Sāksies tilta pārbūve Jaunpilī

Maijā tiks uzsākta Bikstupes tilta, kas atrodas autoceļā V1457 Annenieki – Jaunpils, pārbūve, tāpēc visi aicināti sekot norādījumiem.

Maijā tiks uzsākta Bikstupes tilta, kas atrodas autoceļā V1457 Annenieki – Jaunpils, pārbūve, tāpēc visi aicināti sekot norādījumiem.

Darbus plānots pabeigt sešu mēnešu laikā (līdz oktobrim). Pārbūves darbu dēļ smagās tehnikas un traktortehnikas vadītāji tiek aicināti izmantot apbraucamo ceļu – gar Raibaļu kūts kompleksu, savukārt vieglo automašīnu vadītāji tiek aicināti kustībai izmantot Bebru ielu – šķērsojot koka tiltu.

Gājēju ērtībai tiks izbūvēta ietve gar pils saliņu. Tuvākajā laikā tiks izvietotas pagaidu ceļa zīmes.

 

Komentāri

 1. Labi ka šo projektu paspēs līdz reformai. Sen jau vajadzēja. Citādi Tukums paņems sev visu Jaunpils naudu un uzstādīs sev vairāk Lieldienu zaķu

 2. Tu nu gan tagad baigi samurgoji. Pirmkārt, tas nav pašvaldības ceļš un ne pašvaldība to taisa. Otrkārt, nav nekādu zaķu Tukumā:)

 3. Paņems ,tas ir skaidrs. Jaunpilī ir daudz uzņēmumi un spēcīgi zemnieki kas godīgi maksā nodokļus. Tukums netiek līdzi.

 4. Valentīnai (Vaļai)
  Vai tad Jaunpils novadam pietiek ar saviem līdzekļiem un tam nekas netiek no pašvaldību izlīdzināšanas fonda?

 5. Paņems to pašu kas mums ir un pārvērtīs Jaunpili tādas pašas kā Lestene un Džūkste. Tukšums no visa.

 6. Ja kritērijs ir līdzekļu saņēmējs no izlīdzinošā fonda, tad Latvijā paliktu vien uz roku pirkstiem saskaitāmas pašvaldības!Un administratīvi teritoriālās reformas galvenais pamatojums nav izdevumu samazināšana? Ja tā, tad ar 7 novadiem būtu vēl ekonomiskāk. Tik tas sīkums, ka lauku reģioni izmirs lai pilsētu galvas varētu vairāk “iestūķēt kabatās”. Kā jau zināms, šādai reformai nebūs pozitīvas ekonomiskas vai sociālas sekas, vien valsts nostiprinās savu pārvaldes aparātu sadarbībā ar pašvaldībām.

 7. Varētu kāds te minēt kaut vienu konkrētu piemēru, kā Jaunpils novada dome ir stutējusi vietējo uzņēmējdarbību? Un kāds tieši ir pamats šāda sīknovadiņa pastāvēšanai, ja neņem vērā uzblīdušo administratīvo aparātu, par ko, vai man dieniņ, paši vien samaksājat?
  Bet nav jau ko satraukties! Pievienos Tukumam, Dobelei vai vēl tur kam, simtpunkt, ķeizarieni Ginteri neviens no vietas neizkustinās un turpinās viņa ar visu savu ordeni pār savu, vai, kā jums gribētos domāt – pār jūsu miestiņu valdīt. Deputāti? Tie jau šobrīd tur ir tik kā tāda dekorācija…

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *