Futbola komandas «Unda» pirmais turnīrs

12.un 13. decembrī notika futbola turnīrs «Jēkabpils zvaigznītes» 1997. gadā dzimušo komandām. Pirmās izbraukuma spēles tajā aizvadīja arī Engures komanda «Unda» (treneris Sergejs Uvārovs), kurā spēlē gan meitenes, gan zēni. Turnīrā kopumā piedalījās astoņas komandas.

12. decembrī šai komandai bija jāaizvada trīs spēles. Bērnu acīs varēja manīt uztraukumu, jo tā taču bija vispār pirmā reize, kad viņi devās laukumā tik daudzu komandu konkurencē. Pirmā spēle šajā dienā bija ar kaimiņiem – «FK Tukums 2000/TSS» puišiem, diemžēl šī spēle tika zaudēta ar rezultāti 0:4. Otrā spēle bija ar «Kauguru» komandu, arī šoreiz zaudējums – 0:8… Trešajā spēlē ar «Skonto-71. vsk.» komandu gan «Unda» sajuta uzvaras garšu – rezultāts 1:0 (vārtus guva Laura Ozoliņa).
13. decembrī pirmā spēle ar «Blāzma 1» – zaudēta ar 0:7. Otrā spēle ar «Blāzma 2» un tika izcīnīts neizšķirts 1:1 (vārtus guva Dana Uvārova). Šai spēlei sekoja soda sitieni, kuros «Unda» tomēr zaudēja ar 1:2.
Finālā «Unda» atkal tikās ar «Skonto-71. vsk.». Kad rezultāts jau bija 0:5, otrā puslaika 11. minūtē «Undas» treneris pārtrauca spēli. Iemesls tam – netaisnīga tiesāšana. Kopvērtējumā «Unda» ierindojās 6. vietā.
Par komandas labāko spēlētāju tika atzīts vārtsargs Ivo Kāpa.
Komandā spēlēja: D. Uvārova, Laura Strautiņa, L. Ozoliņa, Oskars Leitāns, I. Kāpa, Edgars Grīnbergs, Artūrs Jencis.