Trešdiena, 2019. gada 24. aprīlis
Nameda, Visvaldis, Ritvaldis

Kāpēc patversme neņem kaķi?

Twitter
FaceBook
print
2008. gada 30. jūnijs 17:38

– Zvanu jums no Smilšu ielas, lai lūgtu palīdzību. Mūsu māju apkārtnē klīst viens kaķis. Viņa saimnieks apmēram pirms mēneša nomira un dzīvnieks palika uz ielas. Ir teikts patversmes darbiniekiem, viņi par šo kaķi zina, bet neliekas ne zinis. Arī uz domi ir zvanīts, bet nekāda rezultāta. Dzīvnieks ir pusbadā, plēš citus kaķus un ir tāds nīgrs. Ko darīt?
Redakcija: Dzīvnieku patversmes darbiniece Simona Grundule skaidroja, ka šādu informāciju par Smilšu ielā klaiņojošu kaķi nav saņēmusi:
– Kaķu tai pašā Smilšu ielā ir ļoti daudz, pie konteineriem vien to ir desmit un vairāk, kā lai mēs zinām, kurš ir šis kaķis? Redziet, daudz dzīvnieku atrodas uz ielas – gan klejojošie, gan mājas kaķi, jo viņiem taču vajag pa āru pastaigāt. Bet ja mēs iesim un ķersim jebkuru melnu vai raibu kaķi, iedzīvotāji būs neapmierināti. Jau tā saskaramies ar iedzīvotāju neapmierinātību, ja viņi redz mūs strādājam. Ja reiz iedzīvotāji zina, ka cilvēks nomiris, viņiem būtu jāziņo sociālajam dienestam, radiniekiem (kāds taču tai dzīvoklī dzīvo), ka palicis dzīvnieks. Mūsu uzdevums pirmām kārtām ir savākt klejojošus un bezsaimnieka dzīvniekus, taču ļoti bieži nākas pieņemt dzīvniekus, ko saimnieki pametuši vai par kuriem neliekas ne zinis, piemēram, mazdārziņos un citur. Tomēr, ja skaidri zināt, ka dzīvnieks klaiņo, ka viņam nav saimnieka un jūs varat viņu mums parādīt, zvaniet uz patversmi pa tālruni 26227913 un vienosimies par laiku, kad dzīvnieku noķert. Mēs nekad neatsakām, braucam gan agri no rīta, gan vēlu vakarā. Problēma tikai tā, ka daudziem dzīvniekiem ir saimnieki, taču viņi par saviem draugiem ir aizmirsuši.Komentēt

Pasākumu kalendārs

2019.04.24 | 11:00

Teātra festivāls Kandavā 

2019.04.24 | 16:00

Ēst gatavošana «Naglā» 

2019.04.24 | 16:00

Tikšanās ar kolekcionāriem «Pils tornī» 

2019.04.24 | 17:00

Kino Kandavā 

2019.04.24 | 17:00

Mezglošana Kandavā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Aprīlis
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool