Rudīte, Everts

Jaunieši – par labāku Jaunpils novadu

Autors:
Twitter
FaceBook
print
2010. gada 29. marts 18:48

Jau sestdien, 3. aprīlī, Jaunpils novadā notiks pirmais jauniešu forums, kurā izteikt savu viedokli, idejas, kā uzlabot vidi, ir aicināti visi Jaunpils jaunieši vecumā no 15 līdz 35 gadiem. Arī pašu šo pasākumu organizē vietējie jaunieši, kas jau kopš janvāra plāno foruma norisi, tēmas un izklaides pasākumus.

Meklēs problēmas un risinājumus

Līdzīgi forumi Jaunpilī notikuši jau vairākkārt – gan 2004., gan 2008. gadā, un pēdējā no tiem dalībnieki nolēma veidot īpašu jauniešu forumu.

Kā paši organizatori uzsver, kas galvenokārt ir biedrības «Levestes Spicie» aktīvisti, šajā – ekonomiskās recesijas periodā, kad bezdarba līmenis ir augsts un arvien vairāk lauku iedzīvotāju, īpaši jauniešu, dodas darba meklējumos uz lielpilsētām vai ārzemēm, jārada idejas, kā dzīvi uzlabot tepat uz vietas.

Forumā jaunieši veidošot grupās, definēs problēmas un vajadzības Jaunpils novada infrastruktūrā, tad meklēs risinājumus un visbeidzot paši veidos darba grupas projektu īstenošanai saviem spēkiem, foruma noslēgumā prezentējot savu darbu un turpmāko darbības plānu. Pasākumu finansiāli atbalsta «Sorosa fonds – Latvija».

Pasākuma plāns

Jauniešu forums norisināsies Jaunpils vidusskolā. 8.30 sāksies dalībnieku reģistrācija; 9.30 – atklāšana, kā arī uzrunas un apsveikumi. Pēc tam veidos darba grupas un izvirzīs galvenos problēmjautājumus.

Dienas vidū – 13.30, dalībniekus pēc bezmaksas pusdienām ar koncertu priecēs «Vocalica». Bet vakarā – 18.00, kad tēmas būs iztirzātas, kā arī izstrādāti plāni, kā dzīvi uzlabot, uzstāsies grupa «The next one».

Vēl foruma dalībnieku ērtībām būs pieejams transports (turp un atpakaļ), kā arī jaunajiem vecākiem – iespēja atstāt savus bērniņus pieskatīšanai Dienas centrā «Zemenīte»

Sīkāks pasākuma, kā arī transporta kustības plāns www.jaunpils.lv, sadaļā «Iedzīvotāju forumi».Komentēt

Pasākumu kalendārs

2019.08.22 | 18:00

Skriešana Engurē 

2019.08.22 | 18:30

Skriešana Ragaciemā 

2019.08.23 | 15:00

Seminārs uzņēmējiem 

2019.08.23 | 16:00

Senioru saiets Tumē 

2019.08.23 | 19:00

Taku skriešana Matkulē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Augusts
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool