Tukuma dzīvnieku patversme

Saimniek, atsaucies!

Vairākas dienas «Valguma pasaules» (Engures novads) ceļa gala apkaimē nosalis, nobijies un izbadējies klīda dalmācietis. Klīda, līdz viņu pamanīja un par nelaimē nonākušo dzīvnieku patversmei paziņoja Šlokenbekas muižas pārvaldniece.

Vairākas dienas «Valguma pasaules» (Engures novads) ceļa gala apkaimē nosalis, nobijies un izbadējies klīda dalmācietis. Klīda, līdz viņu pamanīja un par nelaimē nonākušo dzīvnieku patversmei paziņoja Šlokenbekas muižas pārvaldniece. Kam gan vēl, ja ne viņai, kas jau audzina labi koptu dalmāciešu meiteni, zināt, ka šīs sugas suņi nav piemēroti mežonīgai dzīvei Latvijas lauku rudens un ziemas apstākļos. Silta mājvieta un saimnieku gādība tam ir absolūti nepieciešama. Tāpēc – au-au-ū-ū – saimniek, atsaucies!

P.S. Starp citu, paldies acīgiem lasītājiem, kas atpazina melno, pamestā benzīnu uzpildes stacijas akā iekritušo un brīnumaini izglābto nelaimes putnu, tas ir – suni, kura attēlu bijām publicējuši otrdienas laikrakstā. Sunītis ir atgriezies mājās, kur viņu ļoti gaidīja, bet nespēja sameklēt cienījamos gados esošā saimniece. Viņa gan bija pamanījusi, ka suns norāvies un aizskrējis līdzi kaimiņu kucei, bet ar meklējumiem bijis pagrūti…

Komentāri

  1. nu re prieks par atrasto saimnieci, redz kā, izrādās ka sunītis pats bija nokļuvis nelaimē. Nu te jau par dalmācieti gan gribas teikt, pārāk zīmīgs suns lai kaimiņi piem. nezinātu ka pēkšņi pazudis. Starp citu redzējām Tukumā meiteni ar dalmācieti, tas gadījumā nav noklīdis viņai?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *