Meldra, Meldris, Melisa

Kur palikušas reklāmas avīzītes?

Twitter
FaceBook
print
2011. gada 26. janvāris 17:21

– Dzīvojam Smilšu ielas privātmāju mikrorajonā Tukumā. Gribam noskaidrot, kāpēc mūsu pastkastītēs netiek saliktas veikalu «Mego», «top!», «Maxima» un «Rimi» reklāmu avīzītes. Vai tad šie veikali nevēlas, lai mēs pie viņiem iepirktos? 2010. gada pirmajā pusgadā reklāmas vēl bija, bet tagad vairs nav. Būtu jauki, ja jūs to noskaidrotu? Cik zināms, citos mikrorajonos reklāmas tiek piegādātas.

Sazinājāmies ar SIA «Post serviss» projektu vadītāju Ingu Vītolu, kura paskaidroja, ka firma izplata «Maxima» un «Mego» reklāmas avīzes: "Tiek iespiests noteikts skaits šo avīžu, un tās izplata tajās daudzdzīvokļu un privātās mājās, kuras atrodas tuvāk veikaliem, kuru produkciju šīs avīzes reklamē. Mēs labi izprotam izdzīvotāju iebildumus, taču šo avīžu izplatīšana noteikti nav saistīta ar to, ka kādiem cilvēkiem mēs gribētu tās piegādāt, bet kādiem ne. Tiesa, daudzi cilvēki izsaka pretenzijas par to, ka vispār šādas reklāmas pastkastītē liekam; uz dažām pat uzlīmētas lapiņas ar aizliegumu tajās kaut ko tamlīdzīgu ievietot, tā ka šajā ziņā viedokļi ir dažādi." Tomēr I. Vītola solīja situāciju izvērtēt un padomāt, kas būtu darāms, lai arī šī mikrorajona iedzīvotāji reklāmas saņemtu. Kamēr tas tiekot darīts, viņa ieteica reklāmas avīzītes paņemt veikalos, kuriem arī tās tiekot piegādātas.
Savukārt VAS «Latvijas pasts» sabiedrisko attiecību speciālistes Agijas Tēraudas sagatavotajā atbildē teikts, ka: "Latvijas Pasts reklāmas materiālu izplatīšanā sadarbojas ar veikalu «Rimi» un «top!» pārstāvjiem. Pasūtītājs ir noteicis, ka veikala «Rimi» reklāmas materiāli Latvijas Pastam ir jāpiegādā Tumes pagastā – Tukuma pilsēta neietilpst piegādes teritorijā. Savukārt veikala «top!» reklāmas materiālus Latvijas Pasts izplata arī Tukuma pilsētā. Vēlamies vērst iedzīvotāju uzmanību, ka par reklāmas materiālu izplatīšanu pasūtītājs noslēdz līgumu ar Latvijas Pastu un nosaka teritoriju, kurā reklāmas materiāli piegādājami. Latvijas Pasta darbinieki reklāmas materiālus piegādā tikai noteikto teritoriju iedzīvotāju pastkastītēs."Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

  1. zane teica:

    Njā, cits laimīgs, ka liek mieru un nepiesārņo pastkastīti, citam tieši to vajag….

  2. janks teica:

    Paldies,deļ Tevīm atkal kaste pilna ar papīriem…!!!

  3. Velta teica:

    Un kopā ar reklāmām tiek izmesti rēķini un kas tad vainīgs-nu protams pastnieks

Pasākumu kalendārs

2019.07.21 | 13:00

Irlavas svētki 

2019.07.22 | 20:00

Koncerts «3×3» nometnē Jaunpilī 

2019.07.26 | 13:00

Brīvbode «Ligzdā» Tukumā 

2019.07.27 | 12:00

Brīvbode «Ligzdā» Tukumā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūlijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool