Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Foto: Baiba Reinsone

«Abava vieno» uzņēmīgos cilvēkus Kandavā

Twitter
FaceBook
print
2017. gada 12. aprīlis 20:13

31. martā biedrība «Abavas ielejas attīstības centrs» aicināja pasākumu veidotājus, uzņēmējus un vienkārši aktīvus cilvēkus uz projekta «Komunikācijas kanāls sadarbībai Abavas senlejā» pēdējo semināru «Abava vieno». Tur sanākušajiem bija iespēja iepazīties ar jauno iespēju popularizēt sevi un uzzināt par notikumiem, vietām un pasākumiem Abavas senlejā.

Bet galvenā tēma, kādēļ visi tika saaicināti, – jaunā komunikācijas kanāla www.facebook.com.abavavieno atklāšana.

Sanākušajiem aktīvistiem bija gana daudz viedokļu un arī jautājumu. Dažbrīd, kad biedrības mazajā sanāksmju telpā katrs vēlējās izteikt savas domas un ieteikumus, tas sanāca tik skaļi, ka pašam sevi bija grūti sadzirdēt. Viedokļu bija tiešām daudz, bet Kandavas TIC pārstāve aicināja vienoties par kaut ko kopīgu, pat neskatoties uz to, ka tradicionāli kurzemnieks esot lepns viensētnieks.

Vairāk lasiet laikraksta otrdienas, 11. aprīļa, numurā ŠEIT!Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

 1. kandavnieks teica:

  priedene atkal klāt kā nagla! Aktīviste:)

 2. es a i kandaviec teica:

  Nesaproti driz vēlešanas,bet pēc tam ilgi neredzesi

 3. kandavniece teica:

  dažs labs, izbaudījis ārzemes, mājās atgriezies, uz zemes vairs nevar nolaisties, ilūziju tīmeklī lidinās!

 4. secinājums teica:

  Kārtējais murgs! Lai veiktu izveidotā Facebook konta optimizāciju nav jārīko šādi saieti, jo izskatās, ka te tika popularizēta nevis jaunā tīmekļa vietne, bet gan paši šī pasākuma organizētāji. Vēlēšanas taču tuvojas!

 5. Ievziedi Abavā teica:

  Bijusī Talsu novada sabiedrisko attiecību speciāliste Inga Priede jau pāris gadus ir Zaļās partijas biedre, un kā mediji mums vēsta, no partijas biedres kandidātes statusa izaugusi par visas Kandavas nodaļas vadītāju. Mutīgā aktīviste automātiski kļuvusi par LZP domes locekli!! Pievienojušies Kandavas novada domes valdošās pozīcijas kliķei – Zaļo un zemnieku savienībai. No 15 novada domes deputātiem vairākums pārstāv ZZS veidojumu: 7 ir no Zemnieku savienības, 3 ir Zaļās partijas biedri.

 6. Rozijs teica:

  Kāpēc visur vienmēr piemin Priedi? 🙁 Es arī gribu, lai par mani runā! Ja runā, tad dzīvs….citādi jau jūtos …. nu nekāds 🙁

 7. Ievziedi Abavā teica:

  Partijas «Vienotība» Kandavas nodaļas vadītāja un Kandavas novada domes deputāte Inga Priede un vēl vairāki nodaļas biedri pieņēmuši lēmumu izstāties no partijas un jau nosūtījuši savus iesniegumus, kas «Vienotības» birojā Rīgā varētu būt saņemti vakar, informēja Inga Priede.

  Priede pastāstīja, ka kandavnieki nav mainījuši lēmumu izstāties, taču kopš 9.decembra pagājis laiks, kamēr visi starp svētku brīvdienām uzrakstīja savus iesniegumus, kurus bija paredzēts apkopot un nosūtīt kopā. Decembra beigās tas tika izdarīts, un, pēc Priedes rīcībā esošās informācijas, «Vienotības» birojā Rīgā kandavnieku iesniegumi varētu būt saņemti vakar, pēc kā tos acīmredzot izskatīs nākamajā partijas valdes sēdē.

  Decembrī arī tika lemts par nodaļas likvidāciju, jo no partijas izstājās gandrīz visa nodaļa – 16 biedri, izņemot kādu neaktīvu biedru un Aigaru Štokenbergu, kurš nodaļas ikdienā vairāk bijis virtuāls biedrs un aktīvi Kandavas nodaļas darbā nav piedalījies, skaidroja Priede.

  Viņa pauda, ka «Vienotību» pametušais kandavnieku kolektīvs jau esot saņēmis uzaicinājumus no citām partijām, taču vēl nav nolemts stāties konkrētā partijā. Patlaban vairākums bijušās nodaļas biedru esot paudis vēlmi turpināt sadarbību kopīgi, turklāt nodaļai bijis arī atbalstītāju loks, kuri nebija iestājušies partijā, un arī attiecības ar viņiem kā domubiedriem saglabājušās.

  Patlaban visiem esot nepieciešams laiks apdomāties, un tad spriedīšot, vai veidot kādu jaunu apvienību, vai stāties citā partijā, skaidroja Priede.
  Janvāris, 2016, Pietiek.com

 8. iedzīvotājs teica:

  Kā tuvojas vēlēšanas tā visi no alas ārā. Bet nekas jau nemainās iedzīvotājiem. Tā pati murgainā ikdiena. Kur ir darbs? Kāpēc netiek nekas darīts? Lai visa novada dzīve uzlabotos?

  • patriots teica:

   Ieskaties iesniegto sarakstu murgainajās programmās un sapratīsi, ka Kandavas novada iedzīvotāji jau savas dzīves laikā dzīvos komunismā. Tas nozīmē, ka minimālā alga novadā nebūs zemāka kā ekspreža Andra pensija, bet algas maksimums sniegsies padebešos.
   P.S.
   Balsojiet un jums taps dots!

Pasākumu kalendārs

2019.07.23 | 18:30

Volejbols Smārdē 

2019.07.24 | 18:00

Pikniks pie Bruņinieku pilskalna 

2019.07.24 | 19:00

Volejbols Irlavā 

2019.07.24 | 19:00

Futbols Kandavā 

2019.07.25 | 18:30

Skriešana pie Melnezera 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūlijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool