Raudas un Kurzemes ielas krustojums – slēgts

– Kas notiek Tukumā? Raudas ielā bloķēta satiksme, jo pie Tukuma 2. vidusskolas sākuši rakt krustojumu. No Engures puses var iebraukt tikai līdz Spartaka ielai, bet no centra – tikai līdz poliklīnikai. Cilvēki ir nesaprašanā par autobusa pieturām, viņi nezina, uz kuru no pieturām ir jāiet gaidīt autobusu! –tā vakar no rīta redakcijā savus novērojumus klāstīja tukumnieks Ēriks.


– Kas notiek Tukumā?  Raudas ielā bloķēta satiksme, jo pie Tukuma 2. vidusskolas sākuši rakt krustojumu. No Engures puses var iebraukt tikai līdz Spartaka ielai, bet no centra – tikai līdz poliklīnikai. Cilvēki ir nesaprašanā par autobusa pieturām, viņi nezina, uz kuru no pieturām ir jāiet gaidīt autobusu! –tā vakar no rīta redakcijā savus novērojumus klāstīja tukumnieks Ēriks.

Kā noskaidrojām Tukuma novada domē, Raudas un Kurzemes ielas krustojums transporta kustībai remontdarbu laikā daļēji būs slēgts līdz 29. augustam. Tāpēc, braucot pa Raudas ielu no centra puses, varēs veikt tikai labo pagriezienu uz Kurzemes ielu, bet no Kurzemes ielas – tikai kreiso pagriezienu. Darbu laikā tiks nodrošināts apbraucamais ceļš pa Spartaka ielu, pa kuru kursēs arī autobusi. Remontdarbu laikā autobusa pietura no Raudas ielas, iepretī «Halens» veikalam, pārcelta uz Spartaka ielu un novietota netālu no Tukuma 2. vidusskolas mazās skolas, pie Spartaka ielas 6. nama.

Komentāri

 1. Kur palikuši darboņi, kas pirms pilsētas svētkiem izrakņāja Kurzemes ielu pie Maximas un aizlaidās??? Vairāk kā mēnesi šie nav redzēti, tkai Telma elektriķi pāris stundas patusēja pie transformātora būdas un viss!!! Ko saka pilsētas saimnieks???

 2. Pie Maximas vispār bezpriģels notiek. Neviens strādnieks tur nav redzēts jau vairāk kā mēnesi, bet Lebedas kundze cenšas iestāstīt, ka notiekot intensīvi darbi…

 3. Tas pats kas bij rīgas ielā iepriekšējo gadu,,,,notiek darba imitācija,veikalu ātrāk uzcels nekā 100metrus garu ielu sataisīs….

 4. Jā, bardaks pilsētā ir liels. Žēl, ka vēlēšanas vēl tik tālu. Aizsēdējušies “saimnieki”, aizsēdējušies…

 5. nevis pilsētā bardaks, bet beidzot kaut ko remontē un būvē. Un tas ir uz labu, juci 🙂 Toč jucis…

 6. Pirms novirzīja visu satiksmes plūsmu uz Spartaka ielu būtu vismaz tur salaboju ceļa segumu. Posms no Mego līdz Celtnieku ielas krustojumam ir Graujošā stāvoklī.

 7. Vai tad viss nav skaidrs ar to kuri veic remonta darbus, tā bija pāris gadus atpakaļ kad remontējam Raudas ielu, Kurzemes ielas lejas daļu…! Vajag vienkārši izvēlēties normālas firmas kas tos darbus veic, nevis lobēt vietējās.

 8. Pilnīgi piekrītu Jūsu teiktajam. Vēl vajadzētu kārtīgu lietu, tad būtu īsts šovs, jo lietus laikā posmā Celtnieku iela- Raudas iela,izveidojas kaut kas līdzīgs ezeram un tiek appludināti īpašumi, gājēji tiek nošļakstīti no galvas līdz kājām. Katrs glābjas kā prot. Pirms 10 gadiem Domes darbiniece Koršunova solīja, ka pēc pāris gadiem šajā posmā tiks izveidota lietus ūdens kanalizācija. Arī ceļu policijai vajadzētu padežūrēt šajā posmā, jo netiek ievērots noteiktais ātrums. Vai tiešām jānotiek kārtējai nelaimei, lai sāktu kaut ko darīt?

 9. Nabaga komentētāji- cik jums smaga dzīve. To, ka pēc tam būs kas sakārtots- tas laikam nav no svara. Jebkura pārmaiņa ir ar diskomfortu. No punkta A uz punktu B visi tiek. Vajag tikai ieverot satiksmes noteikumus un viss ir okey. Es arī katru dienu vairākas reizes braucu pa šiem apvedceļiem un viss ir kārtībā.

 10. Kas posmā no Mego līdz Celtnieku ielai tik graujošs, izņemot vienu ļoti lēzenu guļošo policistu, kuram pat neatļautie 50 ir nepamanāmi. Tizleņi nav braukuši pa granteni un, ja nu tur nokļūst , tad velkas uz 30, kaut var braukt ar 90.

 11. neviens nesaka ka ir slikti ka remontē. Runa iet par to, ka visus tos darbus var izdarīt 2 vai 3 reizes ātrāk, jo pilnīgi neviens strādnieks nav redzēts vairak kā mēnesi. Tūlīt sāksies skola, un tad tikai sāksies jautrība…

 12. Tu, fiksais grantenes, braucēj! Dēļ tādiem, kā Tu notiek visas nelaimes uz ceļiem. Nedomā, ka esi viskrutākais!

 13. Pirms uzsaakt kaadus remonta darbus pilseetaa, ir jaabriidina iedziivotaaji par autobusu un transporta kustiibas novirziishanu pa citaam ielaAM. Lai nav taa, kaa pirmdien, kad viss ir nezinjaa.Cilveeki nezin, uz kuru pieturu iet, smagais transports vareetu jau laikus izdomaat kaa un kur braukt. Un visinteresantaakais ir tas, ka aizlieguma celja ziimes arii nav. To vietaa staav straadnieks un ar rokaam vicinaas un raada kur novirziities transportam. Celja ziimes -kiegelis vietaa staav tagad sarkana barjera. Vispaar kautkaads bardaks. Nevienaa civilizeetaa valstii taa nenotiek. Vai mees dziivojam SUUNU CIEMAA?

 14. Man gan jokaināk liekās , ka šogad tiek mainītas trubas ko nomainīja pag.gadu!Ja tā ir tad tur gan aizplūst reāla naudiņa.

 15. Būtu bijis labi, ja kāds kaut kur vispār būtu uzrakstījis kaut ko par autobusu maršruta izmaiņām. Vecmamma, 83 gadus vecs pensionārs, vienmēr brauc uz Veļķu kapiem no mazās Maximas pieturas Meža ielā. Šodien zvana uz autoostu, tur atbild, ka Meža ielas pietura esot pārcelta uz Spartaka ielu. Nu, rīt mēģinās braukt uz tiem Veļķiem, tad jau redzēs. Kā vecs cilvēks var zināt, ka Meža ielas pieturā autobuss vairs nepieturēs, ka tagad jāiet uz Spartaka ielu? Kaut vienā vietā par to ir ticis rakstīts? Tikai tik cik tas, ka Raudas ielas pietura pārcelta uz Spartaka ielu. Tas arī viss. Par Meža ielas pieturu ne vārda. Internetā meklējot autobusu sarakstus, joprojām parādās tas pats vecais, kurā par izmaiņām ne vārda. Ja nepiezvanītu autoostai, tā arī neuzzinātu neko, kā muļķis sēdētu Meža ielas pieturā un gaidītu autobusu.

 16. Tam jau telefons domāts – lai ar to piezvanītu. Kaut vai autoostai, ja tas ir nepieciešams. Halo, kurā gadsimtā esi iestrēgusi?

 17. Nu, ja tajā autoostā kāds vispār zinātu, ko atbildēt, būtu baigi labi. Vakar tiek zvanīts autoostai, tur atbild, ka autobuss uz Veļķiem jāgaida Spartaka ielas pieturā. Šodien zvanām vēlreiz, lai precizētu autobusa atiešanas laiku, jo, nu, mazums laiks arī mainījies. Nu jau cita darbiniece atbild: “Jāgaida pie Poliklīnikas”. Prasām: “Kā? Vakar mums teica, ka no Spartaka ielas?” Atbilde? “Kā es varu zināt!” Jā, telefons ir laba lieta, ja cilvēks otrā galā zina, ko atbildēt. Bet, ja pat autoostas darbinieks pasaka, ka viņai nav ne jausmas no kuras pieturas un cikos atiet autobusi, tad jājautā: kam tad lai prasa? Drīzāk jāprasa ne man, bet citiem, kurā gadsimtā tie iestrēguši, ja pilsētā remontdarbi iet pilnā sparā, bet šiem ne mazākā sajēga par notiekošo.

 18. Par shiim un citaam probleemaam un bardaku ir jaaraksta aviizee, nevis triis lapas ar celjojumu pieziimeem vai triis lapas ar sporta sveetku pasaakumu fotograafijaam pagastos. Foto var ielikt nelielas-informaacijai, neviss pa pusi lapas, lai kaads laikam atpaziitu sevi. Redakcijas kolektiivs netiek liidzi laikam un aviize kluvusi neinteresantaaka un saak zaudeet lasiitaaju uzticibu. Kolektiivaa jaanaak cilveekiem ar svaigu domaashanu un maarketinga zinaashanaam, jo shajos laikos aviizeem izdziivot ir gruutaak.
  ukumaa probleemas ir milzumdaudz un arii visos apkaarteejos novados. Par taam ir jaaraksta.

 19. Malači, ka raksta par bardakiem un nebūšanām domē un uz ielām. Puika spēlē futbolu, interesē arī sports.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *