzat ciet, paārdīsies pa ielām un būs normāli, uz ielām vairāk līkumu un veco pensiņu ko notriekt. man arī šāda doma apmierina. Aizslēgs poligonu ciet, uzmetīs melno maisu uz ķieģeli un dos virsū tāpat. Šito jūs nekādīgi neapkarosiet, lai kā vēlētos.

 76. Brr teica:

  Nebūs kameras vai policijas kas vislaik stāv un vaktē, tikmēr necerat uz mieru.

 77. Nauris teica:

  Malači zēni vajag ziemā iztrakoties,bet pendžuki lai sēž mājās.

 78. dusmīgā teica:

  Opīšiem un omītēm mājasdarbs,domājiest,kā piesaistīt jauniešus savam tamborēšanas pulciņam,lai visi laicīgi varētu iet gulēt klusumā un mierā!

 79. .... teica:

  Ko tad tie KANDAVAS DZĒRĀJMENTI vispār var izdarīt!
  Viņi tik zin, kā naktī pie Viršiem pudeles cilāt formas tērpā! Normāla policija vispār!

 80. Ziemas Kausa Posms teica:

  Redz ka notiek-kad autodroma notiek ziemas kausa sprinta posms (protams par kuru ir smaksats vis oficiali), tad vajadzetu zurnaljugam aizbraujkt un safocet to skatu….. kas pec tiem paliek…. luk tad vajadzetu blaut par zalas zonas izbraukasanu….. bet stasts jau ir cita lieta-par to ir samaksats… redz-sie jauniesi kas tur vizinas itka ne par ko nemaksa… vismaz ir vieta, kur var iegut brauksanas prasmes ziemas apstaklos.

  manuprat nevajadzetu lauzit galvu ka so iespeju liegt, vai kaut kada veida norobezot autodromu no publiskas pieejas, bet gan vajadzetu padomat, ka so iespeju “legalizet”. VArbut tehnikums varetu iziret so autodromu kadam, kurs butu apnemigs un sakartotu sis lietas. LOti jauks piemers ir 333 trase… VArbut ka sie pasi 333trases ipasnieki butu ieintereseti apsaimnuiekot un legalizet pieeju sim autodromam.
  butu pieejami publiski laiki, kad drikst vizinaties un kad ne…’
  manuprat tiesam vajadzetu rast iespeju kadam nodot ire so autodromu, kurs apnemtos sis liets sakartot. un varbut ari rastos kaut viena vai divas darba vietas kadam vietejam…

 81. Artūrs Kandava teica:

  Jus ko gribat mainīt!!! Poligons jau gadu desmitus ir bijusi vieta kur pafrēzēt!!! Tā tas jau ir bijis kopš 95. gada! Jums labāk patiktu, ka loka ceļa zīmes uz koplietošanas ceļiem??? Nesaprotu tā pašvaldība Kandavā tač ir LOHU bars! Viens uzraxta atlūgumu, otrs lohs vietā! Žēl skatīties, kā šī pilsēta iet pa burbuli! Riebjas pat iebraukt!!! Pūre Tukums Talsi sen jau pārauguši! Manuprāt tāpēc, ka nau viņiem domē tādi ĶIEĢEĻI un visi parejie, kas tur visu dienu staigā ar lapu rokā un runā, ko darījuši brīvdienās!!!

 82. Krutkins teica:

  Būtu labāk pieaicinājuši Venti Vītolu tas ar savu omegu “màk braukt ” , varētu būt labs skolotājs

 83. MM teica:

  Ziemā nav tāds jēdziens zaļā zona!!!!!

 84. Sallija teica:

  Wtf ?! Pa ielām brauc – slikti, pa trasi brauc – atkal slikti! Tā jau braukt gribētāji brauc un savācas tikai vakaros, kad mazāk cilvēku, bet nē, vēl pasūdzās par to, ka TRASĒ pabrauc, vai vai vai. Totāls bezsakars!!! Būtu priecājušies, ka cilvēki mācās sānslīdi, pēctam, kad uz lielā ceļa sametīs, vismaz zinās, ko iesākt!

  Vajag meklēt risinājumus, nevis uzreiz visu aizliegt un likt sodus! Kaut vai iebraukšanas maksu uz visu dienu – ieguvēji būs visas puses.
  Protams, ka policistiem ir jābrauc un jārīkojas, ja garlaicības māktas pensionāres zvanās, jo savā jaunībā nedabūja papriecāties ..

 85. kaspars teica:

  kur citur viniem paarditoes ar visiem liegumiem uz cela vai

 86. racers teica:

  Kurā brīdī tiek sačakarēta zaļā zano pa šo biezo sniegu?
  Tas ir vairāk jau kā paša principa jautājums.
  Noslidināts?-nu un! Lai apmācāmie mācās braukt pa slidenu.
  Aizliedz?-vieta kur jauniesiem radit un parbaudit savas prasmes nevis uz ielas.
  Kopš poligons ir jau tur +/- 40 nekas tik šausmīgs nav noticis lai butu tas jasledz.

 87. Zilits teica:

  Stulbums es vel brauksu

 88. Raivis teica:

  Hujna. Braucu un drifteju kur gribu, galvenais nebut pargalvigam. .

 89. Eriks teica:

  Tehnikumam zeel ka nevarees Lielo rubli nokaast! Tagad domaas ka to izdariit.

Pasākumu kalendārs

2018.12.16 | 10:00

Futbols Cērē 

2018.12.16 | 11:00

Vokālais konkurss Kandavā 

2018.12.16 | 11:00

Radošā nodarbība Jaunpilī 

2018.12.16 | 15:00

Teātris Tukumā 

2018.12.16 | 16:00

Adventes koncerts Jaunsātos 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Novembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool