Aleksejs, Aleksis, Alekss

Veikalā «Maxima» Limbažos atkārtoti nostrādājusi ugunsdrošības signalizācija; evakuēti cilvēki

Šodien neilgi pirms 13.00 veikalā «Maxima» Limbažos, Stacijas ielā, nostrādājusi ugunsdrošības signalizācija, uz kuru reaģējot no ēkas evakuēti visi darbinieki un apmeklētāji, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigādes komandieris Jānis Skrastiņš.

Būvvalde: Veikala «Maxima» Valmierā griestu iebrukšana ir ikdienišķa negadījuma rezultāts

Vakar notikusī iekaramo griestu iebrukšana veikalā «Maxima» Georga Apiņa ielā Valmierā ir ikdienišķa negadījuma rezultāts, kas neliecina par ēkas nestspējas vai kopējās drošības trūkumu, secinājis Valmieras pilsētas galvenais būvinspektors Juris Mellēns, apskatot notikuma vietu.

Zolitūdes traģēdijā cietušo, bojā gājušo tuvinieki var saņemt bezmaksas sociālo rehabilitāciju

Sociālās integrācijas valsts aģentūrā (SIVA) valsts apmaksāto 10 dienu sociālās rehabilitācijas kursu var saņemt visi Zolitūdes traģēdijā cietušie, cietušo un bojā gājušo tuvinieki, kā arī traģēdijas seku novēršanā iesaistītie.

Tukumā «Rimi» veikala jumts rūsē un deformējas; «Baboon Bar» nav nodots ekspluatācijā

Tukuma novada domes būvinspektori pārbaudījuši pilsētā topošās jaunbūves un arī daļu no pēdējos piecos gados uzceltajām ēkām. Par pārbaudes rezultātiem jau noziņots Ekonomikas ministrijai, taču atsevišķās vietās pieprasīti papildu ekspertīzes slēdzieni.

Kompensācijas Zolitūdes traģēdijas upuriem izmaksās iespējami ātri

Labklājības ministrija (LM) informē, ka vienreizējas kompensācijas Zolitūdes traģēdijā cietušajiem un bojāgājušo tuviniekiem izmaksās iespējami ātri. Vienreizējās kompensācijas cietušajiem un bojā gājušo tuviniekiem izmaksās Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra (VSAA)

Būvvalde: Kandavas novadā bīstamu jaunceltņu nav; bažas rada grausti

Zolitūdes traģēdija ikbrīd liek aizdomāties par drošību, par drošību it visur – uz ielas, ēkās, iestādēs, uzņēmumos, kur vien cilvēki ir atrodas. Kandavas novada būvvaldes vadītājs Jānis Jefremovs informēja, ka projektēšanā un būvniecībā esošu objektu pašvaldībā šobrīd nav.

Valsts prezidents atzinīgi vērtē Zolitūdes traģēdijas izmeklēšanas gaitu

Valsts prezidents augsti novērtēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta, kā arī visu traģēdijas seku novēršanā iesaistīto iekšlietu struktūru rīcību, uzsverot, ka tā bija profesionāla un izcila.

Donoru dienā Tukumā Zolitūdes traģēdijā cietušajiem nodoti 40 litri asiņu

Latvijas Sarkanā Krusta Tukuma nodaļā ceturtdien, 28. novembrī, risinājās Donoru diena. Nodaļas vadītāja Gunta Neilande pastāstīja, ka cilvēki Zolitūdes traģēdijas laikā nākuši, zvanījuši, vēlējušies asinis nodot – atsaucība esot bijusi liela.

Engures būvvalde: ‘Par Tukuma lidostu reālu bažu šobrīd nav’

Ekonomikas ministrija uzdevusi pašvaldību būvvaldēm apsekot sabiedriskās nozīmes ēkas, lai pārliecinātos, ka ievēroti visi normatīvi. Kā tas norit Engures novadā, to sarunā lūdzām skaidrot novada būvvaldes vadītājai Dacei Dēliņai.

Sāk pārbaudi par informācijas noplūdi saistībā ar Zolitūdes traģēdijas upuru vārdiem

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā uzsākta dienesta izmeklēšana par faktu, ka piektdien, 22. novembrī, no dienesta darbinieka e-pasta, kurš nebija iesaistīts traģēdijas seku likvidēšanā un palīdzības koordinēšanā, ir nosūtīta informācija trešajām pusēm, kas saistās ar Zolitūdes traģēdiju un norādīja ziņas par it kā bojāgājušiem.

No uzraugošo prokuroru grupas sastāva Zolitūdes traģēdijas kriminālprocesā izslēdz vienu prokuroru

Skalbe norāda, ka nesaskata interešu konflikta esamību, jo viņa sieva, veicot darba pienākumus Rīgas pilsētas būvvaldē, nekad nav bijusi saistīta ar tirdzniecības centru „Maxima” Priedaines ielā 20, Rīgā. Lūgumu prokurors pamato ar nevēlēšanos radīt kaut vismazākās šaubas par izmeklēšanas un izmeklēšanas uzraudzības objektivitāti.

Tukumā vispirms vērtēs būvobjektus, pēc tam – uzceltās ēkas

Kopš Zolitūdes traģēdijas pagājušas 5 dienas. Pilnas sēru, klusuma, pārdomu un arī jautājumu. Pirmkārt, kā kaut kas tāds varēja notikt, un otrkārt, vai kaut kas tāds nevar atgadīties kādas citas pilsētas vai pagasta veikalā, skolā, kultūras namā, sporta zālē vai kādā citā būvē?

Atbalstīsim Zolitūdē cietušos asins donoru dienā Tukumā

Ceturtdien, 28. novembrī, no 9.00 līdz 13.00 Valsts asinsdonoru centrs (VADC) organizē asins donoru dienu Tukuma Sarkanajā Krustā, Kurzemes ielā 5A. Atbalstīsim Zolitūdē cietušos!

Ar klusuma mirkli sevī

Svētdienas novakarē auto stiklā sāka triepties rupjākas lāses un, skat, – aiz loga uzvirpuļoja pārslas! Mirkli pazibēja, un viss – ierakstījās mūžībā. Bez pirmā sniega brīnuma. Nezinu, kā, bet manī šis redzējums sabalsojās ar Zolitūdē notikušo traģēdiju – tik daudz pirms laika aizgājušo – tik daudzu tā arī nesagaidītais brīnums, noslēdzoties bojā gājušo sarakstam… Šajās […]

Svētbrīdis Tukuma baznīcā, pieminot Zolitūdes traģēdiju

23. novembrī Tukuma evaņģēliski luteriskajā baznīcā notika svētbrīdis, veltīts Zolitūdes lielveikala traģēdijā cietušajiem, bojāgājušajiem un viņu tuviniekiem, kurā mācītājs Mārcis Zeiferts aicināja ikvienu ar savu iedegšanos sniegt palīdzīgu roku līdzcilvēku atbalstam viņu ciešanās un cenšoties remdēt viņu sāpes.

Redakcijas sleja
  • Marija Anmane Pozitīvie dzinuļi (1)

    Necik sen bija vasaras saulgrieži, svinējām Jāņus; nupat aizvadīts arī Tukuma  Pilsētas svētku ...

  • Vineta Rozenberga Precību spēles 

    21. gadsimta cilvēks varētu uzskatīt, ka vārda “precēties” izcelsmē ir pārāk maz romantikas. Valodni ...

  • Liena Trēde Kas no pašu valdības, kas no paša? (3)

    Komentāros internetā ironizē, ka laikrakstam vajadzētu tā kā pārdēvēties par «Atkritumu ziņām»…Tik d ...

Lasītākie raksti
Komentētākie raksti

Aptauja

Vai Egils Levits būs labs Latvijas valsts prezidents?

Skatīt rezultātus

Ielādējas ... Ielādējas ...
Jaunākais blogos
Pasākumu kalendārs

2019.07.18 | 15:00

Pasākums bērniem Viesatu bibliotēkā 

2019.07.19 | 11:00

Svētki Pūrē 

2019.07.19 | 17:30

Velobrauciens Kandavā 

2019.07.19 | 19:00

Koncerts un izstāde Irlavā 

2019.07.20 | 9:30

Sporta svētki Pūrē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūlijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool