«Zaķīšu pirtiņa» – atvērta

Biedrība «Māmiņas bērnu labklājībai» piepildījusi vienu no saviem sapņiem – Lapmežciemā darbu sācis Bērnu un ģimeņu attīstības centrs «Zaķīšu pirtiņa».

Biedrība «Māmiņas bērnu labklājībai» piepildījusi vienu no saviem sapņiem – Lapmežciemā darbu sācis Bērnu un ģimeņu attīstības centrs «Zaķīšu pirtiņa».

Tagad novada māmiņām, kurām ir mazuļi 1,5 līdz 4 gadu vecumā iespējams bērnus atstāt rotaļu grupā uz dažam stundām vai arī, ja māmiņa dodas strādāt, te bērnu pieskatīs visu dienu. Pavisam šajā centrā var atstāt 15 līdz 17 bērnus. Plānots, ka no tiem 11 bērni centrā atradīsies pilnu dienu, bet seši apmeklēs rotaļu grupu uz laiku līdz četrām stundām. «Zaķīšu pirtiņas» pakalpojumi ļoti nozīmīgi ir tām ģimenēm, kuru bērni vēl nav sasnieguši vecumu, lai apmeklētu bērnudārzu, un arī tām ģimenēm, kurām vietu trūkuma dēļ bērnudārzs ir atteikts. Biedrība «Zaķīšu pirtiņā» paredzējusi arī vienu vietu īslaicīgai pieskatīšanai bez maksas, kas paredzēta maznodrošinātiem bērniem.
Bērnu un ģimeņu attīstības centrā ir arī neliela telpa ar aprīkojumu, kur pulcēties un strādāt māmiņām, kā arī neliela priekštelpa, kurā iespējams rīkot seminārus, mācības un citas sabiedriskās aktivitātes.
Apmēram pirms gada pašvaldība atvēlēja biedrībai telpas, kurām bija nepieciešams remonts. Tikai mainīti logi, durvis, krāsots un veikta virkne citu darbu. Līdzekļus māmiņas meklēja gan, rakstot projektus, gan lūdzot pašvaldībai un piesaistot sponsorus.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *