Tukuma dzīvnieku patversme

Pamestā benzīntankā izglābj akā slīkstošu suni

Tukuma dzīvnieku patversme: “Saņēmām zvanu no jauniešiem, kuri piestājuši pamestajā benzīntankā «Trest» uz Ventspils šosejas, 10 km no Tukuma, kur no gruntsūdens akas dzirdama žēla vaidēšana. Pieejot tuvāk, atklājās, ka akā iekritis vai iemests suns, kuru neviens nemeklē…

21. septembrī 21.50 Tukuma novada Slampes pagastā, autoceļa Rīga-Venspils 55. km, neapdzīvotā vietā pie pamestās degvielas uzpildes stacijas (kādreizējā «Trest»), kanalizācijas akā iekritis suns. Ar ugunsdzēsības kāpņu palīdzību suns izcelts no kanalizācijas akas un nodots dzīvnieku patversmes darbiniekiem.

Tukuma dzīvnieku patversme: “Saņēmām zvanu no jauniešiem, kuri piestājuši pamestajā benzīntankā «Trest» uz Ventspils šosejas, 10 km no Tukuma, kur no gruntsūdens akas dzirdama žēla vaidēšana. Pieejot tuvāk, atklājās, ka akā iekritis vai iemests suns, kuru neviens nemeklē… Paldies glābšanas dienesta darbiniekiem, kas suni no akas izvilka. Nu nabags ir patversmē. Suns ir tik izmisis un nelaimīgs, ka visu laiku trīc, baidās aizmigt, jo liekas, ka atkal slīks! Iedomājos nogurumu, bezspēku, izmisumu, ka spēki pametuši, tiklīdz pārstāj peldēt, tā slīksti! Ak, Kungs, paldies, ka liki jauniešiem tur apstāties un sadzirdēt vārgos vaidus. Dzerot suns joprojām atvemj netīro ūdeni, kuru peldot sarijies! Sunīti sasedzām ar trīs segām, nolikām spilvenu, lai saldāks miegs pēc piedzīvotajām šausmām!

Vēlam mierīgu nakti Grāfam – tā viņu nokristījām. Grāfs ir liela auguma, labsirdīgs milzis…”

Tukuma dzīvnieku patversmes tālr. 26227913 (LMT), 26885916 (Tele2), ziedojumu tālr. 90006089 (Ls 1).

Komentāri

 1. Paldies DievM KA VISS BEIDZĀS LAIMĪGI ,,,,BET GIBĒTOS ZINĀT KĀPĒC AKAI NAV vāka ,,,KURŠ IR ATBILDĪGS PAR VAĻĒJO AKU ,,,TUR VARĒJA ARĪ IEKRIST CILVĒKS ,,,VAI TAS BŪTU JĀSAGAIDA !!!!! TAD VARBŪT ABILDĪGĀS PERSONAS SĀKS RĪKOTIES !!!!!

  1. Kurš vainīgs,ka akai nav vāka?Tas ,kurš to nozaga,jo sākumā taču akai vāx bija!

  2. Viss patiešām beidzās laimīgi, jo izmisusi un noraudājusies saimniece arī ir atradusies!

 2. Policijai ir ļoti labs iemesls, lai sodītu attiecīgā objekta īpašniekus un tas būtu arī jāizmanto! NTZ Jums vajadzētu Grāfa vārdā paskubināt attiecīgās iestādes! 🙂

 3. Novada domei tak ir pilnīgi vienaldzīgi cilvēku likteņi, kur nu vēl dzīvnieku… Tas DUS tak tāds ir jau gadiem. Un ?

 4. Paldies jauniešiem un paldies dzīvnieku patversmei. Tas ko patversme dara, tiešām ir ļoti svarīgi. Mēs to par maz pamanām un par maz novērtējam.

 5. Paldies jauniešiem, kas sunīti nepameta likteņa varā.Un protams arī glābšanas dienestam.Pēdējā laikā ziņas par cilvēku cietsirdību pret dzīvniekiem nav vārdos aptveramas. Šiem jauniešiem vecāki ir iemācījuši- mīlestību un rūpes par dzīvniekiem.

 6. zvans sanemts vakaraa,21;50,bet peec bildeem sanaak,ka suns tik naakamajaa dienaa izvilkts.

 7. mēs patversmes darbu pārāk maz novērtējam un tas kas notiek patreiz ar dzīvniekiem ir vienkārši šausmīgi.Kad vienreiz attapsies visi tie, kuri ar bezatbildību izturas pret dzīvniekiem.

 8. Nabaga suns. Ja kāds viņu tur iemetis speciāli, tad , lai tas divkājis ir nolādēts. PALDIES jauniešiem, glābējiem un patversmei. Lai Dievs Jūs svētī, labie cilvēki!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *